Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 5

Laba,

nežinojau, kad į naują vietą 'išsikėlėt'. Tiesiog užėjau aplankyt - smagu matyt pažįstamus nikus ir žinot, kad daugumai sekasi gerai wink.gif

Gabija, sveikatos Tau heart.gif


Atsakyti
O kur pirkot tą jonizatorių ir už kiek? Gal ir man reikia. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2011 11 21, 22:46)

Man atrodo, kad as zinau, pvz., kodel man tai nutiko... Bet visvien zinia trenke kaip zaibas...



neisivaizduoju, kas tai galetu buti...
atrodo "teisingai" gyvenau.. gal tik per daug jautri buvau, per daug del vaiku ligeliu pergyvenu..gal savo baime taip ir prisisaukiau beda


QUOTE(Edmė @ 2011 11 22, 06:52)
O kur pirkot tą jonizatorių ir už kiek? Gal ir man reikia. biggrin.gif


www.burbuliukas.lt cia bendrais bruozais apie sarmini vandeni. ir jonizatorais dar ir top shopas prekiauja
Atsakyti
VISOMS DIDŽIAUSI LINKĖJIMAI NUO .GABIJOS.

Buvau pažiūrėti kaip ji laikosi. Buvau maloniai nustebinta: jei ne tinklinė kepurytė ant galvos, tai galėtum pagalvoti, kad nieko nebuvo. Fraktalus paišo, vaikšto po koridorių, sėdi, spaudos vyras atnešęs - matyt, skaitinėja. thumbup.gif thumbup.gif Dar gauna vaistukų ir laukia atsakymų, kurie bus ne anksčiau penktadienio. Tai matyt, iki to laiko dar bus ligoninėje. Jaučiasi neblogai. Tiesa, vakar buvo širdutė sustreikavus, bet beveik aišku kodėl - marčiai apendicitą ir išvaržą išoperavo. Susinervino, tai spaudimas buvo užkilęs... O šiandien visa švyti. Kalbėt kalba, mąsto - beveik kaip nebuvę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifauru: 22 lapkričio 2011 - 20:12
QUOTE(ifauru @ 2011 11 22, 21:11)
VISOMS DIDŽIAUSI LINKĖJIMAI NUO .GABIJOS.

Nu šaunuolė ji mūsų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2011 11 22, 22:11)
VISOMS DIDŽIAUSI LINKĖJIMAI NUO .GABIJOS.

Nuostabiausia žinia šį vakarą... wub.gif Ir aš prisidedu prie GREK - šaunuolė ji stipruolė.

Ačiū, Ifauru 4u.gif tau labai, kai vėl ją aplankysi, nunešk visą "čemodaną" linkėjimų ir dvi kuprines palaikymo.


Papildyta:
QUOTE(Mastė @ 2011 11 22, 16:57)
neisivaizduoju, kas tai galetu buti...
atrodo "teisingai" gyvenau.. gal tik per daug jautri buvau, per daug del vaiku ligeliu pergyvenu..gal savo baime taip ir prisisaukiau beda

Kiek pažįstu ligoniukų su šia ligele - visi labai jautrūs ir geri žmogučiai, kuriems ne vis vien, kaip laikosi šalia jų esantys, o ką jau kalbėti apie mylimuosius artimuosius.
Ir mano mamytė vis sakydavo - per daug aš į galvą imu (dėl brolio, dėl brolienės ir t.t.t - norėjo , kad visiems gyvenimai gerai klostytųsi) , nuo šiol galvosiu tik apie savo šeimą ir save.... Bet neišeidavo... unsure.gif
...........o gyvena sau žmogelis dėl kitų sau galvos nesukdamas, dar vieną kitą aplinkinį ar savo moterytę ar vyrelį "pagrauždamas" ir vargo nemato.... Žinoma padejuoja , kad negerai jaučiasi, kad paskutinioji jau ateina. O kiti vis ir šokinėja aplink, ir jam nė motais, kaip tie šokinėjantys jaučiasi (gal visais galais vaduojasi, bet to neparodo).

***

Sapnavau šią naktį mamytę wub.gif . Tokią jauną ir šviesią. Bet sako ji liūdnai man - "liga sugrįžo, dar yra vienas gydymo būdas (kažkoks termo....kai pabudau - išgaravo). Bandysiu jį, gal viskas bus gerai". O aš atsakau (visai nesijaudindama, o dždiaugdamasi, kad ją matau, suprasdama, kad senai mačiau ir nesuvokdama, kad jos nebėra) - " tai ir pasveiksi, aš nueisiu pas tavo šeimos gydytoją, po to paskambinsiu onkologei. Ji tikrai nebus tavęs pamiršusi ".... Ir vedžioju mamytę po miestą, įvairias vieteles, rodau nuotraukas ir vis pasakoju, kas įvyko per tuos metus, kai jos nebuvo... verysad.gif
Pabudau...brrrrr . Visą dieną tas sapnas nepaleidžia. Poryt einu pas onkologą papukų tirtis ir įtartinų apgamų.....brrrrr.... schmoll.gif

