Įkraunama...
Įkraunama...

Kalafiorai

neseniai pradejau gaminti tokias salotas. Labai skanu, bent jau mums. Pabandykite, gal kam patiks smile.gif taigi, kalafiora reikia pasmulkinti, kad tie ziedyneliai jo butu atskirti, tada apverdu truputi ( bet kad kose nesigautu ziurekite ax.gif ), tada pjaustau kubeliais karstai rukyto kiaulienos kumpio ir kietai virtu kiausiniu pasmulkinu,svoguno arba poro, paskaninu pipirais ir majonezo zinoma dedu. Tokias pat salotas darau ir su sparaginem pupelem vietoj kalafioro. Irgi labai skanu. SKANAUS 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Savaitgali valgiau pasakiška paprasta patiekalą, tiesiog kalafiorai su padažu. Ir visur ieškojau, kaip galima pasigaminti. Ir atradau čia 4u.gif 4u.gif
Patiekalas šis:
"Varškės pokiuka išsukt su 5 šauštais grietinės, biškeli druskos ir pora skiltelių smulkiai supjaustyto česnako. Turi gautis vienalytė masė.
Kalafijorą gerai nuplauti, supjaustyt skrotėlėm ir valgyt ŽALIĄ pamirkant į tą česnakinę varšę.. "

Skanu be galo, pati ruošiuosi dabar gaminti gimtadieniui ax.gif
Kas neragavot-būtinai pabandykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saldidruska @ 2010 07 06, 11:44)
Kalafijoru salotos
Kalafijora susmulkinti mazais ziedyneliais nuplikyti karstu vandeniu, i kalafijora pripjaustyti krabu lazdeliu, krapu ir majonezo  smile.gif  gaunasi lb skanios gaivios salotos  thumbup.gif


Aš tai dar dedu pomidorą supjaustytą ir mėlyną svogūną. Mano pati skaniausia mišrainė. drinks_cheers.gif tik neplikau karštu vandeniu. g.gif
Atsakyti
as tai darau labai paprastai:

zalias kalafioras, tarkuotos morkos, cesnakas, majonezas thumbup.gif
ir kaip misraine g.b. ir kaip salotos prie mesos pvz keptos sonines
Atsakyti
QUOTE(Meilytė @ 2009 09 28, 14:10)
Is drauges suzinojau super recepta...Nedideli kalafijora apvirti 2 min., pasidaryti farso (koks kam patinka, as darau kaip kotletams), tada isemus kalafojora prikisti farsu, ten kur lenda smile.gif, tada i orkaite kol farsas iskeps, paruduos kalafijoras, as apie 40 min kepu. Nu kaip skanu, tai ne tas zodis...ir lengva!



QUOTE(due drops @ 2010 06 16, 22:31)
Vakar gaminau-tikrai skanu thumbup.gif


isbandziau ir as sita receptuka, valgem su kecupu essen.gif nors nelabai megstu kalafiorus, bet taip pagaminti visai patiko smile.gif
Atsakyti
ne ten pakliuvau blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 31 liepos 2011 - 12:11
Kodel kalafiorai kartais gaunasi kartus?
Atsakyti
Aš darau tokią paprastą, bet skanią sriubytę. Reikės kalafioro didelio, vienos didelės bulvės, svogūno, šaukšto sviesto, grietinėlės, džiovintų baravykų(virtų ir susmulkintų). Apvirti kalafiorą, bulvę, bet nesuvirti. Tada keptuvėje su sviestuku pakepinti svogūną, sudėt susmulkintą bulvę ir kalafiorą, pakepinti. Užsivirint sultinį, subert daržoves pasūdyti, papipirinti, supilt grietinėlę. Sutrint su blenderiu. Supylus į lėkštes apibert su grybukais.
Atsakyti
Man labai skanu žalią supjaustytą kalafijorą sumaišyti su grietine ir įdėti prieskonių. Paprasta, bet skanu bigsmile.gif
Atsakyti
Prisiminiau be auksciau parasyto mano recepto kalafioru salotu, kad man dar labai skanu, kalafiora smulkinta ziedyneliais apvirti siek tiek pasudytame vandenuke, tada apkepti juos (jei reikia dar prideti druskos, pipiru, vegetos - savo megiamu prieskoniu), kai jie apkepa, iberti i keptuve dziuveseliu, dar pora minuciu pakepti ir valgyti. Labai skanu tiesiog su juodos duonos riekele. thumbup.gif

Taip pat dar teko ragauti, galiu pasakyti, kad visai nieko skonis. Kalafiorus apvirti kaip auksciau jau parasiusi esu. Vel berti juos i keptuve, apkepti siek tiek ir deti tarkuoto fermentinio surio. Kepti kol suris issilydys. Taip pat skanu su duoneles riekele. Manau galima ir orkaiteje pasigaminti, specialiuose indeliuose....

Abu varianatai skanus, bet man vis tik pirmasis skanesnis, nuo pat vaikystes seneliu gaminamas. Nostalgija siam pateikaliukai likusi smile.gif

Pabandykite, labai paprasti, bet skanus gaunasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 22 rugsėjo 2011 - 23:02
QUOTE(Rigedora @ 2004 06 21, 15:03)
mūsų šeimoje mama ir močiutė darydavo taip-kalafiorą apverda, išlydo keptuvėj sviesto ir apkepa apibartsę džiūvėsėliais ( kai jų nėr-tinka kartais ir manų kruopos), prieskoniais pagal skonį, prieš išjungiant dar patroškina minutę kitą su grietine. valgoma su karštom virtom bulvėm ir pomidorų, svogūnų salotom su grietine.  thumbup.gif ech, kaip pasiilgau tokio patiekalo.... g.gif tik vat mano vyrai nevalgo tokio maisto sad.gif


friends.gif
Va, šitas tai jooooo wub.gif Iš vaikystės bigsmile.gif Tik mes lapnojom be jokių papildomų prieskonių, bulvių ar daržovių. Ir taip skanu. Tik nepakeiskite sviesto aliejumi. Bus jau visai neskanu schmoll.gif
Atsakyti
musų namuos visiems patinka toks patiekalas: labai trumpai apverdame kalafiorus bei brokolius, supjaustome žiedynais ir tada, dar ant karštų, užbarstome nemažai mėlynojo pelėsinio smulkinto sūrio, kad pasilydytų... tada pipiriukų, vos vos druskytės ir švelnaus majonezo ax.gif dar laaaaabai skanu įpjaustyti pomidorų (kas mėgsta) 4u.gif
Atsakyti