Įkraunama...
Įkraunama...

Rykštelės naudojimas: už ir prieš argumentuotai

QUOTE(Kriiste @ 2012 05 05, 23:49)
bus ir spresim, juk ne jusu beda cool.gif



Nuraminai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Neta& @ 2012 05 05, 23:56)

nu ir saunu - ramiai galim eit miegot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 05 05, 22:43)
as dar karta sakau - esu gavus lupt nuo tevu, bet pati nei darzely, nei mokykloje nesimusiau ir nesmurtavau, mano vaikai taip pat. Jie nera lupami ne uz ka, puikiai zino uz ka ir kodel gauna - padaro atitinkamas isvadas ir nebegauna rolleyes.gif


su sau lygiais daržely ir mokykloj nesmurtavot, užtat silpnesniam vaikui esant rimtam reikalui užmetat. Įdomiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksaklaupė: 05 gegužės 2012 - 23:02
QUOTE(Auksaklaupė @ 2012 05 06, 00:02)
su sau lygiais daržely ir mokykloj nesmurtavot, užtat silpnesniam vaikui esant rimtam reikalui užmetat. Įdomiai.

vajei - ir kaip as taip nepagalvojau - vargsai tie mano vaikai - kiba i vaiknami dabar isvezt, kad daugiau nesikankintu su tokia motina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 05 06, 00:05)
vajei - ir kaip as taip nepagalvojau - vargsai tie mano vaikai - kiba i vaiknami dabar isvezt, kad daugiau nesikankintu su tokia motina g.gif



Jei taip bent minute pagalvojai,matyt tam yra priezastys.
Atsakyti
Man ir panašiai atrodo, ne tik iš šitos temos, bet labiau iš kitos - kažkaip atrodo, iš to, kaip jūs rašot, kad jums nėra svarbu suprasti savo vaiką, svarbu tik, kad ji elgtųsi "teisingai". Labai daug rašot apie tinkamą/netinkamą elgesį, ir kai aš anksčiau kažką panašaus paminėjau, ir sakiau, jog svarbiau suprasti savo vaikus, padėti jiems - jūs atsakėt: labai stengiuosi suprasti ir padėti jai, kad išmoktų tinkamai elgtis. Bet čia tik sprendžiu iš forumo, o forume vis tiek ne viskas rašoma - tai tikiuosi, kad klystu dėl jūsų.
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 05 06, 21:43)
tai tikiuosi, kad klystu dėl jūsų.

taip - klysti - man svarbu viskas, kas susije su mano vaikais, noriu kad jie uzaugtu gerais zmonemis, isilavinusiais, o svarbiausia butu laimingi, tokie kaip as esu wub.gif , Manes tevai lupdami nesuluosino kazkaip, tai tikrai nemanau luosinanti savo vaikus, zinoma, tai nera daznas reiskinys, tai tik krastutine priemone - kai niekas kitas nebegelbeja, ant rankos pirstu galima suskaiciuot, kiek vaikai yra gave lupt. Kazkaip ankciau ir nusikaltimu buvo maziau, ir vaikai jaute pagarba vyresniam, mokytojam, tevam - dabar, dauguma vaiku zino savo teises - pareigu neber, pagarbos neber, jau keturmetis sugeba pasiust aukletoja toli, mokykliniam - nebebaisu nieks, nei koks mokytojas, nei direktorius, net nepilnameciu inspektorius - va prie to ir priejo visuomene su savo humanisku auklejimu unsure.gif unsure.gif Aisku nereik leistis i krastutinumus, ir pult vaiko lupt, vos tik jam suklydus ir pan, bet kartais, ir kai kuriems vaikams tikrai to prireikia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 05 06, 21:59)
taip - klysti - man svarbu viskas, kas susije su mano vaikais, noriu kad jie uzaugtu gerais zmonemis, isilavinusiais, o svarbiausia butu laimingi, tokie kaip as esu wub.gif , Manes tevai lupdami nesuluosino kazkaip, tai tikrai nemanau luosinanti savo vaikus, zinoma, tai nera daznas reiskinys, tai tik krastutine priemone - kai niekas kitas nebegelbeja, ant rankos pirstu galima suskaiciuot, kiek vaikai yra gave lupt. Kazkaip ankciau ir nusikaltimu buvo maziau, ir vaikai jaute pagarba vyresniam, mokytojam, tevam - dabar, dauguma vaiku zino savo teises - pareigu neber, pagarbos neber, jau keturmetis sugeba pasiust aukletoja toli, mokykliniam - nebebaisu nieks, nei koks mokytojas, nei direktorius, net nepilnameciu inspektorius - va prie to ir priejo visuomene su savo humanisku auklejimu unsure.gif  unsure.gif  Aisku nereik leistis i krastutinumus, ir pult vaiko lupt, vos tik jam suklydus ir pan, bet kartais, ir kai kuriems vaikams tikrai to prireikia cool.gif

