Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Klaipėdoje

Mes krikstysim si sestadieni. Taikos karalienes baznycioj

Agniba, to bjaurybes kunigo jau nera, mane informavo viena moteris dainuojanti baznycios chore, kad nuo praeito sestadienio jis nuimtas ir yra naujas. biggrin.gif

Taigi nezinau kad mus krisktys, siandien perejom instruktaza ir parasysiu pokristynu kaip viskas buvo
Atsakyti
QUOTE(caty @ 2005 08 04, 21:57)
Mes krikstysim si sestadieni. Taikos karalienes baznycioj

Agniba, to bjaurybes kunigo jau nera, mane informavo viena moteris dainuojanti baznycios chore, kad nuo praeito sestadienio jis nuimtas ir yra naujas. biggrin.gif

Taigi nezinau kad mus krisktys, siandien perejom instruktaza ir parasysiu pokristynu kaip viskas buvo


Gal galėtumėt paaiškinti, koks tai instruktažas?
Atsakyti
A ten paaiškina kas yra krikštas, kas ką laiko kaip stovi, kaip ką atsako kriskšto metu. kokias 25 min trunka.


Tiesa reikia atsinešt į krikštynas gimimo liudijimą.
Atsakyti
mes savo mergina prieš kelis metus krikštijom Kristaus Karaliaus bažnytėlėj, pas Bernardą Talaišį-nuostabus žmogus, nuostabus kunigas thumbup.gif tik nežinau ar jis dabar ten kunigauja, bet jis jau daug metelių ten buvo (yra) klebonu...
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus



Tai va pakrikštyjom šeštadienį mažyle. Nežinau jokių prietarų, gal kas iš forumo žino,?

bet mūsų mažoji per VISA CEREMONIJA [SIZE=7][COLOR=red]MIEGOJO doh.gif


Miegojo netgi tada, kai pylė vandenuką ant galvos blink.gif

O kunigelis labai fainas, jaunas, malonus, taktiškas, - Andrius Vaitkevičius

Na nemoku įdėt nuotraukų, gal kas galit pamokyt? g.gif

Po to pasėdėjom žvejo sodyboj, prie jūros ir gryžom namo.
Atsakyti
Cia kelios nuotraukeles ta tema

Agniba aciu uz pamokyma kaip ikelti nuotrauka 4u.gif user posted image


user posted image
Atsakyti
Skaitau Jūsų atsiliepimus apie Marijos Taikos karalienės bažnyčią ir stebiuosi g.gif , ir baisiuosi unsure.gif . Mes abus savo vaikus krikštijome šioje bažnyčioje, tiesa senokai, prieš tris metus. Tai buvo toks kunigas Stasys, gaila pavardės neatsimenu. Padarė visiems nuostabią šventę thumbup.gif thumbup.gif . Toks jaunas kunigėlis, labai paprastai, žmogiškai, nuoširdžiai atlaikė visas procedūras, net susirinkę vyrai, kurie šiaip jau bažnyčios nelabai mėgsta, buvo sužavėti. Pasidomėkit gal jis dar dirba, tikrai nenusivilsit.
Atsakyti
Si karta nusivyliau Marijos baznycia, kazkoks kunigelis buvo grubus schmoll.gif schmoll.gif , o pries keleta metu mes ten krykstijom dukryte, taip pat tuokemes viskas bivo key, nu dabar kazkoks storzievis sedejo doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutiene @ 2005 12 20, 17:04)
Si karta nusivyliau Marijos baznycia, kazkoks kunigelis buvo grubus schmoll.gif  schmoll.gif , o pries keleta metu mes ten krykstijom dukryte, taip pat tuokemes viskas bivo key, nu dabar kazkoks storzievis sedejo  doh.gif  doh.gif

Nejau vėl tas pats storžievis grįžo į parapiją g.gif
Atsakyti
gaila kad to storzievio nepaklausiau pavardes... bet kai mes 2000 tuokemers buvo kunigelis laaabai geras Monstvilas... o dabar mus krikkstyjo kristaus karaliaus baznycioj, tai neblogas toks prikolnas buvo, tomas jonusas
Atsakyti
QUOTE(jurgutiene @ 2005 12 27, 15:13)
gaila kad to storzievio nepaklausiau pavardes... bet kai mes 2000 tuokemers buvo kunigelis laaabai geras Monstvilas... o dabar mus krikkstyjo kristaus karaliaus baznycioj, tai neblogas toks prikolnas buvo, tomas jonusas

Turėtų būti Krikšto liudijime įrašyta mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes tuokėmės Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje, tai viskas buvo labai nuostabu thumbup.gif Gal dėl to, kad kunigas pažįstamas buvo g.gif O krikštyti mažylę žadam Juozapo Darbininko bažnyčioje, nes tėvai gyvena šalia, o ir aš kai dar buvau klaipėdietė, lankydavausi ten smile.gif

QUOTE(tula @ 2005 08 06, 10:42)
mes savo mergina prieš kelis metus krikštijom Kristaus Karaliaus bažnytėlėj, pas Bernardą Talaišį-nuostabus žmogus, nuostabus kunigas thumbup.gif tik nežinau ar jis dabar ten kunigauja, bet jis jau daug metelių ten buvo (yra) klebonu...


Vat sukilo sentimentai šitam kunigėliui, nes jis mane ir sesę krikštijo smile.gif Man rodos nebekunigauja jis Kristaus Karaliaus bažnyčioje g.gif
Atsakyti