Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp žemės ir dangaus

Esu pakankamai abejinga ir tolerantiška nuotraukų tvirtinimui, bet kai vienos atmetamos(galbūt pasitelkiant lakią vaizduotę), o TOKIOS(ir daugiau) tvirtinamos .... šypsnis pro ūsą...
Tikrai, nėra tvirto pagrindo ir judesys matyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 01 rugpjūčio 2011 - 07:59
Konkursas jau 3 diena, o aš tik dabar pastebėjau. biggrin.gif žiopla. Matyt nesitikėjau taip greitai naujo.
Paliko ir man įspūdį Haris Poteris, kažkoks mistinis, bet vistiek bandau įžiūrėti kažką kas patvirtintų jog ta foto daryta kažkur šalia (nes kažkuo primena iš multikų sena rusijos kaimą biggrin.gif ), ir ne prieš N metų, o kažkada neseniai. biggrin.gif
Ir dar debesėlis patiko. Pati mėgstu labai debesis fotografuoti, o šio kontūrai man primena LT žemėlapio kontūrus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzenete: 01 rugpjūčio 2011 - 08:20

Haris Poteris fainas thumbup.gif gaila, kad pasiliejes tik.
Sita tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulalafan: 01 rugpjūčio 2011 - 12:02
Ir man ši gerai žiūrisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 08 01, 08:56)
Esu pakankamai abejinga ir tolerantiška nuotraukų tvirtinimui, bet kai vienos atmetamos(galbūt pasitelkiant lakią vaizduotę), o  TOKIOS(ir daugiau) tvirtinamos .... šypsnis pro ūsą...
Tikrai, nėra tvirto pagrindo ir judesys matyt smile.gif

kad jūsų foto nesimatė objekto ore, buvo daug objektų kito daikto pagalba kabančių erdvėje.

o šioje foto matosi, kad ore.

dėl nuotraukų, kuriose yra kažkas ginčytino, arba nelabai man asmeniškai aiškaus, aš visada tariuosi su moderatorių komanda.

ir jie moderatorės pasižiūrėję vienbalsiai nutaria, kad foto netinkama, mano nuomonė negali būti kitokia. Mes tariamės komandoje ir priimam vieną sprendimą, o ne moderai pažiūrėjo, o Rustė nusprendė.
Atsakyti
Man debesys nepatinka, nes juos matome kasdien, o vat Haris Poteris- šaunu, nes labai tinkamoje vietoje ir gerai pagautas momentas thumbup.gif
Atsakyti
oi, šaunus konkursas, yra tikrai netikėtų nuotraukų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulalafan @ 2011 08 01, 12:58)
Haris Poteris fainas thumbup.gif  gaila, kad pasiliejes tik.
Sita tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

geriau nereklamuoti savo foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone74 @ 2011 08 01, 21:50)
geriau nereklamuoti savo foto  smile.gif

kaip suprast g.gif
Atsakyti
man kol kas ir aš kaip paukštis, bei noras skristi labai patinka
Atsakyti
woow, vel "ant" faino konkurso prisijungt uztaikiau biggrin.gif Tuoj foto perziuresiu ir pabalsuosiu 4u.gif
Papildyta:
uj, dar negalima balsuoti, teks 08 08 prisjungti biggrin.gif

kol kas sitos labiausiai aki uzkabino, gal kad isskirtinesnes siame konkurse, nes gana daug temu pasikartojanciu ( vaikai ore, pauksciai... ):

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
o bitute nutupusi ? i skrendanti man neatrodo unsure.gif
Atsakyti