man tik idomu, ka turi padaryti vaikas pvz. jusu 5 metu dukra, kad gautu lupt. As turiu panasaus amziaus sunu ir niekaip nesugalvoju, ka tokio padaro tie vaikai, kas per "rimti" nusizengimai. Butu idomu jei parasytumet, bent viena situacija, kada pasak jusu tikrai prireikia to.
P.S. nesiruosiu aprasytos situacijos analizuot, tiesiog idomu pasidare g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 05 06, 21:59)
taip - klysti - man svarbu viskas, kas susije su mano vaikais, noriu kad jie uzaugtu gerais zmonemis, isilavinusiais, o svarbiausia butu laimingi, tokie kaip as esu wub.gif , Manes tevai lupdami nesuluosino kazkaip, tai tikrai nemanau luosinanti savo vaikus, zinoma, tai nera daznas reiskinys, tai tik krastutine priemone - kai niekas kitas nebegelbeja, ant rankos pirstu galima suskaiciuot, kiek vaikai yra gave lupt. Kazkaip ankciau ir nusikaltimu buvo maziau, ir vaikai jaute pagarba vyresniam, mokytojam, tevam - dabar, dauguma vaiku zino savo teises - pareigu neber, pagarbos neber, jau keturmetis sugeba pasiust aukletoja toli, mokykliniam - nebebaisu nieks, nei koks mokytojas, nei direktorius, net nepilnameciu inspektorius - va prie to ir priejo visuomene su savo humanisku auklejimu unsure.gif  unsure.gif  Aisku nereik leistis i krastutinumus, ir pult vaiko lupt, vos tik jam suklydus ir pan, bet kartais, ir kai kuriems vaikams tikrai to prireikia cool.gif



Na tikrai tavo mastymas ir elgesys su vaikais mane pritrenkia.Jo jo,anksciau ir duona skalsesne,ir...nesamone.Niekas taip neinformavo nei apie nusikaltimus,nei apie mokykloje "pasiustas" mokytojas ir t.t. Dabar yra pasirinkimas aukleti vaikus(pasiskaityk apie metodus),kai kurie pasirinko demokratija,nesuprasdami josios prasmes.Nereikia isvartyti ko nesupranti.Viskas priklauso nuo pacio zmogaus samoningumo,supratimo apie auklejima.Fizines bausmes ir tada,ir dabar sukelia agresijas.Ir tada,ir dabar is mazesniu ,silpnesniu tyciojimasi.Manai, fizines bausmes propoguodama, padesi atgauti autoriteta,pagarba is savo vaiku? Kol mazi jie bijos,o paskui...dar keletas meteliu ir pamatysi israiskas savo karts nuo karto lupamo vaiko agresija,pykti,net ir pries artimus zmones. Vyksta tik atvirkstinis procesas,agresija sukelia agresija. Jei vaikas namie gaudamas karts nuo karto dirza,jis mokykloje,kieme ,nesvarbu kur,savo agresija panaudos pries silpnesni.Juk namie negali pries fiziskai stipresnius pakelti rankos.
O nebandei pasikalbeti ar pabendrauti su vaikais,ar tik fizines bausmes pripazisti?Juk vaikai patys is saves taip neisielgia,matyt yra "geru" pvz.,gal vertetu pasiuziureti i save,savo elgesi,kalbos manieras(kaip suprantu,tik sauki,bari)? Viskas vyksta is seimos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neta&: 06 gegužės 2012 - 21:26
QUOTE(justejan @ 2012 05 06, 22:21)
man tik idomu, ka turi padaryti vaikas pvz. jusu 5 metu dukra, kad gautu lupt. As turiu panasaus amziaus sunu ir niekaip nesugalvoju, ka tokio padaro tie vaikai, kas per "rimti" nusizengimai. Butu idomu jei parasytumet, bent viena situacija, kada pasak jusu tikrai prireikia to.
P.S. nesiruosiu aprasytos situacijos analizuot, tiesiog idomu pasidare g.gif

nu as galvoju - mazoji ko gero nera gavus lupt g.gif , dickis yra gaves, kai pirmoje klaseje negryzdavo is mokyklos namo - nu pamokos baigias, ir vaiko ner. Mes ir kalbejom, ir aiskinom, kodel privalo po pamoku eit namo, o ne pas drauga. Tardavomes visaip kaip - bet... draugai pavadina - ir vel eina laukais. Tai va karta kai parejo is mokyklos 21 valanda - gavo lupt 4u.gif , nes jau buvo perspetas n kartu - musu atveju padejo 4u.gif

