Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbeliai: iš turgaus /parduotuvės/ "2-ų rankų"?

Sveikos mamytes, laibai gera ir naujai atsidariusi devetu rubeliu parduotuve, kaune urmo bazeje, rytine galerija, 13 sandelys, 2 aukstas. daug vaikisku rubeliu netik devetu, bet ir nauju. pabandykit, nieko neprarasit, o gal kazka ir atrasit. sekmes
Atsakyti
Aš tai gavau kelis maišus iš draugės... mums, manau, užteks iki metukų thumbup.gif naujus pirksiu tik į ligoninę ir pas gydytojus smile.gif o šiai, nesu prieš "secondhand'us".. ten tikrai yra visokių grožių smile.gif
Atsakyti
mes ir uz devetus
Atsakyti
mums atiduodavo draugai ir giminaičiai, manau ir jie iš padėvėtų pirkdavo, užaugo daug vaikų su tais pačiais rūbeliais. Gera kokybė, nebrangu, be to daug rūbelių reikia, naujų neįpirktume tiek.
Atsakyti
QUOTE(Jureka @ 2012 01 10, 15:11)
mums atiduodavo draugai ir giminaičiai, manau ir jie iš padėvėtų pirkdavo, užaugo daug vaikų su tais pačiais rūbeliais. Gera kokybė, nebrangu, be to daug rūbelių reikia, naujų neįpirktume tiek.

Pilnai su jumis sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
naujagimis- iki menesio maziukas, jei gerai suprantu termina. tai tokiems kleckams pirkau viska nauja. ir is parduotuviu, ir turguj, bet tik nauja
Atsakyti
Mums taip pat atiduoda giminaiciai ir mano drauges.Kazka nupirkti norisi ir paciai ,kas man grazu ir nauja.
Atsakyti
QUOTE(R_S @ 2011 02 11, 11:30)
dali pirkau nauju, dali atidave broliene, kai kuriuos pirkau devetus cia, SM mamyciu turgelyje  4u.gif

As pati turiu dėvėtų rubu parduotuvėsmile.gif tai patikėkit buna rubeliai idealus net su etiketem!geru firmų! 4u.gif Nenutrinti... Gal kokį kartėliu ir nepavyko rast kažko smile.gif bet dažniau lankykis ir nenusivilsi !
Atsakyti
O kokias padevetu rubu parduotuves kur butu naujagimiams rubeliu zinote klaipedoje? Labai reikia 4u.gif
Atsakyti
Naujagimiui tik nauja wub.gif o po to kaip iseis mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=vai2te0528,2012 04 26, 17:01]
Naujagimiui tik nauja wub.gif o po to kaip iseis mirksiukas.gif

doh.gif juk tiek visko daug reikia. Na, jeigu galite sau leisti kodėl gi ne...

Man asmeniškai būtų buvę per brangu viską naują susipirkti. Pamenu pritrūkau mažiukų rūbelių tai nulėkiau parduotuvėn keletą nusipirkti, tai gryžau šoke, kepurytė 22 lt, šliaužtukai plonyčiai ant petnešėlių 22-28 lt, ir t.t..... tai nežianau ar verta porai savaičių -mėnesiukui tiek išlaidauti, juk kūdikis auga kaip ant mielių... doh.gif O jų reikia tikrai nemažai, nebent turi du tris ir plauni ištisai, juk vaikas atpila dažnai, pampersas pro šoną praleidžia ir vėl reikia keisti... Tai manau kad iš principo nepirkčiau viską naują kosminėm kainom...
Atsakyti
QUOTE(Jureka @ 2012 05 25, 11:43)
doh.gif juk tiek visko daug reikia. Na, jeigu galite sau leisti kodėl gi ne...

Man asmeniškai būtų buvę per brangu viską naują susipirkti. Pamenu pritrūkau mažiukų rūbelių tai nulėkiau parduotuvėn keletą nusipirkti, tai gryžau šoke, kepurytė 22 lt, šliaužtukai plonyčiai ant petnešėlių 22-28 lt, ir t.t..... tai nežianau ar verta porai savaičių -mėnesiukui tiek išlaidauti, juk kūdikis auga kaip ant mielių... doh.gif O jų reikia tikrai nemažai, nebent turi du tris ir plauni ištisai, juk vaikas atpila dažnai, pampersas pro šoną praleidžia ir vėl reikia keisti... Tai manau kad iš principo nepirkčiau viską naują kosminėm kainom...

Naujagimis - iki 1 men amziaus smile.gif
As siunciuosi viska internetu, todel tokiu sumu nematau.. biggrin.gif
Atsakyti