Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp žemės ir dangaus

Ačiū už balsus mano vandenukui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2011 08 15, 08:36)
Pirmą vietą laimėjusi neverta tos vietos schmoll.gif Nekokybiška, buitinė...

Tu ką čia moteriške rašai...biggrin.gif

Sveikinimai nugalėtojoms, ačiū už balsus. Smagus konkursėlis buvo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 08 15, 09:19)
atspėjau trečios nuotraukos autorę tongue.gif labai jau braižas panašus tongue.gif

Ir aš atspėjau drinks_cheers.gif Balsavau už tą foto - nereali wub.gif

QUOTE(Dagilis @ 2011 08 15, 10:17)
Tu ką čia moteriške rašai...biggrin.gif

Perskaičiau, ką parašė, nuėjau darkart pažiūrėti, kas pirmą vietą laimėjo, vėl perskaičiau... Ir vis tiek nieko nesupratau biggrin.gif

Sveikinimai nugalėtojoms, dvi, už kurias balsus atidaviau, trejetuke yra assa.gif
Atsakyti
Gražus konkursas buvo wub.gif Sveikinimai nugalėtojams 4u.gif ir ačiū už balsus smile.gif
Atsakyti
Visų pirma ačiū balsavusioms už mano balionus 4u.gif

O prizinės vietos tai labai netikėtos man rolleyes.gif Na kad antra vieta bus tokia tai mažiausiai tikėjausi biggrin.gif blink.gif
O vat visų išgirti lašiukai liko net penkti rolleyes.gif


Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2011 08 15, 10:17)
Tu ką čia moteriške rašai...biggrin.gif

Sveikinimai nugalėtojoms, ačiū už balsus. Smagus konkursėlis buvo.  4u.gif

Tiesiai šviesiai, ką galvoju tongue.gif Nesitikėjau, kad ta mano paplaukusi fotkė užims pirmą vietą schmoll.gif Man turbūt stresas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 01, 09:19)
Konkursas jau 3 diena, o aš tik dabar pastebėjau.  biggrin.gif žiopla. Matyt nesitikėjau taip greitai naujo.
Paliko ir man įspūdį Haris Poteris, kažkoks mistinis, bet vistiek bandau įžiūrėti kažką kas patvirtintų jog  ta foto daryta kažkur šalia (nes kažkuo primena iš multikų sena rusijos kaimą  biggrin.gif ), ir ne prieš N metų, o kažkada neseniai.  biggrin.gif
Ir dar debesėlis patiko. Pati mėgstu labai debesis fotografuoti, o šio kontūrai man primena LT žemėlapio kontūrus.

Nuotrauka daryta praėjusią vasarą, pas mano mamą sodyboje. Vaikai iš pašiūrės šluotą ištraukė ir vyresnėlis ją apžergęs ėmė šokčiot viršun - Aš Haris Poteris! Tai ir kilo mintis pabandyt tokį kadrą sugaut smile.gif Bet jam net nuo akmens teko šokt, kad pavyktų užfiksuot ore, nes nuo žemės kol šokinėjo, nespėdavau.
Papildyta:
Ačiū visiems, padovanojusiems ir mano Hariui Poteriui balsiuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2011 08 15, 10:57)
Tiesiai šviesiai, ką galvoju tongue.gif Nesitikėjau, kad ta mano paplaukusi fotkė užims pirmą vietą schmoll.gif Man turbūt stresas biggrin.gif

faina faina ta foto. aš irgi balsavau smile.gif
antra vieta truputuką nustebino. o šiaip visas pirmas 10-ukas tiesiog puikus. daugiau tokių konkursų thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už balsus. Aš šia savo nuotrauka labai tikėjau smile.gif

Sveikinu laimėtojus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lijo: 15 rugpjūčio 2011 - 11:27
Kaip fainai, visos 3 nuotraukos uz kurias balsavau, prizines! Sveikinimai!
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojams 4u.gif 4u.gif 4u.gif Už Harį Poterį nebalsavau, bet nuotrauka tikrai šauni mirksiukas.gif
Rezultatai šįkart labai nustebino blink.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugaletojoms ir dalyvavusiems 4u.gif

Man antra, nors ir nebalsavau, bet labai patinka, linksma bigsmile.gif

Lijo, tavoji irgi patiko, bet pritruko jai balo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tofista @ 2011 08 15, 09:40)
O vat visų išgirti lašiukai liko net penkti  rolleyes.gif

dabar prisiminiau, kad kažkuri pasakė "pavydžiu, kas moka taip fotografuoti". Čia fotkinta su visiška muilinuke, nei ypatingos technikos, nei sąlygų tam nereikia. Štai jums įrodymas, kad fotografuoti gali visi mirksiukas.gif

Man labiausiai patiko Ateities vaikai.
Atsakyti