Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp žemės ir dangaus

QUOTE(Rico @ 2011 08 15, 13:01)
Sveikinimai nugaletojoms ir dalyvavusiems  4u.gif

Man antra, nors ir nebalsavau, bet labai patinka, linksma  bigsmile.gif

Lijo, tavoji irgi patiko, bet pritruko jai balo  ax.gif


Ačiū Rico, malonu girdėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2011 08 15, 08:36)
Pirmą vietą laimėjusi neverta tos vietos schmoll.gif Nekokybiška, buitinė.... Pirmą su trečia keisčiau. Man trečia kažkas TOKIO.

Juokdare tu biggrin.gif Liaudis balsavo, vadinasi verta mirksiukas.gif 4u.gif


Sveikinu pirma ir antra vietas 4u.gif


Aciu visoms uz mums skirtus balsus 4u.gif

p.s. maciau kazkas pasigedo.....tai "senelis" biggrin.gif su vaikais pasokes ore buvo mano... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2011 08 15, 09:57)
Tiesiai šviesiai, ką galvoju tongue.gif Nesitikėjau, kad ta mano paplaukusi fotkė užims pirmą vietą schmoll.gif Man turbūt stresas biggrin.gif

Ačiū visiems, padovanojusiems ir mano Hariui Poteriui balsiuką 4u.gif

lotuliukas.gif

Sveikinimai nugaletojams 4u.gif
Man trecioji pati paciausia wub.gif wub.gif wub.gif

p.s aciu balsavusiems uz mano 4u.gif
Atsakyti
o man antroji tokia "netikra". cia su kompu padaryta ane? jei taip- tai visai neįdomu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2011 08 15, 09:36)
Pirmą vietą laimėjusi neverta tos vietos schmoll.gif Nekokybiška, buitinė.... Pirmą su trečia keisčiau. Man trečia kažkas TOKIO.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif komikė thumbup.gif

O aš nuoširdžiai maniau, kad ši foto Rustės, vis tos dvynių mįslės, atrodė, kad tai vienas iš jų biggrin.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Dagilis @ 2011 08 15, 10:17)
ačiū už balsus.

Kokiu būdų padaryta nuotrauka? Tiesiog juoda balta ar kaip čia, nelabai suprantu blush2.gif
Atsakyti
Sveikinu nugalėtojas.
Trečia vieta - nereali wub.gif , labai , labai, labai.

Lijo ,man nuostabi nuotrauka , gal konkursui ir mažoka parako, bet pati foto kaip foto - kabint ant sienos wub.gif

Ačiū labai už basliukus mano nuotraukytei.
Atsakyti
QUOTE(mirkt @ 2011 08 15, 19:58)
o man antroji tokia "netikra". cia su kompu padaryta ane? jei taip- tai visai neįdomu.  doh.gif

man irgi kažkas su ja ne taip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 08 15, 19:24)
Kokiu būdų padaryta nuotrauka? Tiesiog juoda balta ar kaip čia, nelabai suprantu blush2.gif

Lygiai taip pat kaip ir turbūt dauguma juodai baltų foto. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mirkt @ 2011 08 15, 18:58)
o man antroji tokia "netikra". cia su kompu padaryta ane? jei taip- tai visai neįdomu.  doh.gif

Jei turit galvoj montažą, tai juk jo taisyklės neleidžia. Čia ne sumontuotų vaizdelių konkursas.
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2011 08 15, 22:36)

Jei turit galvoj montažą, tai juk jo taisyklės neleidžia. Čia ne sumontuotų vaizdelių konkursas.

tą mes žinom, gerai kad jos autorius čia užsuktų ax.gif
Atsakyti
Ziuriu dabar, kad nuotraukos uz kurias as balsavau dalinasi 7,8 ir 9 vietas biggrin.gif Visos vienoj kruvoj biggrin.gif Nors man jos grazios, vertesnes aukstesniu vietu mano nuomone smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ačiū už balsus.
Dalyvauju konkurse pirmą kartą, na ir neišvengiau nesusipratimų - neįsiskaičiau į konkurso sąlygas. Nuotrauka tikrai netinkama. Informavau moderatorę. Nuotrauka bus pašalinta iš konkurso.
Atsiprašau už nepatogumus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(c-girl @ 2011 08 15, 18:24)
Juokdare tu biggrin.gif  Liaudis balsavo, vadinasi verta mirksiukas.gif  4u.gif
Sveikinu pirma ir antra vietas 4u.gif

Ai... Pasinaudojau unikalia galimybe išpeikt pirmos vietos laimėtoja ir nebūt apstaugta ir apkaltinta pavydu biggrin.gif
Ačiū 4u.gif

QUOTE(Vicious Vici @ 2011 08 15, 20:24)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif komikė thumbup.gif

O aš nuoširdžiai maniau, kad ši foto Rustės, vis tos dvynių mįslės, atrodė, kad tai vienas iš jų biggrin.gif blush2.gif

Jie kažkiek panašūs, kartą net mano sesuo, pamačiusi Rustės dvynių foto, pagalvojo, kad čia aš savo vaikio nuotrauką sufotošopinau - saviškį padvigubinau smile.gif

QUOTE(vladislo @ 2011 08 16, 02:12)
Sveikos,

Ačiū už balsus.
Dalyvauju konkurse pirmą kartą, na ir neišvengiau nesusipratimų - neįsiskaičiau į konkurso sąlygas. Nuotrauka tikrai netinkama. Informavau moderatorę. Nuotrauka bus pašalinta iš konkurso.
Atsiprašau už nepatogumus  4u.gif

blink.gif blink.gif blink.gif nu super... ką čia bepridursi...
Atsakyti