Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp žemės ir dangaus

kaip sunku išsirinkt... ir ta faina, ir ta...

šita super, tik labiau tiktų ne mergaitė, o koks diedukas dviračiu važiuojantis (arba dar geriau - besivarantis dviratį):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 09 rugpjūčio 2011 - 17:49
QUOTE(Monmorensi @ 2011 08 09, 18:49)
kaip sunku išsirinkt... ir ta faina, ir ta...

šita super, tik labiau tiktų ne mergaitė, o koks diedukas dviračiu važiuojantis (arba dar geriau - besivarantis dviratį):

Na vat kaip kaip skiriasi skoniai, nes tarkim aš šioje foto nematau nieko tokio kas sudomintų mane ilgiau nei kelias sekundes.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 09, 20:47)
Na vat kaip kaip skiriasi skoniai, nes tarkim aš šioje foto nematau nieko tokio kas sudomintų mane ilgiau nei kelias sekundes.

Man labai gražu, bet neužteko balso. Kažkokia nostalgija bigsmile.gif
Atsakyti
http://www.supermama...122_0022800.jpg
grazi foto patiko wub.gif , ...bet ziuriu ...kad ji vienintele turbut, kurioj nesimato nei ziemes nei dangaus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 08 10, 08:12)
kad ji vienintele turbut, kurioj nesimato nei ziemes nei dangaus unsure.gif

Tai vadinama "tarp". :] Koks realiai gi šitam konkursui skirtumas ar tą patį viduj ar lauke daro. Nepaneigsi kad "ore pakibęs".
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2011 08 10, 10:35)
Tai vadinama "tarp". :] Koks realiai gi šitam konkursui skirtumas ar tą patį viduj ar lauke daro. Nepaneigsi kad "ore pakibęs".

blush2.gif nu jo
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2011 08 09, 18:49)
kaip sunku išsirinkt... ir ta faina, ir ta...

šita super, tik labiau tiktų ne mergaitė, o koks diedukas dviračiu važiuojantis (arba dar geriau - besivarantis dviratį):
user posted image

O aš čia nelabai matau atitikimo temai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lyra @ 2011 08 10, 14:12)
O aš čia nelabai matau atitikimo temai...  g.gif

paukštis tolumoje.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2011 08 10, 14:49)
paukštis tolumoje.

Na man jis kažkaip schmoll.gif Nuotraukoje net nesufokusuota į jį, o į mergaitę, kuri tikrai ne "tarp žemės ir dangaus"...
Atsakyti
QUOTE(lyra @ 2011 08 10, 15:28)
Na man jis kažkaip  schmoll.gif  Nuotraukoje net nesufokusuota į jį, o į mergaitę, kuri tikrai ne "tarp žemės ir dangaus"...

O man ši nuotrauka patiko ir atrodo tinkama konkursui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alsė @ 2011 08 10, 17:13)
O man ši nuotrauka patiko ir atrodo tinkama konkursui ax.gif

drinks_cheers.gif Ji tikrai išskirtinė, bet... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2011 08 10, 02:18)
Man labai gražu, bet neužteko balso. Kažkokia nostalgija  bigsmile.gif

va būtent, man ji irgi nostalgiška... tik dieduko/močiutės trūksta joje smile.gif man su kaimu asocijuojasi (konkrečiu), tas kelias, elektros stulpai, namai tolumoje...kaip sakant, kiekvienas mato tą, ką nori matyti, aš matau būtent taip.

QUOTE(lyra @ 2011 08 10, 14:12)
O aš čia nelabai matau atitikimo temai...  g.gif

na, yra objektas tarp žemės ir dangaus, todėl atitinka. visa kita jau interpretacijos/skonio reikalai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 10 rugpjūčio 2011 - 18:12