Įkraunama...
Įkraunama...

YUMI lashes

Pasidariau sia procedura. Truko 1,5 val. Is karto po po proceduros blakstienos atrode lyg butu padazytos tik ka atodarytu skystu tusu (taip labai plonai ir siek tiek po kelias blaksienas sulipus) ir labai graziai riestos. Para laiko po proceduros sake nieko nedaryti akims (neslapinti, nevalyti). Po paros nuprausus blakstienas jos pasidare minkstos, dingo tuso efektas, taciau jos isliko tamsios, riestos. Sunku pasakyti ar jos pastorejo ir pailgejo deka keratino... Mano blakstieno naturaliai yra ilgos, tik nebuvo riestos ir juodos, tai efektas labai grazus dabar. Visumoje procedura esu patenkinta 9/10 balu. Pirkta buvo su akcija. Jeigu be akciju ir nuolaidu, tai sakyciau gal per prangu butu. Buvau dariusi pries tai chemini rietima ir dazyma. Efektas panasus, bet ne taip graziai viena akis uzriesta buvo, kazkaip lauze blakstienas g.gif ir maziau gal ryskios. Yumi tikrai geriau thumbup.gif Siaip kartosiu, nes turiu dar viena akcijini kupona, uz pilna kaina neiciau blush2.gif
Ai del tolimesnes prieziuros sake atsisakyti visokiu alieju, riebiu kremu paakiams, dvifaziu valikliu, nes visi sitie dalykai trumpina efekto laika. Tai kokiais ricinu aliejais po proceduros nepasitepliosit...
Atsakyti
Kiek kainuoja si procedura?
Atsakyti
QUOTE(kaktusytek @ 2012 02 04, 22:29)
Kiek kainuoja si procedura?

na kaip pas ka. Siaip darantis namuose kaina apie 170 Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blue_pixie @ 2012 01 31, 15:07)
Pasidariau sia procedura. Truko 1,5 val. Is karto po po proceduros blakstienos atrode lyg butu padazytos tik ka atodarytu skystu tusu (taip labai plonai ir siek tiek po kelias blaksienas sulipus) ir labai graziai riestos. Para laiko po proceduros sake nieko nedaryti akims (neslapinti, nevalyti). Po paros nuprausus blakstienas jos pasidare minkstos, dingo tuso efektas, taciau jos isliko tamsios, riestos. Sunku pasakyti ar jos pastorejo ir pailgejo deka keratino... Mano blakstieno naturaliai yra ilgos, tik nebuvo riestos ir juodos, tai efektas labai grazus dabar. Visumoje procedura esu patenkinta 9/10 balu. Pirkta buvo su akcija. Jeigu be akciju ir nuolaidu, tai sakyciau gal per prangu butu. Buvau dariusi pries tai chemini rietima ir dazyma. Efektas panasus, bet ne taip graziai viena akis uzriesta buvo, kazkaip lauze blakstienas  g.gif  ir maziau gal ryskios. Yumi tikrai geriau  thumbup.gif  Siaip kartosiu, nes turiu dar viena akcijini kupona, uz pilna kaina neiciau  blush2.gif
Ai del tolimesnes prieziuros sake atsisakyti visokiu alieju, riebiu kremu paakiams, dvifaziu valikliu, nes visi sitie dalykai trumpina efekto laika. Tai kokiais ricinu aliejais po proceduros nepasitepliosit...

Idomu butu asiliepimai po menesio. Kiek girdejau, tai nelabai. Kazkaip veltis pradeda blakstienos ir napaklusnios. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(^^liutuke @ 2011 11 11, 01:50)
As manau nebutinai keratinas tiesina, juk buna jis skirtas tik atstatymui (t. y. naudojamas mazesnis jo kiekis nei tiesinant), gal cia ir butu atsakymas  smile.gif

