Įkraunama...
Įkraunama...

Gastroezofaginis refliuksas (GERL)

QUOTE(zlibe @ 2011 09 08, 10:39)
sveikos mamytes atejau ir as savo patirtimi. mano mergytei jau 13ka menesiuku o vis dar atpylineja doh.gif  nesvabu ar valgytu skysta ar tirsta maista beveik visada atpila. musu gydytoja itare kad yra GERL. nusiunte i klaipeda pas skrandzio gydytoja, ta nieko nepaaiskino tik pasake kad per retai ir per dau  valgyti duodam, kad yra ansvoris dukrytei nors ji  11kg sveria. israse to baby sirupo nuo refliuko nors tiesei sviesiai ir nepasake ar jis yra ar ne. liepe pasidaryti skrandzio echoskopa ir atvaziuoti vel.bet mes jau buvom daresiis echoskopa kovo menesi ir mum nerode jokiu problemu ar sutrikimu.butu smagu pasikalbeti su mamomis kurios jau yra susidurusios su su sia liga

skrandzio echoskopu netiria niekas, gal jums endoskopija liepe pasidaryti? o svoris pas ja idealus-50procentile, mes sverem 10 kg tokio amziaus, kazka gyd nupaiste
Atsakyti
QUOTE(kistex @ 2011 09 09, 13:38)
skrandzio echoskopu netiria niekas, gal jums endoskopija liepe pasidaryti? o svoris pas ja idealus-50procentile, mes sverem 10 kg tokio amziaus, kazka gyd nupaiste

tikiu, kad skyrė echo, nes ir mums echo paskyrė klaipėdoje

pasiguosiu, išėjo mergina į daržą, 4d ir po 3mėn ji vėl serga sad.gif
Atsakyti
na mes klaipedoje pas daktare cijunskiene buvom tai kaip skaiciau mamu nuomone apie ja tai nieko gero blush2.gif israse gastrotuss baby sirupa nuo refliukso bet taip ir nepaiskino kiek kartu jo duoti per diena. gal jus mamytes papasakysit kiek duoti
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif
Senai buvau užsukusi, bet čia tik dėl to, kad visiškai neblogai gyvenam... (tfu tfu tfu... neprisišnekėt...) Tai dabar noriu pasidalinti su jumis savo atradimu... Kadangi birželis buvo siaubingas 2 kartus gulėjom ligoninėj su plaučiu uždegimu, tai po paskutinio surizikavau išbandyti kinų medicinos... Nes neviltis buvo juoda sad.gif Nupirkau ir mažiui 2 mėn girdžiau Fohow Sanbao oral liquid (Kininis Kordicepsas) ir stebūklas ar sutapimas, net nežinau... dingo visos mūsų bėdos... Metus besitęsianti sloga, kosuliai ir t.t. Ir labai griežtai dietos nebesilaikom, o ir kol laikėmės snarglys iki keliu buvo... Net keista buvo ziureti į visiškai švarią nosį... Esu labai skeptiška, kai kalbama apie tokius platinamus preparatus... bet kai vaikui blogai tai turbūt šiaudo pradedi griebtis... Sveikatytės visiems!!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akviliux_ @ 2011 09 10, 12:43)
Sveikos mergaitės  4u.gif
Senai buvau užsukusi, bet čia tik dėl to, kad visiškai neblogai gyvenam... (tfu tfu tfu... neprisišnekėt...) Tai dabar noriu pasidalinti su jumis savo atradimu... Kadangi birželis buvo siaubingas 2 kartus gulėjom ligoninėj su plaučiu uždegimu, tai po paskutinio surizikavau išbandyti kinų medicinos... Nes neviltis buvo juoda sad.gif Nupirkau ir mažiui 2 mėn girdžiau Fohow Sanbao oral liquid (Kininis Kordicepsas) ir stebūklas ar sutapimas, net nežinau... dingo visos mūsų bėdos... Metus besitęsianti sloga, kosuliai ir t.t. Ir labai griežtai dietos nebesilaikom, o ir kol laikėmės snarglys iki keliu buvo... Net keista buvo ziureti į visiškai švarią nosį... Esu labai skeptiška, kai kalbama apie tokius platinamus preparatus... bet kai vaikui blogai tai turbūt šiaudo pradedi griebtis... Sveikatytės visiems!!!  4u.gif  4u.gif

o kokia jo kaina, kur ji galima įsigyti? O mes tai vargstam su slogom, tik ir naudoju papildus iš Jav, tai gydomės be vaistų. Bent tiek.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 09 10, 22:47)
o kokia jo kaina, kur ji galima įsigyti? O mes tai vargstam su slogom, tik ir naudoju papildus iš Jav, tai gydomės be vaistų. Bent tiek.

