Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp žemės ir dangaus

kažkas nesigavo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagilis: 02 rugpjūčio 2011 - 18:08
QUOTE(Monmorensi @ 2011 08 02, 18:58)
o kur jūs matot tą sąrašą nebūdama moderatore?  blush2.gif

Einu į fotokonkursus, matau "konkursai", "dalyviai", "kaip dalyvauti" smile.gif Skyriuje "dalyviai" pažiūriu pagal abėcėlę, kad tokios narės nėra.
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 02, 19:26)
Einu į fotokonkursus, matau "konkursai", "dalyviai", "kaip dalyvauti" smile.gif Skyriuje "dalyviai" pažiūriu pagal abėcėlę, kad tokios narės nėra.

mat kaip. žinosim dabar biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Aš šitą pavadinčiau "Skubu į iškvietimą" ar kažkaip panašiai. Būtų akcentas, kad gandras ax.gif
Atsakyti
o, fainu nauju nuotraukyciu atsirado thumbup.gif Ir kamane - bitute dar viena, neskiriu as ju doh.gif Bet pirma fainesne man - ryskesne, fokusas geresnis ir siaip pirmiau
ideta, o antra su ta pacia mintimi jau tik kaip kopija man ziurisi. O ir vaikuciu ore padaugejo, bet irgi neoriginalu gi jau smile.gif
As balsuosiu uz tris is kritingu kategoriju, jei tik rasiu patinkanciu, aisku biggrin.gif
Atsakyti
bet jau dvi foto su tuo pačiu pavadinimu tai taip neoriginalu ax.gif

"Tarp žemės ir dangaus"
Atsakyti
QUOTE(castaneda @ 2011 08 04, 16:31)
Ir kamane - bitute dar viena, neskiriu as ju doh.gif Bet pirma fainesne man - ryskesne, fokusas geresnis ir siaip pirmiau
ideta, o antra su ta pacia mintimi jau tik kaip kopija man ziurisi. O ir vaikuciu ore padaugejo, bet irgi neoriginalu gi jau smile.gif

drinks_cheers.gif būtent būtent. Net keista man, taip originaliai prasidėjo, o dabar vien kopijos doh.gif Bitės, dangūs, lėktuvai, mėnuliai, vaikai šokinėjantys... Net šuns, katės, šeško kokio niekas dar šokančių neįdėjo unsure.gif doh.gif O kiek dar objektų prigalvoti galima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 02, 19:44)
user posted image

Aš šitą pavadinčiau "Skubu į iškvietimą" ar kažkaip panašiai. Būtų akcentas, kad gandras ax.gif

drinks_cheers.gif pavadinimas labai tiktu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 08 04, 20:28)
drinks_cheers.gif būtent būtent. Net keista man, taip originaliai prasidėjo, o dabar vien kopijos  doh.gif  Bitės, dangūs, lėktuvai, mėnuliai, vaikai šokinėjantys... Net šuns, katės, šeško kokio niekas dar šokančių neįdėjo unsure.gif  doh.gif O kiek dar objektų prigalvoti galima rolleyes.gif

turbūt pats atostogų metas ir nėra kada sukti galvą dėl originalesnės nuotraukos lotuliukas.gif , bet jau yra vertų dėmesio. Man labiausiai prie širdies mėnuliukas ir saulėlydis, tiesiog myliu gamtą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(senute74 @ 2011 08 04, 21:31)
Man labiausiai prie širdies mėnuliukas ir saulėlydis, tiesiog myliu gamtą  blush2.gif

O man atvirkščiai... mėnulis, saulė, debesys jau asocijuojasi su dangumi. Ir norisi kažko kas yra būtent tarp jų ir žemės... Jiems labiau tiktų tema "... ir ranka nepasieksi" ar kitokia...
Atsakyti
QUOTE(lyra @ 2011 08 04, 21:39)
O man atvirkščiai... mėnulis, saulė, debesys jau asocijuojasi su dangumi.  Ir norisi kažko kas yra būtent tarp jų ir žemės... Jiems labiau tiktų tema "... ir ranka nepasieksi" ar kitokia...

na gal ir teisybė, bet jei nebus pikantiškesnių nuotraukų, tai aš balsuosiu už gamtą
Atsakyti
Man šita nuotrauka, na tokia kitokia wub.gif 100% gerbiu autorę (kad nebūtų intrigų ištyniau sakinuką - aš tik stebėtoja)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 05 rugpjūčio 2011 - 00:57