Įkraunama...
Įkraunama...

Gastroezofaginis refliuksas (GERL)

QUOTE(Zita J. @ 2015 12 26, 12:51)
Laba diena. Galvoju operuoti refliukso išvarža. Prašau patarimų, kuriom buvo ji atlikta. Būčiau labai dėkinga.  unsure.gif


Mano mazajam buvo atlikta sita operacija. gimes su stemples atrezija. Refliukso isvarza operuota,kai jam buvo 1,5 m. Taip pripazystu, gerokai pagerejo valgymo reikalai. dingo ezofagitas, vemimai, atpylinejimai, zaizdos stempleje.
Atsakyti
Atsirado dar vienas vaistas nuo GERL- Refluxaid sirupas.yra visa linija kudikiams vaikams ir suaugusiems
Atsakyti
Nepavadinčiau to vaistu. Jis kaip ir tarkim Frutin, sukuria barjerą, neleidžiantį rūgštims kilti į viršų, bet pačių rūgščių neveikia, taigi, jos savo "gerą" darbą atlieka skrandyje.
Bet laikinam, ne pastoviam vartojimui manau puiki priemonė. Tarkim po pasisvečiavimo ar kokių švenčių, kur vaikai privalgo ir to ko jiems nerekomenduojama. Manau ir veikti turėtų geriau nei Frutin. O ir sudėtis jo natūralesnė už Frutin. Ačiū.
Atsakyti
Mamytes, ateinu vel su klausimu...
Menesi vartojom ameprazoli ir gastrotus baby sirupa. Apetitas zymiai pagerejo. Jau du men. nevartojam nk, apetitas geras. Daktare nk mums dorai ir nepaaiskino ar reikia kokio dar gydymo, ar reikia tu vaistu nuolatos... is jusu rasymu suprantu, kad periodiskai vartojat vaistus.
Gal galetumet pakomentuoti kaip vyksta GERL gydymas? Mes turim GERL ir ezofagita.
Gal kuriem leliukams irgi yra tokios bedeles. Pakomentuokit kuom maitinates kaip gydotes, kaipdaznai lankotespas gastro daktarus?
Aciu.
Atsakyti
Mamos, pagelbėkit,

Mano vaiku daktarė pasiūlė daryti endoskopiją, nes kosėja, kartais sako, kad pilvukas skauda (astma kaip ir pripažinta, tik nepadeda vaistai). Sako, gal refliuksas. Vaikui 4 metai, o endoskopiją darytų Santariškėse įlašinukus kažkokių lašiukų į nosį. Man, kaip mamai, baisiausia, kaip vaikas reaguoja, kad neišsigąstų labai, paskui bijos daktarų, nes tas tyrimas ir suaugusiems bjaurus. Gal esate panašaus amžiaus darę?
Ačiū.
Atsakyti
Šiaip pirma jei mato ir įtaria refliuksą (mato išdegintą gerklytę) skiria vaistus ir tik jei jie neveikia tik tada siūlo "ryti žarną", kad įsitikintų ar nėra kokių įgimtų anomalijų.
Nežinau koks jūsų požiūris į homeopatiją, bet maniškiui refliuksą sutvarkė gastricumeel tableteles, nes jau net omeprozolis vaikui nebeveikė. Na aišku suderinta mityba ir jokio maisto vakare, vakarieniauja ne vėliau kaip 19 val, o idealiausia 18 val.
Atsakyti
QUOTE(esta_esta @ 2016 02 24, 11:58)
Mamos, pagelbėkit,

Mano vaiku daktarė pasiūlė daryti endoskopiją, nes kosėja, kartais sako, kad pilvukas skauda (astma kaip ir pripažinta, tik nepadeda vaistai). Sako, gal refliuksas. Vaikui 4 metai, o endoskopiją darytų Santariškėse įlašinukus kažkokių lašiukų į nosį. Man, kaip mamai, baisiausia, kaip vaikas reaguoja, kad neišsigąstų labai, paskui bijos daktarų, nes tas tyrimas ir suaugusiems bjaurus. Gal esate panašaus amžiaus darę?
Ačiū.

Sveiki, endoskopiją dukrai darė kai jai buvo beveik penkeri. Po lašiukų įlašinimo ji nelabai ir suvokė, kas vyksta, procedūra praėjo sklandžiai. Po sedacijos atsigavo greitai, aš dar kelis kartus klausiau jos, ką darė daktaras, bet ji tik atsiminė, kad sulašino lašiukų į nosį ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(esta_esta @ 2016 02 24, 11:58)
Mamos, pagelbėkit,

Mano vaiku daktarė pasiūlė daryti endoskopiją, nes kosėja, kartais sako, kad pilvukas skauda (astma kaip ir pripažinta, tik nepadeda vaistai). Sako, gal refliuksas. Vaikui 4 metai, o endoskopiją darytų Santariškėse įlašinukus kažkokių lašiukų į nosį. Man, kaip mamai, baisiausia, kaip vaikas reaguoja, kad neišsigąstų labai, paskui bijos daktarų, nes tas tyrimas ir suaugusiems bjaurus. Gal esate panašaus amžiaus darę?
Ačiū.


O aš asmeniškai (dėl kosėjimo, pilvuko skausmų - tikriausiai bambos srity) duočiau juodojo riešuto (antiparazitinę priemonę).
Atsakyti
Sveikos mamytes! Jungiuosi ir as prie jusu ;)Musu suneliui 21 menuo. Turi refliuksa nuo gimimo. Vargstam sad.gif Gyvenam Norvegijoje. Stebiu, daug skaitau norvegiskuose, daniskuose, svediskuose forumuose, lb tikiuosi jog vis dar isaugsim. Nerandu jokios lietuviskos grupes apie refliuksa facebooce, ar blogai ieskau ar tokios grupes nera ?
Atsakyti
mamytes, o gal kuri lanketes pas gydytojus homeopatus del refliukso? Koki gydyma skyre? Ar padejo? Pasidalinkit prasau info...

P.s. del kitos grupes, pvz. FB, nezinau gal ir yra tokia, bet neteko matyti.
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2016 03 21, 11:36)
mamytes, o gal kuri lanketes pas gydytojus homeopatus del refliukso? Koki gydyma skyre? Ar padejo? Pasidalinkit prasau info...

P.s. del kitos grupes, pvz. FB, nezinau gal ir yra tokia, bet neteko matyti.

mums homeopate skyre Asa foetida ir Siuslerio druskas 4u.gif taciau tai yra individualus parinkimas, as kiek skaiciau internete yra ir kt vaistu, kurie pagelbsti, kad ir ta pati Nux Vomica 4u.gif
Atsakyti
Taip, homeopatija labai individualus dalykas. Mano vaikui geriausiai suveikė gastricumeel tabletės.
Atsakyti