Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Bet man grazu bankuose su uniformom, tik mokykloj tai keistai mes atrodytum, ne visi atskirtu kur mokine, o kur mokytoja, ypac vidurinese mokyklose. Mane kartais sumaiso su mokinem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 08, 16:50)
Kartais susiruošiu vakare, o ryte visai kitus drabužius įlendu unsure.gif


Spauskit ant paveiksliuko mirksiukas.gif Tik nuotrauka nelabai ryški rolleyes.gif
user posted image

drinks_cheers.gif Aprangos kodas man taip pat labai priklauso nuo nuotaikos, nors šventėms apmąstau. O šiais metais bandau ieškoti ko nors internete - labai norėčiau kostiumėlio. Bet niekur nerandu doh.gif

Maniškiams nuosaviems vaikinukams blush2.gif labai patinka raudona spalva. Tad ją derinčiau su violetine, žalia, mėlyna....
Kaip reikia daryti tokį grožį? Fantastiška thumbup.gif

Aš dar vieną dovaną sumąsčiau.. Noriu klausti jūsų patarimo... Nežinau ar darysiu... Bus matyt, kai pradėsiu dirbti.. Galvoju kiekvienam vaikui padovanoti po sąsiuvinį - kuriame, jūsų mintimis remiantis, galėtume bendrauti su tėvais, mokiniais, žymėti kiek namų darbus padarę, kontrolinių darbų rezultatus (jau pernai matematikos kontrolinius vertinau maksimums 23 taškais. Tad vaikai patys pasidarė stulpelines diagramas ir žymėjo savo rezultatus) ir t.t. Sąsiuvinio viršų nuklijuočiau ant lipnaus popieriaus atspausdinusi įvairius palinkėjimus, sentencijas, moksleivių nuotraukytes... Kaip visada - minčių daug, o laiko vis mąžta.. Nenoriu namuose dar darbuotis - tik galvą suku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(INEXS @ 2011 08 08, 17:40)
Bet man grazu bankuose su uniformom, tik mokykloj tai keistai mes atrodytum, ne visi atskirtu kur mokine, o kur mokytoja, ypac vidurinese mokyklose. Mane kartais sumaiso su mokinem smile.gif


Aš šiaip ne prieš uniformą, kartais ji visai praktiška. Bet ji turi skirtis nuo mokinių uniformos cool.gif
Atsakyti
sveikos gyvos darbstuolytes, user posted image

na ir prikalbejusios, negali suspeti su jumis.
kiek nauju vardu atsirade. thumbup.gif burys padidejes. o as, kaip zinote, leliuka dar auginu 2.gif . mes jau esam puses metuku thumbup.gif Noreciau, kad laikas ties sia riba sustotu bigsmile.gif
kol kas nerupi jokie rugsejo pirmosios aprangos kodai, nerupi jokios dovaneles ir scenarijai. Apie mokykla - uzmirsta mirksiukas.gif

aciu uz sveikinimus gimtadienio proga.
Visoms linkiu geros rugsejo pirmosios sventes user posted image

uzsuksiu dar pas jus. O ir i pasta atsiusiu gerybiu. nepamirsiu as jusu, nepamirskit ir jus manes. Juk as sugrisiu user posted image
Atsakyti
BalBal, nepamirštam mes tavęs. Prisidedu prie sveikinimų, gražaus tau gimtadienio. Smagių metų dar auginant savo mažiuką, lauksime tavęs sugrįžtant 4u.gif
Atsakyti
Zuzanele - labai šaunūs pakabukai - esi šaunuolė. 4u.gif

BalBal - nuoširdžiausi sveikinimai gimtadienio proga 4u.gif


Matau diskutuojat dėl uniformų smile.gif Aš džiaugčiausi, jei mūsų mokykloje mokiniai jas vilkėtų. Tik įdomu, ar mokytojų kolektyve jos prigytų g.gif Nors kai pagalvoji- gal būtų ir visai nieko ax.gif Tik pritariu tai minčiai, jog jos turėtų skirtis nuo mokinių... Mane, kaip ir INEXS sumaišo su mokiniais lotuliukas.gif





Atsakyti
Pas mus šiemet irgi pradeda startuoti uniformos, matysim rugsejo pirmąją kiek mokinių jas pasisiuvo.Dėl mokytojams skirtų uniformų labai nustebinot, kad mokyklose jos jau atsiranda.Bent jau pradinukėms su uniforma ,man regis, būtų nepatogu, nes kasdienai, ypač su pirmokėliais man norisi patogių, nevaržančių judesių rūbų.O dėl šventinės aprangos, tai pati save esu radusi save dviejų metų bendrose mokytojų kolektyvo nuotraukose (privalomose:)su ta pačia suknele:)))) biggrin.gif kažkaip šiaip sau pasijutau blush2.gif
Papildyta:
Zuzanėle, pakabukai- thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 08 08, 17:40)

Sąsiuvinio viršų nuklijuočiau ant lipnaus popieriaus atspausdinusi įvairius palinkėjimus, sentencijas, moksleivių nuotraukytes..


thumbup.gif

Aš ant sąsiuvinio viršelio klijavau mokyklos emblemą, o pirmame lape paprašiau, kad tėvai savo vaikams linkėjimus užrašytų, kitais metais vaikai patys viršelius pasipuošė, savo nuotraukas užsiklijavo...
Atsakyti
QUOTE(auglina @ 2011 08 08, 18:55)
thumbup.gif 

Aš  ant  sąsiuvinio viršelio klijavau mokyklos emblemą, o pirmame lape paprašiau, kad tėvai  savo vaikams linkėjimus užrašytų, kitais metais vaikai patys  viršelius pasipuošė, savo nuotraukas užsiklijavo...




Kai aš savo auklėtiniams dovanojau sąsiuvinį, tai per pirmą klasės valandėlę paprašiau, kad apvedžiotų savo delną, kad paaugę galėtų juos palyginti smile.gif


Ant kiekvieno pirštuko vaikai užrašė po būdvardį, kuris juos apibūdina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 08 08, 14:11)

Rutagra, šauniai pasidarbavai pašte  wub.gif



thumbup.gif

Yra dar vienas būdas, kaip sutaupyti vietos mūsų pašte. ax.gif
Galėtume ištrinti persiųstus laiškus. blush2.gif Perskaitome laišką, persisiunčiame į savo paštą ir persiųstą laišką pašaliname. Pašte lieka tik " originalai" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(auglina @ 2011 08 08, 19:07)
thumbup.gif 

Yra dar vienas būdas, kaip sutaupyti vietos mūsų pašte.  ax.gif 
Galėtume ištrinti persiųstus laiškus.  blush2.gif  Perskaitome laišką, persisiunčiame į savo paštą ir persiųstą laišką pašaliname. Pašte lieka tik  " originalai"  mirksiukas.gif

Kai ištrini persiųstą laišką, išsitrina ir originalas....
Jau kelis kartus apie tai diskutavom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 08 08, 19:09)
Kai ištrini persiųstą laišką, išsitrina ir originalas....
Jau kelis kartus apie tai diskutavom  smile.gif


Manau, kad neišsitrina, nes aš ką tik pabandžiau.

Deja..... Klydau.... Laiškas buvo ištrintas, bet vėl atsirado. blush2.gif blush2.gif blush2.gif


Atsiprašau ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auglina: 08 rugpjūčio 2011 - 18:17