Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos teorija ir praktika

Jei kam reik info apie tranzuojanciu letuju planetu poveiki ar tai bustuose, ar tai aspekte su nataline planeta, sakykit.

Esu paskutine idiote, kaip anksciau neatkreipiau tranzuojancio plutono poveikio pas save doh.gif Jis pratranzavo beveik per visas natalines planetas ir atsukus laika jo tranzitai tikrai sutapdavo su esminiais ivykiais. Dabar beliko jam pratranzuoti pro saule, nors dar ir su merkurijum yra ir bus.
Atsakyti
gal gali plačiau? labai įdomu sužinoti iš praktinės pusės, kas vyko.
Papildyta:
ai nemačiau tavo žinutės viršuje.
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 08 15, 13:44)
gal gali plačiau? labai įdomu sužinoti iš praktinės pusės, kas vyko.
Papildyta:
ai nemačiau tavo žinutės viršuje.


dar galiu prideti siuos:

plutono-plutono sekstilis: pazintis su skorpionu, su kuriuo siejo vos ne telepatinis rysys. Taciau tai taip pat sutapo su darbu su valdingais, bet bjauriais zmonemis.
plutono-jupiterio konj, bei plutonas tuo paciu metu ant MC: naujas gyvenimas naujoj saly, naujos pazintys, naujas gyvenimo lapas.

Apskritai kai plutonas buvo ant MC teko susidurti su gan paranojiskais zmonemis, tiek darbe, tiek gyvenime. Pvz, vienas bosas turejo priklausomybiu, vis turedavau ji dangstyti, tada dar ir su manim pradejo agresyviai elgtis, tad teko iseiti. Dar buvo vieni santykiai kur vyravo manipuliacijos bei grasinimai. Buvo net viena situacija, is kurios issigelbejau tik galima sakyti fantazijos deka.

plutono konj. su pietiniu menulio mazgu bei opozocija i siaurini mazga, tuo paciu dar ir pietinis menulio mazgas susijunge su tranzuojanciu p. menulio mazgu- didziulis smugis is giminiu, vienas bjauriausiu ivykiu mano gyvenime galima sakyti, po kurio visiskai nutraukiau bet kokius giminystes rysius su visais, jie man dabar neegzistuoja, zemiau uz gyvulius. Tuo paciu metu buvo ir tranzuojancio saturno 4-am buste opozicija su nataliniu jupiteriu, tai gal ir tas leme.

Plutono-urano konj.: pasireiske polinkis i mena, ypac tapyma, skulptura, grafika, bendravimas su menininkais, siaip domejimasis daugybe ivairiu dalyku, net pomirtiniu gyvenimu, laimeti konkursai, taip pat man rodos tuo metu patirdavau astralines projekcijas. Dar tuo metu netiketai mire mano tu laiku geriausia drauge.

plutono- veneros konj- pirmoji meile kaip seile su skorpionu lotuliukas.gif nors dar tik paauglystes pradzia buvo, bet tai vajej, tikra emociju jura buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
ką tiksliai esu pastebėjusi praktikoje, kad saturno-plutono konunkcija ar kitas neigiamas aspektas dažnai atneša smurtą.

įdomumo dėlei pervariau savo plutoną, pagrinde jis reiškėsi ankstyvoje vaikystėje, bet matau, kad jo ir urano konjunkcija sutapo su tėvų skyrybomis. po to mėnulio opozicija - mama ėmė aktyviai smurtauti ir išvis namai tapo pragaru. vienas tragiškiausių gyvenimo įvykių, po kurio vos nenumiriau ir turiu sveikatos problemų visam gyvenimui tiksliai sutampa su plutono grįžimu į pirmą būstą, kažkodėl grįžimai į būstą bet kurios planetos, veikia žymiai stipriau. sunki operacija - plutono-saturno kvadratūra. neptūno konjunkcija - susirgau sunkia depresijos forma, sirgau apie 10 metų. didžioji gyvenimo meilė, kaip bebūtų keista sutampa su plutono-marso kvadratūra, taigi manau, kad čia suveikė ne ji, bet plutono nutolimas nuo šios kvadratūros sutampa su santykių pabaiga. dabar jau keli metai dėl plutono esu rami kaip belgas ir tokia dar būsiu iki 2014, kuomet laukia plutono-plutono kvadratūra.

