Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Alytuje

QUOTE(Ede @ 2016 07 07, 23:18)
Laba,parasiau i az.



Ir aš noriu! bigsmile.gif ax.gif prašau prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ede @ 2016 07 07, 23:18)
Laba,parasiau i az.

Gal galetumet ir man duoti kontaktus smile.gif beje gal zinot ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Gutyteee @ 2016 09 12, 19:16)
Gal galetumet ir man duoti kontaktus smile.gif beje gal zinot ir kokia kaina?

Ir aš labai noriu tos moters kontaktų.. labai labai:))
Atsakyti

:hi: Sveikos mergaičiukės,brūkštelkit,kurios lankėtės pas būrėją,kokį įspūdį paliko? :bye: 

Atsakyti
QUOTE(Ede @ 2016 10 28, 16:02)
<p> hi.gif Sveikos mergaičiukės,brūkštelkit,kurios lankėtės pas būrėją,kokį įspūdį paliko? bye1.gif </p>

sveikos ,gal ka galit apie bureja turbut salona turi VALIJANA ,o buriaus inernetu ,gal kam teko pabuvoti ?
Atsakyti

O gal zinot ar tokia Merkineje (ne Seirijuose) dar yra? Nezinau jos vardo, gal Aldona :) Gyvena netoli upes einant nuo centro zemyn. Kas buvot?

Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2017 07 18, 18:14)
sveikos ,gal ka galit apie bureja turbut salona  turi VALIJANA  ,o buriaus inernetu ,gal kam teko pabuvoti ?

atkeliu klausima ,alytiskes gal kam teko lankytis alytuje burimo salone Sudvajų g Valijos izvalgos vadinasi .bureja vale volungeviciute ,ar pataiko ji ka kaip ji jums ?man teko internetu burtis ,tai pas ja ,tai tiek prisake visko kad net nezinau ka ir begalvoti ,sako ji pacios vilijos labaciuvienes mokine
Atsakyti

labai prasau parasykit burejos is vidzgirio tel nr

Atsakyti
QUOTE(ledinukas90 @ 2015 05 05, 17:34)
sveikos merginos,
ieskau burejos anksciau ja vadindavo PONIA STASE, keldavo kortas bet ir pries tai daug ka pasakydavo net nekelusi, is nuotrauku apie zmogu pasakydavo.. gal yra teke kam girdeti apie ja ir zinote konkretesnius kontaktus kaip su ja susisiekti? buciau dekinga ;/ (pati ji anksciau rukydavo labai daug tiesiog cigarete po cigaretes viso burimo metu..ir jai jau virs 50 siuo metu tikrai turi buti).. jei ka zinot prasau PM.

Iš nuotraukos ir aš galiu daug pasakyti.
Atsakyti

Sveikos, noriu atnaujinti šią temą:)

Jau seniai svarstau apsilankyti pas būrėją, tik nežinau nei vienos. O nuo ankstesnių jūsų pokalbių yra praėję jau nemažai laiko... Gal kas galit patarti, kuri tikrai išmano ką daro ir yra palikus jums gerą įspūdį?

Ačiū:)

Atsakyti

Gal kas galit parašyti burėjos Aldonos arba Nijolės tel. nr. Merkinėje?

Atsakyti

Sveikos. Tema numirusi... ar būrėjų neliko, ar jau niekas nesiburia? Man ir įdomu būrėjos Alytuje. Kažkada senai buvau pas sergančią moterį jau metuose. Ji grubi buvo, bet daug kas išsipildė. Žinau, kad sirgo sunkiai. Neaišku ar gyvųjų tarpe dar yra. 

Gal kas ką rekomenduoti gali, ar patirtim pasidalinti :)

Atsakyti