Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Alytuje

QUOTE(Kristiblond @ 2013 05 20, 14:47)
tik ta Ana prie Seiriju gal detaliau siek tiek pasako, smulkiau. Aisku, ir bendru dalyku Ana daug pasako,


o nepastebejot, kad ji visko jusu issiklausinejo? Ka pasaket, ta ji ir interpretavo. Manes klause kiek man metu, ar esu istekejus, ar turiu vaiku, ar dirbu, ar dirba mano vyras, ar gerai uzdirba, ar toli nuo cia (Seiriju) gyvenu, ar gyvenu bute ar name, su uosviais ar tevais.... Zodziu, briedu briedas. Ka as pasakiau jai ta "atspejo", o ka pati megino atspet, tai "i pievas" nukeliavo.

QUOTE(nile123 @ 2013 07 02, 07:38)
Esu buvusi  Seirijuose, reikia dar kartelį apsilankyti,

gerai dar pagalvokit ar verta. O jei jau eisit, tai bent neteikit jai informacijos apie save. Tiek man, tiek mano draugei nepasake nieko, ko mes jai nepasakem. Nieko ji tose kortose nemato, tik megina psichologe pazaisti.
Atsakyti
as buvau pas Aldona sausio menesi jei gerai pamenu...na nenusivyliau, apie praeiti tai tikrai labai taikliai pasake, apie dabarti taip pat, iskart pasake kad nesam kartu su vyru kad jis isvykes, na tik ji paskui issivaizdavo kad jis uzsienyje biggrin.gif bet deja jis tik kitam mieste i komandiruotes vazineja...ne esme tame, kad seip tai tiesos 90 procentu, bet apie ateiti...tai tik vienas issipilde, tai artimo zmogaus mirtis, ir viskas...daugiau nieko, ir net nepamenu ka sake, o kai praseda pildytis tada pradedi atsiminti...
siandien mano drauge uzsirase pas ja susitikimui is kito miesto ji atvaziavo i Alytu, paskmabina jai kuris butas, o ji ir sakis... "mergaites as isejau manikiura-pedikiura darytis" nu virsune, dar jos skambinosi kelis kartus pasitikslinti ar tikrai, ir te tau atvaziuoja 35 km o ji nagucius tvarkosi...na cia minusas...galejo perskambinti kad iseina,na zodziu...kazko labai gero pasakyti apie ja neturiu

esu buvus pas tokia stamboka senute nezinau jos vardo, pas ja budavo paptastas tel nr, gyvena prie darzelio "saulute" vingio gatvej ar prie vingio gatves, buria is paprastu kortu, ir burdama kartoja zodzius "su mintim" sunkiai einasi ja suprast, bet is esmes tai nebloga ji.buvau pries 4 metus, tai ir is praeities atspejo o ir is dabarties, o is ateities nepamenu ar kas issipilde...
Atsakyti
bigsmile.gif Kai vakare draugas tampa internetas, ieškai to, kas pačiai aktualu . Įlindau į Būrėjų temas, nes pačiai daug kas rūpi... Pačiai teko paskutiniu laiku lankytis pas Eladą iš Jonavos. Informacijos daug ir tokios, kuri atsako ir sprendžia daug klausimų. Nemėgstu dalyvauti forumuose. Aš iš tų, kurios daugiau skaito, bet nesireiškia blush2.gif Bet pagalvojau, kad gal tikrai kažkam padėsiu savo žinute, kaip man padėjo Elada. Sužinojau, kad ji kiekvieną savaitę, nuo ketvirtadinio iki sekmadienio būna Alytuje. Gal kažkam tai padės rasti atsakymus į rūpimus klausimus, gal padės apsispręsti ar rasti atsakymus gyvenimo vingiuose. Sėkmės visoms. Eladą galima surasti numeriuku: 8 600 54055
4u.gif Linkiu visoms sėkmės. Jos per daug tikrai nebūna. O pagalbos ranka kartais taip svarbu ir reikšminga...
Atsakyti
Sveikos, merginos,
Aš irgi norėčiau p. Anos iš Seirijų telefono paprašyti, jei kuri turit.. Gal galėtumėt asmenine žinute atsiųsti..? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...Perla... @ 2013 11 05, 19:40)
Sveikos, merginos,
Aš irgi norėčiau p. Anos iš Seirijų telefono paprašyti, jei kuri turit..  Gal galėtumėt asmenine žinute atsiųsti..? 4u.gif

ne to klausiat, bet vistiek pasisakysiu. Neikit pas ja. Pagailekit pinigu, nes naudos jokios. Ji nieko neisburia, tik pati visko issiklausineja ir atkartoja. Ir viskas. Ir dar 50 Lt paima doh.gif . Bet tai, ka ji "isburia", tai nei 1 Lt nera varta informacija.
Atsakyti
bureja Olga Alytuje nieko neklausineja apie tave, o pasako viska kaip is tavo dienorascio..kazkaip net siurpu, kai ziuri i kortas ir mato visa tavo gyvenima...
Atsakyti
QUOTE(r_tina @ 2014 06 20, 16:43)
bureja Olga Alytuje nieko neklausineja apie tave, o pasako viska kaip is tavo dienorascio..kazkaip net siurpu, kai ziuri i kortas ir mato visa tavo gyvenima...



As taip pat pas Olga buvau.. nieko neklausinejo, viska pasake ir apie praeiti, ir apie ateiti. viskas issipilde, tik vienas dalykas dar ne, dar laukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Manele @ 2014 06 30, 11:33)
As taip pat pas Olga buvau.. nieko neklausinejo, viska pasake ir apie praeiti, ir apie ateiti. viskas issipilde, tik vienas dalykas dar ne, dar laukiu smile.gif



Gal galėtumėt kokius nors kontaktus Olgos duoti? Dėkinga smile.gif
Atsakyti

Sveikos,

labai reikia kontaktų būrėjos iš Seirijų, būčiau labai dėkinga jei atsiųstumėt, kuri esat buvusi pas ją ( net jei ir nerekomenduojat eiti)
Atsakyti
Sveikutės, gal galite parašyt kokios būrėjos iš vidzgirio kontaktus su kainyte žinoma smile.gif
Atsakyti
ANUSKA IS SEIRIJU_NEREKOMENDUOJU_BET GALIU PARASYTI TEL.NR.868035069
Atsakyti
Sveikos, merginos, nepamenu būrėjos vardo, bet ji gyvena šalia autobusų stoties, ten kažkur prieš Maxima, gal žinote ar verta pas ją eiti, gal tai ta Nijolė, bet lig ne smile.gif
Atsakyti