šiaip pastebėjau, kad didžiausią poveikį žmogui atneša egzaltuotos planetos, tarkim pas mane uranas, bet visumoje tranzitai nurodo svarbias žmogaus gyvenimo detales.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marinas.rozz: 15 rugpjūčio 2011 - 19:47
man saturno-plutono neigiamas aspektas neatnese tiesioginio fizinio smurto, taciau dvasiskai tai buvo kaip peilis, buvo padaryta, kad pasijusciau visisku nieku, ai beje tuo pat metu buvo suklastoti dokumentai ko pasekoje netekau savo dalies palikimo ('aciu' nataliniam saturnui 8-am), bet sitas tai dzin palyginus su moraline zala.


Papildyta:
o as neturiu egzaltuotu planetu, tik jupiteris ir plutonas savuose zenkluose, o siaip visos kazkokios susiplakeles, net neidomu biggrin.gif
Atsakyti
na psichologinis smurtas irgi yra smurtas. kažkodėl šitą aspektą dažniausiai randu prognozėse.
Atsakyti
Zmones, turekit sazines, nerasykit man i AZ ir neprasinekit konsultaciju. As cia minejau tik tai, kad galiu aprasyti plutono tranzitus bustuose bei aspektuose su natalinem planetom, nes turiu knyga ta tema. Apie natalinio horoskopo interpretacijas niekur nerasiau.
Atsakyti
ka duoda urano ir pietinio menulio mazgo konjunkcija nataliniam?
Atsakyti
QUOTE(Caffee @ 2011 08 25, 17:50)
ka duoda urano ir pietinio menulio mazgo konjunkcija nataliniam?

Pietinis mazgas rodo, kas žmogui trukdo arba apsunkina jo evoliucijos uždavinių vykdymą. Tai susiję su praėjusių gyvenimų patirtimi, kurią atsinešėme ir kuria nebereikia remtis, jos aktyvuoti, o vadovautis Šiaurinio mazgo nuorodomis, jis turi būti prioritetas. Išimtis: pietinio mazgo konj su Selena. Reikia atsižvelgti kuriame būste yra Pietinis mazgas. Pvz., jeigu jis 6 būste: nepalanku dirbti namuose, nedirbti gimtąjame mieste, klausyti savo tėvų, imti skolon iš savo giminaičių, negydyti savo šeimos narių ir pan. Tai nereiškia visiškai išsižzadėti namiškių, bet nerodyti tame iniciatyvos, o padėti tik prašant.
Urano konj su Pietiniu mazgu (opozicija su Šiauriniu): jūsų užduotis - ginti tikrąsias, laiko patikrintas vertybes, priderinti jas prie laiko reikalavimų, kultūros, visuomenės. Ankstesniame gyvenime galimai buvote novatorius, išradėjas, astrologas ar revoliucionierius, bet viršijote įgaliojimus. Dabar galima naudotis patirtimi, bet nepersistengti. Nuosaikumas - dorybė. Dar konkrečiai reikia žiūrėti karminių mazgų bei Urano statusą, būstą.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif rytoj susitiksiu su vienu moderniosios astrologijos astrologu, tai tikiuosi neužknisiu jo savo klausinėjimais, nes apie mazgus ir lilith nelabai ką žinau.
Atsakyti
QUOTE(Caffee @ 2011 08 27, 20:40)
Ačiū 4u.gif rytoj susitiksiu su vienu moderniosios astrologijos astrologu, tai tikiuosi neužknisiu jo savo klausinėjimais, nes apie mazgus ir lilith nelabai ką žinau.

Gal bendrais bruožais pasidalinsi susitikimo įspūdžiais?smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Jolčikas @ 2011 08 29, 17:51)
Gal bendrais bruožais pasidalinsi susitikimo įspūdžiais?smile.gif

Pvz tranzuojančio plutono sekstilis su nataline lilit, tranzuojančio chirono sekstilis su nataliniu neptūnu, tačiau tranzuojančio neptūno kvadratūra su nataliniu chironu, bei abiejų lilit konjunkcija 12-am, visa tai rodo į karmos išpirkinėjimą.

Jei sinastrijoj lilit išpuola į 11 būstą, tai porai gali nesisekti su draugais.

Dar pvz kai šiaurinis mazgas dvyniuose trečiam būste, tai toks žmogus, jei nori gerai jaustis, turėtų palaikyt gerus santykius su kaimynais, giminaičiais, įsilieti į bendruomenę, kurioje gyvena, bet mano atveju tas netinka.
Atsakyti