Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp žemės ir dangaus

QUOTE(Gitatuka @ 2011 08 05, 01:54)
Man šita nuotrauka, na tokia kitokia  wub.gif 100% gerbiu autorę (kad nebūtų intrigų ištyniau sakinuką - aš tik stebėtoja)
user posted image

pritariu, man ši nuotrauka irgi kiek kitokia, nei standartiniai šabloniukai, bet aš asmeniškai, jai skirčiau daugiausiai trečią vietą
Atsakyti
Kaip gražu, baltai pavydžiu, kas sugeba taip fotografuoti:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(senute74 @ 2011 08 05, 07:31)
man ši nuotrauka irgi kiek kitokia, nei standartiniai šabloniukai

kas yra "standartiniai šabloniukai" ?
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2011 08 05, 11:50)
kas yra "standartiniai šabloniukai" ?

Įtariu, kad nuotraukos su vaikais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2011 08 05, 11:50)
kas yra "standartiniai šabloniukai" ?

aš taip vadinu įprastas, kasdienes nuotraukas: bešokinėjantys vaikai, muilo burbulai, debesys ir pan. (nebent jose yra kažkoks geras prieskonis smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(senute74 @ 2011 08 05, 13:45)
aš taip vadinu įprastas, kasdienes nuotraukas: bešokinėjantys vaikai, muilo burbulai, debesys ir pan. (nebent jose yra kažkoks geras prieskonis  smile.gif )

Na tam ir yra konkursas. Kiekvienam sava nuotrauka ypatinga. Va jei taip labai griežtai rūšiuotume, įtariu konkursai gali ir neįvykti, nes tinkamų būtų vos keletas ir vis tų pačių autorių... Kiti bijos dėti, nes nemanys patenkantys į "nestandarto" rėmus. doh.gif
Tiesiog reikia įvairių: kartais geresnių, kartais prastesnių. Ir kiekvienas atras savo favorites, pagal savo standartus. mirksiukas.gif
Atsakyti
aš ir nesakau, kad tokių nuotraukų nereikia, čia tik man,asmeniškai, jos neįdomios, todėl ir renkame kiekvienas pagal savo skonį smile.gif
Atsakyti
user posted image

man graži smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2011 08 05, 21:32)
user posted image

man graži smile.gif

man ši irgi akį patraukė, bet dar ir ši naujai atsiradusi graži, gal todėl, kad pačiai niekaip nesigauna gražiai nufotkinti saliutų
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lyra @ 2011 08 05, 12:56)
Na tam ir yra konkursas. Kiekvienam sava nuotrauka ypatinga. Va jei taip labai griežtai rūšiuotume, įtariu konkursai gali ir neįvykti, nes tinkamų būtų vos keletas ir vis tų pačių autorių... Kiti bijos dėti, nes nemanys patenkantys į "nestandarto" rėmus. doh.gif
Tiesiog reikia įvairių: kartais geresnių, kartais prastesnių. Ir kiekvienas atras savo favorites, pagal savo standartus. mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif


Bet kiek daug fainu nuotruku atsirado bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
patiko bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Iš naujesnių patinka ši

user posted image

Ir nuotrauka puiki, ir pavadinimas labai taiklus thumbup.gif
Atsakyti