Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių žaidimai

QUOTE(fotostudija @ 2012 02 04, 23:03)
O jus paklauskit savo muzikantus, kokius zaidimus jus gausit, gal jie irgi be fantazijos? doh.gif Beveik visi muzikantai turi tokius standartinius zaidimus  doh.gif


pas mus nebus muzikantų smile.gif bet šiaip, kas samdosi, tai tikrai reikėtų pasidomėti, kad nebūtų "siurprizų" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene27 @ 2012 01 04, 16:23)
ir stai kitas neblogas zaidimas tarkim pabroliams http://www.youtube.c...h?v=hjNslB3raFU

Labai linksmi thumbup.gif bet kas ten per dėžutė? g.gif
Atsakyti
Labadiena.Kas zinot kokiu zaidimu tokiu lengvu porininkams, nu dekim kai isvaziuojam kur i gamta fotkintis, buna, kad fotografas jaunuosius pasiima ir lieka porininkai.mane domintu tokie lengvuciai, pvz.prisimenu toki kur korta su lupomis siurbia ir be ranku perduoda sekanciam zmogui, paskui buteli tarp kelenu irgi perduoda kitam zmogui be ranku pagalbos, va tokiu, kad laika smagiai praleisti smile.gif dekoju is anksto
Atsakyti
Man atrodo smagus zaidimas, kai pasiskirsto zmones i komandas, vienas komandos narys laiko 3 kaspinus, trys kiti paeme po kaspina bando supint kasa kuo greiciau
Atsakyti
sveikos, norejau pasiteirauti, gal kas nors turite zaidimo "problemos ir sprendimai" bent mazdaug variantus? kazkaip niekaip nesugalvoju ka rasyti...

o zaidimas, tai toks: Ant vieno lapelio parasyti problema ir ant kito lapelio kaip ta problema issspresti. visas problemas sudeti i viena kibireli ar kokia dezute ir uzrasyti didelem raidem PROBLEMOS. Ta pati padaryti su SPRENDIMAI. na o vestuviu diena Problemu kibirelis duodamas jaunajai , nes gi moterys dazniausiai suranda problemu kur ju nera, o Sprendimu kibirelis duodamas Jaunikiui, nes vyrai visada greit suranda sprendima i beletkokia problema
na ir tada jaunoji traukia po viena problema ir perskaito, o jaunikis traukia sprendima
Atsakyti
QUOTE(pujke @ 2012 08 22, 21:31)
sveikos, norejau pasiteirauti, gal kas nors turite zaidimo "problemos ir sprendimai" bent mazdaug variantus? kazkaip niekaip nesugalvoju ka rasyti...

o zaidimas, tai toks: Ant vieno lapelio parasyti problema ir ant kito lapelio kaip ta problema issspresti.  visas problemas sudeti i viena kibireli ar kokia dezute ir uzrasyti didelem raidem PROBLEMOS. Ta pati padaryti su SPRENDIMAI. na o vestuviu diena Problemu kibirelis duodamas jaunajai , nes gi moterys dazniausiai suranda problemu kur ju nera, o Sprendimu kibirelis duodamas Jaunikiui, nes vyrai visada greit suranda sprendima i beletkokia problema
na ir tada jaunoji traukia po viena problema ir perskaito, o jaunikis traukia sprendima

Jeigu neklystu, šis žaidimėlis yra pirkti knygynuose. Ir daug nurašinėti reikėtųsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mielos svocios.labai reikia pirsliu scenarijaus ir zaidimu,gal galite man padeti.vesele ne uz kalnuo info rinkt is interneto nera per daugiausiai laiko,esam pakviesti ale pastoveti,bet nesinori but kiaule ir visiskai nieko nepasiruost,tad labai prasau Jūsų pagalbos 4u.gif unsure.gif dėkoju.jei galit parasykit až. mirksiukas.gif
Atsakyti
Vienose vestuvese liudininkai suorganizavo toki zaidimeli. visos poro issitrauke po maisiuka. maisiuke buvo buvo sudeti rubai, akcesuarai ri sokio pavadinimas. duotos 5min sugalvoti scenarijui. is likusiu sveciu buvo sudaryta komisija: Smoriginas, Pauliukaitis, Daniute.
didzejus uzleisdavo muzika, ir poros apsikarste susokdavo soki. komisija vertindavo.
sokiai buvo: sirtakis, tango, zuikiu baletas, lietuvos liaudies sokis, kaubojiskas sokis ir makarena.

labai linksmai sitas veiksmas praejo.
Atsakyti
QUOTE(Chimi @ 2012 01 29, 20:49)
Labai patiko sis zaidimas, bet labiau n-18  blush2.gif
http://juokutis.one....estuves-id11922


doh.gif labai tinka užrašas virš video "Vestuvių įrašas, kurio nesinorėtų rodyti savo anūkams... "
QUOTE(Žiemos angelas @ 2012 01 29, 20:58)
Man asmeniškai tai ne žaidimas, o kažkoks pasityčiojimas.

drinks_cheers.gif

Teks pirmą kartą piršliauti, net nesvarstau tokių "žaidimų" schmoll.gif mano supratimu vestuvės ne pasiblevyzgojimams skirtos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chimi @ 2012 01 29, 20:49)
Labai patiko sis zaidimas, bet labiau n-18  blush2.gif
http://juokutis.one....estuves-id11922

Kažkas baisaus...
Papildyta:
QUOTE(Žiemos angelas @ 2012 01 29, 20:58)
Man asmeniškai tai ne žaidimas, o kažkoks pasityčiojimas.

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Lina J @ 2012 02 05, 17:53)
4u.gif Aš po dviejų savaičių liudininke būsiu kukliose vestuvėse. Žmonių nedaug, tarpusavį nepažįstami. Gal kas žino kokį žaidimėlį baliuko pradžiai, kad visiems prisistatyt, susipažint...?

Galima tiesiog paparašyti atsistoti tą žmogų ir prisistatyti. Pavyzdžiui, teta Aldona, na ir Aldona atsistoja ir trumpai pasako apie save. Tik dažniausiai mes lietuviai kuklūs, ir nesijaučiam gerai būnant tokioje pozicijoje. Tai daroma kitaip, paprašoma ta teta Aldona atsistoti, tada vedėjas pasako kažką apie ją, kas ji jauniesiems, kiek metų, ką dirba ar veikia, gal kažką įdomaus daro. Arba trečias var. Skamba žmogaus apibūdinimas, o svečiai turi atspėti kas jis/jis
Papildyta:
QUOTE(lili* @ 2013 02 05, 14:52)
doh.gif labai tinka užrašas virš video "Vestuvių įrašas, kurio nesinorėtų rodyti savo anūkams... "

drinks_cheers.gif

Teks pirmą kartą piršliauti, net nesvarstau tokių "žaidimų"  schmoll.gif mano supratimu vestuvės ne pasiblevyzgojimams skirtos  doh.gif

drinks_cheers.gif labai pigiai atrodo tokie žaidimai "apie aną galą" ir dar per tokią šventę
Atsakyti
Gal kas turite zaidima "Ka daryti, jeigu...."

Ką daryti, jeigu užauga ragai?
- Kaukti kaip šuva kol praeis.
* Ką daryti, jeigu baliuje susirinko bepročiai?
- Nusimauti kelnes ir šokinėti visą vakarą.

Buciau dekinga labai 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal kas zinote, kur galima rasti klausimu apie pareigas namuose: kas darys pusrycius, kas kelsis nakti prie vaikucio ir t.t.
Aciu.
Atsakyti