Taip. Keratinas atstato. Keratino paluku tiesinimas paildomai tiesinamas su karstomis znyplemis.
Atsakyti
[quote=/ Lisa /,2012 02 05, 03:44]
Idomu butu asiliepimai po menesio. Kiek girdejau, tai nelabai. Kazkaip veltis pradeda blakstienos ir napaklusnios. smile.gif
Papildyta:

pas mane menesis ir savaite po proceduros, niekas nesisivele!!!jos israiskingesnes, tamsesnes siektiek storesnes,tuso uztenka vieno potepio, bet kad susivele tikrai ne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaunas2010: 05 vasario 2012 - 08:29
QUOTE(/ Lisa / @ 2012 02 05, 02:44)
Idomu butu asiliepimai po menesio. Kiek girdejau, tai nelabai. Kazkaip veltis pradeda blakstienos ir napaklusnios.  smile.gif


drinks_cheers.gif
pas mane buvo kliente priuginimui atejus po YUMI lashes padarymo menuo ir 3 savaites. Tragedija buvo - sukuok nesukaves, net ir priauginta blakstiena perkreipia doh.gif Nor gal cia kaip ir priauginimas - priklauso nuo blakstienu daug kas smile.gif
Atsakyti
Dariausi šią procedūrą ir jau praėjo daugiau nei mėnuo - man niekas nesikraipo ir nesivelia g.gif Tiesiog blakstienos nebe tokios riestos, nebe tokios ryškios..o pastorėjusios nuo Yumi lashes jos ir nebuvo smile.gif Čia daugiau vizualinis efektas, kad jos tankesnės ar storesnės..Bet faktas, kad dar ir dabar užtenka vieno labai lengvo brūkštelėjimo blakstienų tušu, toks jausmas, kad tušas prie jų geriau 'kimba' biggrin.gif
Atsakyti
Labutis,norejau pasidalinti savo ispudziais po sios yumi lashes proceduros,tai mano asmenine subjektyvi nuomone,bet gal kam pades apsispresti darytis ar ne sia procedura.. Taigi,procedura nesudetinga,guli valanda uzmerktom akim,truputi diskomfortas jauciasi,bet del busimo grozio,kaip sakant pakenteti galima... praeina valanda ir o stebuklas-atsimerkem! Ir NIEKO! Nepatikejau savo akimis,efekto visiskai jokio! kadangi tikrai gulejau ir jauciau,kad deda man visas tas priemones ant blakstienu-maniau veismas vyksta...bet deja..siaip mano pacios blakstienos yra vidutinio ilgio ir tankumo ,normalios zodziu, tik pilkos,ne juodos.. norejau pailseti nuo rytinio dazymo tusu ir vakare nusiplovus tusu atrodyti ryskiau,kaip mes visos norime... taigi jei palyginti su paprasciasiu blakstienu cheminiu dazymu-tai rezultas mano atveju zymiai geresnis... labai labai gaila kad efekto ne gavau...bet cia tik mano patirtis,nenoriu tiketi ,kad procedura visai neveiksminga,gal kam ir suveikia... bukim grazios! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2012 02 05, 02:44)
Idomu butu asiliepimai po menesio. Kiek girdejau, tai nelabai. Kazkaip veltis pradeda blakstienos ir napaklusnios.  smile.gif

Na menesis dar nepraejo, bet jau matosi, kad "kazkas" darosi. Praejo beveik dvi savaites. Taigi: blakstienu juodumas jau pabluko, dar visai nedingo, bet kur patys galiukai tai jau gerokai isbluke. Kazkiek riestumas sumazejo (nedaug). Ir is tiesu pradejo atsirasti velimasis. Ypac ryte kai atsikeliu. Bet nusiprausus veida ir joms suslapus issukuoju ir viskas tvarkoj...
Siaip galvojau, kad efektas ilgiau laikysis, ypac turint galvoje, kad visai nesidaziau si laikotarpi...
Atsakyti
cia yra pavydziu kaip atrodo po kurio laiko
siaip po darymo reiktu naudot toki spec drekikli ir tada neturetu veltis,nors kitoms ir siaip nesivelia,kurios nors kartais pasidazo tusu.Realiai laiko ne ilgiau 2 menesiu,veliau jau viskas dingsta,nes per tiek laiko pasikeicia beveik visos blakstienos tai normalu.
Atsakyti
mamytes, gal zinot kur vyksta sios proceduros kursai lietuvoje?
Atsakyti
Gal kas atlieka šią procedūrą Mažeikiuose ar miestuose netoli jų? Šiauliuose, Klaipėdoje? smile.gif
Atsakyti