Įkraunama...
Įkraunama...

Ledai - (naminiai) , 2 tema

QUOTE(Jofky @ 2013 07 20, 21:43)
Koks aparatas?  4u.gif


C3, man jis pasirodė labai kompaktiškas, švedų kompanijos g.gif

QUOTE(Neringiux @ 2013 07 20, 22:26)
Gal per daug juoduju serbentu pridejot? Jie vandeningi del to galejo susidaryti daug leduku.


nepagailėjau serbentų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 07 20, 17:30)
na zinoma reiketu daugiau sviesto tada .
Ar iseitu gerai ?

aš sviesto iš vis nededu ax.gif tik grietinėlę ir kondensuotą 4u.gif

QUOTE(Mingomi @ 2013 07 20, 21:11)
Dariau pirmą kartą ledus su savo ledų gaminimo aparasu. Ledų skonis tai labai geras, su juodaisiais serbentais, tokie gaivūs  wub.gif  ale kol kas nesužavėjo manęs aparatas, nes laaabia ilgai maišė ir įdėjau į kamerą veik skystą masę, kuri sušalo ledukais  g.gif  ką ne taip darau? ar tikrai tie aparatai išsuka iki 'normalių ledų'?  g.gif

gal indas pakankamai neužšalęs buvo? ar per trumpai tą indą ten laikėt? g.gif man pirmą kart taip irgi buvo, tada padidinau temperatūrą kameroj ir viskas kuo puikiausiai gavosi
išsuka iki normalių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renacio: 21 liepos 2013 - 23:19
o sakykit maždaug per kiek laiko išsuka iki normalių ledų? ar pilat visai šaltą masę? ta prasme, jei kažkurią masę reikia kaitinti, tai po to atvęėsinat iki kambario temperatūros, ar dar pašaldot šaldytuve? ačiū 4u.gif
Atsakyti
Vakaqr dariau dar avietinius ledus, gavosi jau geriau, ale vis tiek iki tikrų ledų reikia kameroj pašaldyt g.gif
Atsakyti
Labai megstu ledus thumbup.gif

Savaitgali dariau palei si Ledai sausainyje Pasaka skonis thumbup.gif Kaip pirmam kartui tai maziau dariau, greit nebeliko, kita kart darysiu is dvigubos normos thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Idomu ar verta pirkti ledu gaminimo masina, nes ledus tikrai labai mėgstu..
Atsakyti
Radau gerą Nigellos Lawson kavos ledų receptą, kuriam nereikia ledų gaminimo aparato! thumbup.gif

https://www.youtube....h?v=lGUdmih_-z0
Atsakyti
Grietinėlės ir kondensuoto pieno ledus gaminu dažnai, dažniausiai be jokių papildomų priedų. Gaunasi tikrų tikriausi skanūs ledai smile.gif Ir šaldau viename didesniame inde, ne porcijomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agee @ 2014 06 16, 15:31)
Grietinėlės ir kondensuoto pieno ledus gaminu dažnai, dažniausiai be jokių papildomų priedų. Gaunasi tikrų tikriausi skanūs ledai smile.gif Ir šaldau viename didesniame inde, ne porcijomis  smile.gif

o aš sudedu į vaflinius indelius, gaunasi - kaip iš parduotuvės smile.gif
na, kas netelpa į indelius, tas lieka didesniam inde, tuos valgom ledainėse.

super duper ledai. thumbup.gif

o šiaip dar labai skanūs yra:

2 supjaustyti šaldyti bananai
0,5 ind. kondens. pieno (saldaus)
0,5 ind. rududu
100 ml pieno
200 ml riebios grietinėlės.

šitie tai labiau man patiko nei vien tik su kondensuotu pienu, ir negu vien tik su rududu.


Gaminau ir su kiaušiniais, tai irgi labai skanūs gavosi thumbup.gif http://boruzeliu-pie.../plombyras.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 17 birželio 2014 - 09:14
Ar galite aprašyti šių ledų gaminimo eigą?:

2 supjaustyti šaldyti bananai
0,5 ind. kondens. pieno (saldaus)
0,5 ind. rududu
100 ml pieno
200 ml riebios grietinėlės.

Ar ne per saldūs gaunasi ledai?
Atsakyti
QUOTE(agee @ 2014 06 17, 12:50)
Ar galite aprašyti šių ledų gaminimo eigą?:

2 supjaustyti šaldyti bananai
0,5 ind. kondens. pieno (saldaus)
0,5 ind. rududu
100 ml pieno
200 ml riebios grietinėlės.

Ar ne per saldūs gaunasi ledai?


na, tokie saldoki, bet labai skanūs, ne per saldūs.

iš vakaro nužievinu ir susipjaustau porą prisirpusių bananų ir dedu į šaldiklį.
kitą dieną bananus sublenderiuoju su pienu. na, jei į kokteilinę dėti - tai tuirbūt visus iškart galima, aš kai su blenderiu - iš viršaus, tai dedu po keletą ritinėlių, na taip ir blenderiuoju iki vientisos masės. po to įpilu kondensuotą pieną, vėlgi toliau "malu", tada rududu irgi kol gaunasi vientisa masė.

Atskirai išsiplaku grietinėlę iki standumo.

Tada viską sumaišau ir dedu į ledų mašiną pusvalandžiui.
[Jei mašinos nebūtų (aš turbūt ledų nebūčiau pradėjus gaminti), tada standartiškai - į šaldiklį, po valandos-kitos permaišyti, tada dar po valandos permaišyti ir t.t..]

Po to pusvalandžio, dedu ledus į vaflines formeles ir į šaldiklį. na, ir po kokių 3 valandų jau matyt galima valgyt. o jei nepilt į vafliukus, tai galim ir iškart - tada jie tokie minkštučiai, labai greitai tyžtantys, geriau pašaldyt.
Kas man patinka iš bananinių ledų, kad jie ir po ilgesnio laiko praleisto šaldiklyje, nesušąla į ragą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 17 birželio 2014 - 12:23
Ačiū labai. Reiks parsinešt iš mamos ledų gaminimo aparatą ir bandyt. Nes kol kas be aparato gaminu grietinėlės ir sutirštinto saldinto pieno ledus.
Atsakyti