Visai nepozityvu - atsiprašau. blush2.gif

***

Visoms sveikatos ir gero vakaro ir troškimų išsipildymo - kad didžiausias galvos skausmas būtų - kokią suknelę apsivilkti vaikų vestuvėse... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Siracusa @ 2011 11 22, 01:49)
Laba,

nežinojau, kad į naują vietą 'išsikėlėt'. Tiesiog užėjau aplankyt  -  smagu matyt pažįstamus nikus ir žinot, kad daugumai sekasi gerai wink.gif

Gabija, sveikatos Tau  heart.gif

Sveikute, Siracusa 4u.gif 4u.gif , Nepasirodai - tai tikrai esi sveikut sveikutėlė - Ir toliau taip laikykis. thumbup.gif wub.gif Gal dar šeimynos gausesnės susilaukei? Kaip laikosi tavo auksas? Ar vartoji vaistukus? Ar reikia dar atlikinėti tyrimus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 22 lapkričio 2011 - 22:39
QUOTE(rasų lanka @ 2011 11 22, 22:42)
Sveikute, Siracusa 4u.gif  4u.gif , Nepasirodai - tai tikrai esi sveikut sveikutėlė -  Ir toliau taip laikykis.  thumbup.gif  wub.gif Gal dar šeimynos gausesnės susilaukei? Kaip laikosi tavo auksas? Ar vartoji vaistukus? Ar reikia dar atlikinėti tyrimus?


oj, o kiek aš vaikų turėjau kai čia paskutinį kart svečiavausi? biggrin.gif Auginam dvi merginas. Mažąją pasiėmėm iš globos namų, paaugintą. Pas mus ji jau pusantrų metų - ir daug, ir mažai. Didžioji mažąją priėmė natūraliai, auga kaip tikros sesės. Bet daugiau gausėtis aišku norisi, greičiausiai vėl įprastu būdu biggrin.gif Visad galvojom apie daugiau vaikų.

Sveikatos mano geros, remisingos. Neskaitant, kad dabar esu mažumėlę prisiplojus ir su susiūtu keliu. Kai esi išgyvenęs onko, tai čia tik menkniekis. Tyrimus darausi kas pusmetį, rimtesnius - kartą į metus.
Gyvenu nuostabų pilnavertį gyvenimą ir esu išties laiminga. Vien tai, kad jau septinti metai eina..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siracusa: 22 lapkričio 2011 - 23:52

Sveikutės , Mergaitės 4u.gif 4u.gif .

QUOTE(Siracusa @ 2011 11 23, 01:49)
oj, o kiek aš vaikų turėjau kai čia paskutinį kart svečiavausi? biggrin.gif Auginam dvi merginas. Mažąją pasiėmėm iš globos namų, paaugintą. Pas mus ji jau pusantrų metų - ir daug, ir mažai. Didžioji mažąją priėmė natūraliai, auga kaip tikros sesės. Bet daugiau gausėtis aišku norisi, greičiausiai vėl įprastu būdu biggrin.gif Visad galvojom apie daugiau vaikų.

Sveikatos mano geros, remisingos. Neskaitant, kad dabar esu mažumėlę prisiplojus ir su susiūtu keliu. Kai esi išgyvenęs onko, tai čia tik menkniekis. Tyrimus darausi kas pusmetį, rimtesnius - kartą į metus.
Gyvenu nuostabų pilnavertį gyvenimą ir esu išties laiminga. Vien tai, kad jau septinti metai eina..

Kai buvai forume - susilaukei savo spindulėlio. wub.gif Kaip smagu skaityti, kad šeima tapo gausesnė ir kad sesytės abi sutaria. wub.gif Linkiu, kad dar atsirastų broliukų ir sesyčių ir aišku, sveikatos tau didžiausios ir visada. mirksiukas.gif

***

Na gi, šiandien kalbėjau telefonu su mūsų Gabija 4u.gif Pati paskambino - linksmutė, šneki, net ant dūšios gera. Laukia dabar atsakymų, nors ir taip aišku, kas yra (čia ji taip sako) ... O man atrodo, kad gali būti visai gerai viskas - juk stebuklų būna. wub.gif Linkėjimai visoms dar kartą. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gabijai linkėjimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Rasyte, tau rytoj tvirtybės ir drąsos user posted image

Tau, Siracusa, daug gražių sveikatingų metų!!! user posted image
Atsakyti
Monai, kokie rodikliai krito? HB?

Aš kas rytą valgydavau grikių košę, iš vakaro termose užplikytą.

Jautieną, ypač liežuvį.

Gal kas turi užsišaldęs žemuogių? BE CUKRAUS.

Kiviai ir obuoliai - geležies šaltinis. Daug, kiek įmanoma. Obuoliai iš ūkininkų. Jie dabar dar tebėra pilni vitaminių. Labai labai daug.

Nežinau apie arbatas, jų paprastai nerekomenduoja, kad nebūtų arbatose esančių veikliųjų medžiagų sąveikos su chemija. Bet gal yra.

Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti