Įkraunama...
Įkraunama...

Gastroezofaginis refliuksas (GERL)

Sveikos merginos,turiu 8metu sunu,mes visiskai kosuliu nebesuvaldom nei su vaistais nei su arbatom.Noreciau padaryti skrandzio tyrima,tik problema kad net gerkles mes istepti negalim vemiam,tai kaip ta tyrima atlikti.Gal daro su narkoze?
Atsakyti
QUOTE(DAIVA1972 @ 2015 09 24, 19:36)
Sveikos merginos,turiu 8metu sunu,mes visiskai kosuliu nebesuvaldom nei su vaistais nei su arbatom.Noreciau padaryti skrandzio tyrima,tik problema kad net gerkles mes istepti negalim vemiam,tai kaip ta tyrima atlikti.Gal daro su narkoze?

ar bandėt gerti linų sėmenų nuovirą? mums irgi vaistai nepadėjo, šitas man buvo kažkoks stebuklas.
maždaug 1 ltr vandens su 2 šaukštais linų sėmenų pavirti 10 min, nukošti ir gerti 3 k dienoj, geriausia ant tuščio skrandžio.
aš ir naktį kai kosėdavo, keldavausi ir girdydavau. Skonis ir vaizdas kaip klijų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DAIVA1972 @ 2015 09 24, 19:36)
Sveikos merginos,turiu 8metu sunu,mes visiskai kosuliu nebesuvaldom nei su vaistais nei su arbatom.Noreciau padaryti skrandzio tyrima,tik problema kad net gerkles mes istepti negalim vemiam,tai kaip ta tyrima atlikti.Gal daro su narkoze?

Kai dukrai darė, tuo metu buvo beveik penkerių, tai darė su sedacija. Valandos bėgyje atsigavo ir tyrimo nė neprisiminė.
Atsakyti
paaiskinkit man neispruseliai,kas tas SEDACIJA
Atsakyti
Sedacija, tai vaiko apslopinimas bet ne visiškas užmigdymas.
Atsakyti
Dar klausimelis ,gal galite pasiulyti gera gastroenterologa Klaipedoje.Lankomes pas Rasa Rakauskiene...
Atsakyti
mes irgi pas ta pacia.O kuo ji jums nepatiko?as tai nelabai sureiksminu nes ju darbas daugiau kalbeti,pasakoti apie mityba ka ir kada valgyti nors realiai ir labai sunku pritaikyti ypac kai kalbam apie vaikus.valgyt ta ir ta...suauges gali imt ir valgyt o vaikas jei nemegsta ir neikisi jam.jie tik pilvo echo gali padaryti ir endoskopija.ai vaistu dar israsyti smile.gif tad as pati daug skaitau domiuosi,nes pagrindas ir yra tik mityba
Atsakyti
Nieko asmeniskai pries sia gyditoja neturiu,bet jau trys metai kaip lankomes pasja reguliariai ir pagerejimu jokiu.Ispradziu vaistai padejo,poto visiskas nulis, tik ranitidinas dar kaskiek gelbeja.Buvom ir pas Balvociute ir arbatas gerem ir linu senenis virem deja...Todel noreciau ir kitu gyditoju konsultaciju ir tyrimu.Gastroskopija nedaryta.
Atsakyti
Sveikos mamos,

Ryt pirma karta darysim refliukso tyrima santariskese. Jau supratau, kad kazkaip "apsvaigina" vaika. Man gydytojas minejo, kad vaikas nieko neatsimins, atsinest pusrycius, po 20 min gales valgyt.
Gal turit kokiu dar paqtarimu is patiries.. Truputi nerimauju, nes mano dvi. Ir abiem darys, tai kaip as ten su dviem apsvaigusiom tokiom. Neisivaizduoju ar iskart abiem darys, ar paeiliui. Maniskes be mamos rankos niekur, tai jei viena palikt uz duru reiks, gal pagalbos pasiprasyt, kad kas pabutu su kita koridoriui g.gif .. kaip paskui, turbut skauda gerkle, sunku ryt kuri laika?
Atsakyti
QUOTE(bamboocho @ 2015 09 29, 09:15)
Sveikos mamos,

Ryt pirma karta darysim refliukso tyrima santariskese. Jau supratau, kad kazkaip "apsvaigina" vaika. Man gydytojas minejo, kad vaikas nieko neatsimins, atsinest pusrycius, po 20 min gales valgyt.
Gal turit kokiu dar paqtarimu is patiries.. Truputi nerimauju, nes mano dvi. Ir abiem darys, tai kaip as ten su dviem    apsvaigusiom tokiom. Neisivaizduoju ar iskart abiem darys, ar paeiliui. Maniskes be mamos rankos niekur, tai jei viena palikt uz duru reiks, gal pagalbos pasiprasyt, kad kas pabutu su kita koridoriui  g.gif .. kaip paskui, turbut skauda gerkle, sunku ryt kuri laika?

as siulyciau paieskoti pagalbos, nes kai apsvaigina vaika, tai maniskis vaiksciojo, bludijo, griuvineti pradejo, nusisnekejo doh.gif jam 6 4u.gif paskui paguldziau, tai ir tai nuo lovos vos nenusirito, keisti tie vaikai po apsvaiginimo, tai jei reikes du vaikus gaudyt vienu metu, tai kazin kaip viena unsure.gif
po proceduros nieko ypatingo, maniskis tik valgyt pareikalavo, nes nebuvo nuo ryto valges, tai valge ir nesiskunde, kad kazka skauda ryjant.
Kai vaika issives apsvaiginta is palatos, Jus liksite uz duru, tai tik po proceduros gydytojas iseis ir trumpai informuos...
Atsakyti
QUOTE(special @ 2015 09 29, 09:22)
as siulyciau paieskoti pagalbos, nes kai apsvaigina vaika, tai maniskis vaiksciojo, bludijo, griuvineti pradejo, nusisnekejo doh.gif  jam 6 4u.gif  paskui paguldziau, tai ir tai nuo lovos vos nenusirito, keisti tie vaikai po apsvaiginimo, tai jei reikes du vaikus gaudyt vienu metu, tai kazin kaip viena unsure.gif
po proceduros nieko ypatingo, maniskis tik valgyt pareikalavo, nes nebuvo nuo ryto valges, tai valge ir nesiskunde, kad kazka skauda ryjant.
Kai vaika issives apsvaiginta is palatos, Jus liksite uz duru, tai tik po proceduros gydytojas iseis ir trumpai informuos...

Aciu labai uz patarimus. O ka valgyt nesetes? Nes mes rytais visokius varskecius makaronus koses valgom, sumustiniu nevalgo, jogurto nelabai.. gal kokiu bananu, trapuciu.
Atsakyti
QUOTE(bamboocho @ 2015 09 29, 09:34)
Aciu labai uz patarimus. O ka valgyt nesetes? Nes mes rytais visokius varskecius makaronus koses valgom, sumustiniu nevalgo, jogurto nelabai.. gal kokiu bananu, trapuciu.

jau nepamenu ka tiksliai blush2.gif vandens turejom, gal bandele kokia...paleido greitai...tie vaistai praeidineja greitai, bet i darzeli jau ta diena nevedziau 4u.gif
Atsakyti