Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbeliai: iš turgaus /parduotuvės/ "2-ų rankų"?

Aš irgi tik už naujus rūbelius.
Atsakyti
As prisipirkau ir nauju ir devetu is SM smile.gif bet neperku nieko nei sau, nei vaikams is Maximu ar kitu pan. parduotuviu, nes kokybe ten apgailetina, geriau jau tada pirkti geros firmos devetus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitte @ 2012 05 27, 15:35)
neperku nieko nei sau, nei vaikams is Maximu ar kitu pan. parduotuviu, nes kokybe ten apgailetina, geriau jau tada pirkti geros firmos devetus 4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

o siaip mes uz misru varianta - kai ka draugai atiduoda, kai ka padeveto perkam, kai ka ir parduotuveje naujo isigyjam.. smile.gif

Atsakyti

 ! 
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=684216
Atsakyti
dukrytei pradziai prikom naujus is parduotuviu. o paskui labai maloniai priemem draugu atiduodamus.. ir "antru ranku" pirkdavau. nes kainu skirtumas didziulis, panesioti tie rubeliai buna vos matomai... ir dukrytes nesiojami nebudavo ilgai (nes labai greit isaugama). kazkaip neturiu nieko pries jau panesiotus rubelius - isplauni juos, islygini, ikvepi namu kvapo ir i trasa. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smarty_978 @ 2012 07 03, 14:52)
dukrytei pradziai prikom naujus is parduotuviu. o paskui labai maloniai priemem draugu atiduodamus.. ir "antru ranku" pirkdavau. nes kainu skirtumas didziulis, panesioti tie rubeliai buna vos matomai... ir dukrytes nesiojami nebudavo ilgai (nes labai greit isaugama).  kazkaip neturiu nieko pries jau panesiotus rubelius - isplauni juos, islygini, ikvepi namu kvapo ir i trasa. smile.gif

drinks_cheers.gif as pradzioj devetus isskalbdavau su paprastais milteliais ant aukstos temperaturos, tada su vaikiskais ant aukstos temp ir tada dar islygindavau drinks_cheers.gif o tu devetu tai visokiu yra-as vienoj parduotuvej radau HM, Next sliauztuku nauju po 5lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2012 07 05, 05:14)
o tu devetu tai visokiu yra-as vienoj parduotuvej radau HM, Next sliauztuku nauju po 5lt doh.gif


tai va, butent. as va neseniai dukrai suknele papirkau nauja, su etiketem... ant etiketes parasyta, kad 38USD kainavus...uz pora litu.... aisku, buna ir tokiu, kad baisu i rankas paimti - paplyse, demeti... bet tokiu ir neperku.
Atsakyti
Perku naujus turguje,parduotuvese ne tik specializuotose vaikams,bet ir prekybos centruose.Uzsuku ir i devetus drabuzius,nes kokybe tikrai ju labai gera,randu net visiskai nauju. sunglasses2.gif
Atsakyti
aš irgi perku visur- ir padėvėtuose, ir parduotuvėje jei būna kur kokių su akcijom, pigesnių, vieną kitą jei reikia skubiai nuperku ar turguje ar parduotuvėje. ir SM apžiūriu, jei kas nors patinka nuperku. iš padėvėtų kelis kartus perplaunu su mūsų skalbimo priemone, nes mano mergaitė alergiška. bet kadangi jai reikia tik natūralaus pluošto rūbelių aš negaliu tiek pripirkti naujų... be to ir padėvėtuose būna geresnės kokybės, patogesni nešioti, nei nauji iš parduotuvės...
Atsakyti
Mes savo pilvinukui ir perkam ir priimam dovanotus, nieko blogo nematau ir padevetus jei nupirksim. Na bet gal todel, kad pirmagimis, tai daugiau nauju pirkausi, bet velgi reiktu paminet, kad gyvename ne Lt, nes jei butume cia, is parduotuviu nauju nzn ar iseitu tiek prisipirkti kai kainos tikrai kandziojasi... pries pora savaiciu buvum turguj, tai uz 5 eurus lb daug bodziuku, sliauztuku prisipirkau, o pardaveja sako va kaip saunu, kad jaunos mamytes nesidrovi padevetu rubeliu pirkti... nematau cia nieko drovaus - isplauni, islygni ir viskas liuks!
man svarbu, kad leliukas butu sveikas, sotus ir svarutis, o kokiu rubeliu aprengsi cia jau teveliai tuo pasirupins 4u.gif blush2.gif
Sekmes visoms esamoms ir busimoms mamytems!
Atsakyti
Ir tokių turiu, ir tokių, dar tik kelis nusipirkau, nes nesusilaikiau, bet va kokių septynių, šešių mėnesių pirksiu daaaug thumbup.gif Ir bus visokių, nes tuoj išaugs, ir naujų daug pripirkti neapsimoka, geriau tada, kai paaugs ax.gif
Atsakyti
pagrinde mano mama anukiukui pripirko is padevetu drabuziu parduotuves 4u.gif grazus, kokybiski, kai kurie dar su etiketemis mirksiukas.gif nemanau, kad verta moketi brangiai uz pirmuosius drabuziukus, juk vaikutis itin spaciai auga smile.gif
Atsakyti