dar yra gaves parduotuveje, maziukas - neatsimenu kokio amziaus - bet uzsizviege, kad neperku masinytes, uzejo tokia isterija, is serijos nieko nematau, nieko negirdziu - tik zviegiu - tada pliaukstelejau su rankinuko dirzu per minkstaja - tai buvo pirmas ir paskutinis kartas su isterija parduotuveje, del neperkamo daikto - nuo tada tariames, derames, aiskinames kodel reikia ar kodel neverta pirkt. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 05 06, 21:59)
taip - klysti - man svarbu viskas, kas susije su mano vaikais, noriu kad jie uzaugtu gerais zmonemis, isilavinusiais, o svarbiausia butu laimingi, tokie kaip as esu wub.gif , Manes tevai lupdami nesuluosino kazkaip, tai tikrai nemanau luosinanti savo vaikus, zinoma, tai nera daznas reiskinys, tai tik krastutine priemone - kai niekas kitas nebegelbeja, ant rankos pirstu galima suskaiciuot, kiek vaikai yra gave lupt. Kazkaip ankciau ir nusikaltimu buvo maziau, ir vaikai jaute pagarba vyresniam, mokytojam, tevam - dabar, dauguma vaiku zino savo teises - pareigu neber, pagarbos neber, jau keturmetis sugeba pasiust aukletoja toli, mokykliniam - nebebaisu nieks, nei koks mokytojas, nei direktorius, net nepilnameciu inspektorius - va prie to ir priejo visuomene su savo humanisku auklejimu unsure.gif  unsure.gif  Aisku nereik leistis i krastutinumus, ir pult vaiko lupt, vos tik jam suklydus ir pan, bet kartais, ir kai kuriems vaikams tikrai to prireikia cool.gif

Jūs sakot - vaikui nebaisu niekas, dėl to jis gali pasiųst suaugusiuosius toli. Bet ar geriau, kai jis nepasiunčia suaugusiųjų tik todėl, kad bijo? Man atrodo priimtinas tik toks variantas, kai vaikas nebijo suaugusiųjų, ir nepasiunčia jų todėl, kad pats nenori. Vaikai taip elgiasi ne todėl, kad žino savo teises, o todėl, kad gauna per mažai dėmesio. Gali atrodyt, kad vaikas neturi pareigų ir jam viskas leidžiama, tačiau jeigu tai kaip tėvų dėmesio trūkumo kompensacija ("jūs darykit ką norit, tik nelįskit į akis"), tai dėl to ir siunčia auklėtoją toli.
O žmogaus (vaiko) teisės, humaniškas auklėjimas tikrai niekam nekenkia, ne tą faktorių kaltinat.
Atsakyti
QUOTE(Neta& @ 2012 05 06, 22:25)
Jo jo,anksciau ir duona skalsesne,ir...nesamone.Niekas taip neinformavo nei apie nusikaltimus,nei apie mokykloje "pasiustas" mokytojas ir t.t. Dabar yra pasirinkimas aukleti vaikus(pasiskaityk apie metodus),kai kurie pasirinko demokratija,nesuprasdami josios prasmes.Nereikia isvartyti ko nesupranti.

as puikiai zinau ka kalbu - pabendraukit su mokytojais, aukletojom, kad ir tais, kurie jums tada, kai moketes buvo autoritetai - jie puikiausiai mato vaiku elgsenos kaita mirksiukas.gif
apie metodus ne tik skaitau, bet ir egzaminus laikau - ir yra ka galima pritaikyt, yra kas netinkama ir yra momentu - kai rykste - geriausia iseitis, aisku krastutiniam variante - bet iseitis rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(F @ 2012 05 06, 22:36)
Jūs sakot - vaikui nebaisu niekas, dėl to jis gali pasiųst suaugusiuosius toli. Bet ar geriau, kai jis nepasiunčia suaugusiųjų tik todėl, kad bijo? Man atrodo priimtinas tik toks variantas, kai vaikas nebijo suaugusiųjų, ir nepasiunčia jų todėl, kad pats nenori. Vaikai taip elgiasi ne todėl, kad žino savo teises, o todėl, kad gauna per mažai dėmesio. Gali atrodyt, kad vaikas neturi pareigų ir jam viskas leidžiama, tačiau jeigu tai kaip tėvų dėmesio trūkumo kompensacija ("jūs darykit ką norit, tik nelįskit į akis"), tai dėl to ir siunčia auklėtoją toli.
O žmogaus (vaiko) teisės, humaniškas auklėjimas tikrai niekam nekenkia, ne tą faktorių kaltinat.

juk tu vaiku neturi ir nieko neaukleji - tad teorija svaidytis visad paprasciau mirksiukas.gif
Atsakyti