Aš mokėjau 90 LT (cia uz 120ml), o jo įsigyti tik per platintojus galima... Reiktu google klausti, nes yra e-puslapiai, kuriuose parduoda, tik aišku, kainos gali skirtis... Jei aktualu bus, galiu į až parašyti saviškės kontaktus ax.gif

O kokius papildus naudojat? Neskaičiau visos senos temos, tai persiprašau jei kartojuos blush2.gif Ar išėmė iš ausyčių jums vamzdukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akviliux_: 11 rugsėjo 2011 - 09:07
QUOTE(akviliux_ @ 2011 09 10, 12:43)
Sveikos mergaitės  4u.gif
Senai buvau užsukusi, bet čia tik dėl to, kad visiškai neblogai gyvenam... (tfu tfu tfu... neprisišnekėt...) Tai dabar noriu pasidalinti su jumis savo atradimu... Kadangi birželis buvo siaubingas 2 kartus gulėjom ligoninėj su plaučiu uždegimu, tai po paskutinio surizikavau išbandyti kinų medicinos... Nes neviltis buvo juoda sad.gif Nupirkau ir mažiui 2 mėn girdžiau Fohow Sanbao oral liquid (Kininis Kordicepsas) ir stebūklas ar sutapimas, net nežinau... dingo visos mūsų bėdos... Metus besitęsianti sloga, kosuliai ir t.t. Ir labai griežtai dietos nebesilaikom, o ir kol laikėmės snarglys iki keliu buvo... Net keista buvo ziureti į visiškai švarią nosį... Esu labai skeptiška, kai kalbama apie tokius platinamus preparatus... bet kai vaikui blogai tai turbūt šiaudo pradedi griebtis... Sveikatytės visiems!!!  4u.gif  4u.gif


sveikos, mums irgi šituos pasiūlė, dar sakė geriausiai įsisavina ir net užgido esančias žaizdeles, jei prieš tai išgerti šilto vandeniuko - tada vaistukai keliauja šiltais takais.
o aš dabar ieškau klinikos, kuri padarytų laktozės netoleravimo testą, gal kuri darėtės??? nes pienuko atsisakėm gan lengvai (pasirodo jis virškinant kelia rūgštis), o vat sūris, varškės, jogurtas ar batonas kur pieno miltelių gali būti sunkiau atsisakyti.
Atsakyti
Sveikos,
Musu pasiekimai arba rekordu musimai tokie doh.gif po menesio pertraukos (net menesio) isejom i darzeli ir po 2 dienu jau sergam. Ka galiu pasakyti sad.gif Geriam Luivac, bet nematau as jo poveikio visai sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 11 rugsėjo 2011 - 19:05
QUOTE(akviliux_ @ 2011 09 11, 10:04)
Aš mokėjau 90 LT (cia uz 120ml), o jo įsigyti tik per platintojus galima... Reiktu google klausti, nes yra e-puslapiai, kuriuose parduoda, tik aišku, kainos gali skirtis... Jei aktualu bus, galiu į až parašyti saviškės kontaktus  ax.gif

O kokius papildus naudojat? Neskaičiau visos senos temos, tai persiprašau jei kartojuos  blush2.gif Ar išėmė iš ausyčių jums vamzdukus?

Ne su vamzdukais, ketvirtadienį varysim pas lor, buvom pas imunologus. Tai pirmiausia jie sieja ligas su alergija, o ne su gerlu. Mes tai vartojam 4 life transfaktor produktus, bet imunitetui stiprinti, o ne nuo skrandžio. Tai kolkas sukomės be vaistų, tik su papildais. Paprašysiu ateityje, kolkas šituos vartoju. Žiūrėsiu gal vėl ir skrandį liepst tirt. Net nežinau.
Atsakyti
TAI AR NAUDOJAT O GALBUT KAZKADA NAUDOJOT TA SIRUPUKA.kiek kartu per diena duodavot
Atsakyti
QUOTE(zlibe @ 2011 09 12, 09:11)
TAI AR NAUDOJAT O GALBUT KAZKADA NAUDOJOT TA SIRUPUKA.kiek kartu per diena duodavot

o tau ji neuzrašė ant reklaminio lapuko? mums jį paskyrė bet aš jo taip ir neduodu, tai žinau kad 5ml bet nepamenu kiek kartų.
beje, jei turi galimybę, pirk per lenkus jį, ten jis vos 23lt (mums iš ten parvežė), o pas mus apie 45lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 12 rugsėjo 2011 - 10:17
na uzrase kad po maisto po 2.5ml o pries miega 5ml.bet po to maisto nesake kiek kartu.na taip as mokejau 50lt.ir tai neradau tik vienoj vaistineje uzsake.o kaip reikia pirkti per lenkus?gal gali pasakyti uzsispyrele kodel jo nedavei?
Atsakyti