Įkraunama...
Įkraunama...

YUMI lashes

QUOTE(Magic Eyes @ 2012 01 24, 09:55)
na as dariausi pas profesionale ir pati baigusi siuos kursus, tai is savo patirties galiu pasakyti kad mazdaug pusei moteru nepatinka o kitai pusei - patinka, kaip sakant 50 ant 50 smile.gif, o as buvau is tu, kur antra karta nesidarytu  schmoll.gif

aaaaaaaaaaaa aisku,na as tada is tu 50 kur patiko, dar manau man prilipo nes blakstienos buvo priaugintos tai kaip nuemiau vaizdelis nekoks, tai si procedura atstate
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2012 01 24, 12:41)
aaaaaaaaaaaa aisku,na as tada is tu 50 kur patiko, dar manau man prilipo nes blakstienos buvo priaugintos tai kaip nuemiau vaizdelis nekoks, tai si procedura atstate

na taip, kiekvienas juk atranda kas jam tinka ir patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2012 01 24, 12:41)
aaaaaaaaaaaa aisku,na as tada is tu 50 kur patiko, dar manau man prilipo nes blakstienos buvo priaugintos tai kaip nuemiau vaizdelis nekoks, tai si procedura atstate

As irgi apsimokius sito gerio, bet kazkaip nepasiteisina jis mano klientems. Kaas bande po blakstienu, tai panesiojo ir po sios proceduros vel priaisugint blakstutes atejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 01 24, 20:36)
As irgi apsimokius sito gerio, bet kazkaip nepasiteisina jis mano klientems. Kaas bande po blakstienu, tai panesiojo ir po sios proceduros vel priaisugint blakstutes atejo biggrin.gif

tai pilnai sutinku nes priaugintu blakstienu efektas ojojoi!!!!!!!!! o cia sakyciau puiki terapija po blakstienu priauginimo, bent man taip buvo
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2012 01 24, 21:29)
tai pilnai sutinku nes priaugintu blakstienu efektas ojojoi!!!!!!!!! o cia sakyciau puiki terapija po blakstienu priauginimo, bent man taip buvo

Pritariu visu 100 % drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kiek mano draugiu buvo prisiauginusios blakstienas, tai man taip tragiskai, per daug super idelaiai ir nenaturaliai atrodydavo g.gif Nors tipo rinkdavosi "naturalesni" varianta, bet vistiek per daug gerai smile.gif
O sitai procedurai negalima to keratino maziau uzsideti, kad jis nusiplautu greiciau negu atauga naujos ir po tu keliu savaiciu gero nesiojimo nebutu tokio tragisko perejimo efekto? g.gif Pas mane vidutines blakstienos, kuriomis as siaip pilnai patenkinta, tik noreciau kad jos tamsesnes butu, o tusu nemegstu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2012 01 24, 23:09)
Kiek mano draugiu buvo prisiauginusios blakstienas, tai man taip tragiskai, per daug super idelaiai ir nenaturaliai atrodydavo g.gif Nors tipo rinkdavosi "naturalesni" varianta, bet vistiek per daug gerai smile.gif
O sitai procedurai negalima to keratino maziau uzsideti, kad jis nusiplautu greiciau negu atauga naujos ir po tu keliu savaiciu gero nesiojimo nebutu tokio tragisko perejimo efekto? g.gif Pas mane vidutines blakstienos, kuriomis as siaip pilnai patenkinta, tik noreciau kad jos tamsesnes butu, o tusu nemegstu smile.gif

Jeigu norite tik tamsinti tai as Jusu vietoje rinkciaus paprasciausia chemini blakstienu dazyma... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 01 24, 23:10)
Jeigu norite tik tamsinti tai as Jusu vietoje rinkciaus paprasciausia chemini blakstienu dazyma...  blush2.gif

soriukas kad nuolatos kysuosi, bet cheminis tamsinimas pigiau, bet efekto neisgaus yumi lashes tai tikrai betkainos atzvilgiu super
jei neklistu tamsinimas cheminis blakstienu nepakelia nepariecia paprasciausiai nuspalvina ar ne?
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2012 01 25, 07:22)
soriukas kad nuolatos kysuosi, bet cheminis tamsinimas pigiau, bet efekto neisgaus yumi lashes tai tikrai betkainos atzvilgiu super
jei neklistu tamsinimas cheminis blakstienu nepakelia nepariecia paprasciausiai nuspalvina ar ne?

Zinoma kad ne. Bet mergina rase, tik akd noretu patamsinti, berods... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 01 25, 10:55)
Zinoma kad ne. Bet mergina rase, tik akd noretu patamsinti, berods... 4u.gif


as dar pasiulyciau ne tik pasitamsinti, bet dar ir uzriesti jas paprastesniu ir pigesniu budu biggrin.gif mano klientes buna laaaaabai patenkintos tongue.gif
Atsakyti
Galvoju ir as apie tokia procedura g.gif
Visokius priauginimus ir cheminius uzrietimus isbandziau, o sitos dar ne. Tik kaip ta meistra issirinkti? Gal kas gali ka patarti?
Atsakyti
QUOTE(Iznija @ 2012 01 25, 12:16)
Galvoju ir as apie tokia procedura  g.gif
Visokius priauginimus ir cheminius uzrietimus isbandziau, o sitos dar ne. Tik kaip ta meistra issirinkti? Gal kas gali ka patarti?

Na procedura nera sudetinga, todel manau, kad galite eiti beveik visur smile.gif
Atsakyti