Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos svečiams

QUOTE(Strasdanele @ 2011 08 08, 21:04)
Na o mes neplanuojame jokiu dovaneliu atejusiems pasveikinti. Manome, kad turetu uztekti vieno kasnio sumustinuku, saldainiu ir sampano prie rotuses.



Vieno kąsnio sumuštinukai tikrai labai puiki idėja!
Atsakyti
QUOTE(Strasdanele @ 2011 08 08, 21:04)
Na o mes neplanuojame jokiu dovaneliu atejusiems pasveikinti. Manome, kad turetu uztekti vieno kasnio sumustinuku, saldainiu ir sampano prie rotuses.


Maniskis irgi uz tai drinks_cheers.gif o kaip tai ketinate realizuoti: ta prasme kaip pateikti sumustinukus, prie Rotuses, kur juos laikysit, padesit.. na supratot 4u.gif
Atsakyti
Gi čia kaip tik ,jums turi dovanoti ,o ne jūs smile.gif
Atsakyti
Ir man lb idomu kaip pateiksite sumustinukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilly2012 @ 2011 08 17, 23:41)
Vieno kąsnio sumuštinukai tikrai labai puiki idėja!

mes buvom uzsake vieno kasnio kibinukus, labai skanus, bet juos vezemes i gamta. jie pas mus buvo ant padeklu, taip pat ir sumustinius galit sudet ant padeklu
Atsakyti
mes galvojame sveciams iteikti po medali su musu vardais pavarde bei data,nes vestuvese dalyvaus tik tevai seserys seneliai bei kriksto tevai,na ir zinoma po vakarienes saldumynu iduosim
Atsakyti
medaliai... nusimes arba rinks dulkes schmoll.gif
pvz. geriau daryti ale atvirukus su padėkos žodžiais įdedant Jūsų foto unsure.gif
Atsakyti
atvirukas taip pat rinks dulkes kazkur uzkistas
Atsakyti
QUOTE(mergyte1990 @ 2011 09 09, 09:59)
atvirukas taip pat rinks dulkes kazkur uzkistas

jus jau cia manau isizeidet kad medaliu idejos nepagyre,man mieliau ir atvirukai su ft butu,bet prisiminik tai jusu svente ir darto kaip norit,mes tik patariam thumbup.gif
Atsakyti
Na vis tiek jūs man pasakykite, dėl ko jaunieji kažką turi dovanoti svečiams atėjusiems pasveikinti?? ax.gif

Šiaip manau, kad neturėtų, nors kita vertus, pamąsčiau, jei svečiai, atėjusieji TIK pasveikinti ir nedalyvaujantys baliuje atneša dovanas, vokelius, tai gal va tokiu atveju kaip padėka ir įteikiamas tas šampano butelis su saldainiais.. Bet vis viena, juk galima visiems drauge atsigerti po taurę kitą, pasivaišinti saldainiais, sausainiais ir gana.. mirksiukas.gif

Nelabai iš tikrųjų suprantu...

Bet jei jau jaunieji dalina dovanas, sakykit kur ir kada man būti, ateisiu sveikinti visų.. Argi gaila laimės ir meilės palinkėti.... bigsmile.gif
Atsakyti
As irgi manau, kad, jei jau sveciai puotoje nedalyvauja ir jos apskritai nera, o ateina tik pasveikint, tai isgeri kartu sampano, uzkandi kazko, pasikalbi, nusifotografuoji ir keliauji savais keliais. Mes darem prisiminimo dovaneles tik tiem, kurie dalyvavo pacioje sventeje.
Atsakyti
man asmeniskai geriau medalai nes jau kvietimus visi tures su musu foto tai kazko ivairesnio norisi
Atsakyti