Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Na ir prisijungusiųjų šiandien! Net gražu žiūrėt lotuliukas.gif
Zuzanele tavo darbeliai puikūs thumbup.gif
22peliuk22 viskam pritariu drinks_cheers.gif
Uniformos norėčiau ax.gif Oi kiek galvosūkio sumažėtų lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras biggrin.gif ,įmečiau į paštą savo vertinimų ir refleksijos medį pirmokėliams, kremtantiems pupas, riešutus ir giles biggrin.gif biggrin.gif
Pernai su pirmokėliais auginome tokius medelius vazonuose.Vazonėlį pagaminau aš, puošėsi patys.Veidelius su savo nuotaika klijavosi ant vazonėlio kada norėjo (turėjom tris nuotaikų variantus). Ant kamienų lipdukus klijavosi patys. Oranžiniai lipdukai už nuopelnus ,,Pupos" pamokose, žali-,,Riešutas", geltoni-,,Gilė",rožiniai-geri darbai, elgesys, darbeliai ir viskas, kas tik gero įvyko.Pradėjom spalio mėnesį, veiksmingai medeliai augo visus mokslo metus, gal gegužę aprimo augimas:).Man irgi patiko, Pažvelgus galiu matyti nuotaikas, aktyvumą, kas kam geriau sekasi,iš kokios pamokos mažiau pagyrimų pati duodu.Tėveliai irgi domėjosi.Mokslo metų pabaigoje visi išsinešė į namus.Galvoju šiemet pratęst, tik,aišku, galima būtų gražiau viską sumodeliuot.

p.s.klausimukas:kaip pašte patalpinti nuotraukas dokumentuose?Kažkaip ar tai pamiršau, ar tai pamišau doh.gif
Atsakyti
Sveikutės naujuose namučiuose bigsmile.gif Prisidedu prie sveikinimų BalBal 4u.gif 4u.gif 4u.gif O aš sėdžiu ir galvoju apie mokslo metus. Bandau daryti plakatus kalbos dalims. Jeigu pasiseks tai įdėsiu į paštą, dabar pats kūrybos įkarštis. Namiškiai jau juokiasi iš manęs, bet po to nebebus laiko g.gif


Papildyta:
Tiesa, labai puikūs Zuzanelės darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Labai pasidžiaugiau Zuzaneles pagamintomis dovanėlėmis- skirtukais thumbup.gif Be galo gražu, kruopštu ir šilta tongue.gif Vaikams tikrai tikrai patiks.
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 08 08, 19:32)
klausimukas:kaip pašte patalpinti nuotraukas dokumentuose?Kažkaip ar tai pamiršau, ar tai pamišau doh.gif

Nuotraukas kelk ne į dokumentus o į nuotraukų galeriją. Spaudi ant "Nuotraukos" ir keli į albumą pagal temą. Jei nėra tokios temos albumo - susikuri. Aš jau keletą įkėliau. Taip vietos laiškuose sutaupysim.
Atsakyti
Ačiū, mergaitės už gražius žodžius. Taip ir aš pagalvojau, kas norės, galės prisikabinti, bus pakabukai. Kas ne, įsidės į knygą - bus skirtukai rolleyes.gif

O gaminasi labai paprastai. Aišku, kuo didesnis, tuo lengviau. O čia labai mažiukai, apie 2 cm pločio. Ant dviejų atskirų kavadratėlių išsiuvinėju ką nors, o tada susiuvu įdėdama kutosiuką ir virvutę. Siuvinėtojos tai vadina "biskornais", adatinėmis. Yra įvairiausių variantų, aš pasirinkau vieną lengviausią, nes daug reikia padaryt ax.gif
Va čia galit pasižiūrinėt, jei kam įdomu. Man tai gražu akis paganyt į šitą grožį wub.gif
Papildyta:
QUOTE(elimak7 @ 2011 08 08, 21:08)
maniske pamate, taimparesike man pretebzijas kodel as tokiu negaliu jai padaryti doh.gif

Na jei jau taviškei patiko, vadinasi ir mano mokinukams patiks bigsmile.gif
Atsakyti
Zuzanele, Tavo darbeliai BEGALO gražūs thumbup.gif Vaikai, tikrai liks patenkinti smile.gif Talentą turi didelį.
O dėl uniformos tai mano sesuo kaip tik ir dirba banke, nesu girdėjusi didelių priekaištų, tik kažkada minėjo, kad švarko alkūnės išdilo net metams nepraėjus tad laukė kol vėl naujas pasiųs smile.gif
O šiaip tai aš irgi būčiau už uniformas - nereiktų sukt galvos good.gif
Atsakyti
O man nepatinka uniformos schmoll.gif Nemėgstu vienodų drabužių. Norisi išskirtinumo ir savo stiliaus rolleyes.gif
Na įkiškit mane į sijoną ir švarką doh.gif Niekada tokių drabužių nenešioju ir net neturiu. Jaučiuosi suvaržyta, kaip ne savo kailyje... unsure.gif
Atsakyti
Labukas, ačiū už naujus namučius 4u.gif ,
Balbal - su gimtadieniu happybday.gif .
Dėl slaptažodžio pritariu. O vat dėl aprangos tai mane nervina, nes rugsėjo 1- ai Ką nors nusiperku šventiškesnio ir kišu vėliau į spintą, ir t. t. Tokių po kąrtą dėvėtų jau ohoho kiek. Į pamokas einu praktiškai ir patogiai apsirengusi, juj reikia ir pritupti ir atsiklaupti ir atsisėsti ant grindų su pradinukais. Dabar vėl suku galvą, kad neišeitų kaip su ta nuotrauka, nes yra mamų pareiškusių, kad mokytojos prastai rengiasi schmoll.gif
Papildyta:
Zuzanėle, labai gražūs pakabukai, vaikai labai mėgsta ką nors pasikabinti ant kuprinių, manau labai tiks
Atsakyti
Dėl naujų narių - pritariu.
Atsakyti
Sveikutės.Ačiū už naujus namučius biggrin.gif BalBal, nuoširdžiausi linkėjimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2011 08 08, 19:03)
Kai aš savo auklėtiniams dovanojau sąsiuvinį, tai per pirmą klasės valandėlę paprašiau, kad apvedžiotų savo delną, kad paaugę galėtų juos palyginti smile.gif
Ant kiekvieno pirštuko vaikai užrašė po būdvardį, kuris juos apibūdina smile.gif

Paskaičiusi dėl delnų piešimo, prisiminiau gerą gerą dalykėlį. Gal jau kažkada pasakojau, atsiprašau, jei kartosiuos blush2.gif Pratimas tėvams čia (galima, kad ir per pirmąją pamoką tokią užduotį duoti). Žodžiu, kiekvieno vaiko vienas iš tėvų ant paruošto lapo apsipiešia savo delną ir į kiekvieną pirštą įrašo, kaip žada prisidėti prie klasės gyvenimo ateinančiais metais. Vadinasi "Pagalbos ranka". Visų tuomet delnus galima į kokį stenduką suklijuoti ar iš jų kokį medelį sumodeliuoti, svarbu, kad jie išliktų ir "badytų" akis užsukantiems tėveliams, primindami įsipareigojimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nengute: 08 rugpjūčio 2011 - 20:48