Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpejai

Labas 4u.gif turejau tamsiai rudus plaukus, taciau dvieju spalvos plovimu ir sviesinimu deka dabar turiu sviesius, tokius i geltonuma doh.gif zodziu, visgi ziuriu, kad mane truputi skandina sita spalva, daug kas nuolat primena, kaip man tiko tamsus, ir kokia klaida padariau, taciau as tokiu tamsiu jau nebenoriu, noreciau tokios naturalesnes rusvos, vadinamosios tamsios blondines spalvos. tai norejau paklaust, jei dazyciau su va sita Loreal Sublime Mousse 70 spalva, ar nesigautu labai tamsus? user posted image

Atsakyti
Sveiki. Noriu pasiteiraut del dazu numeracijos. Situacija tokia: yra ryskiai oranziniai plaukai. Dazyta su 7.444, paskutini karta su 7.35, taciau spalva skaisti, ryski oranzine. Dabar noretume patamsinti. Padaryti plaukus sviesiai rusvus. Aisku kaip diena, kad uzmetus sviesiai rusva naturalu atspalvi, labai lys tas ryzumas. Kokius skaiciukus geriausia rinktis dazant? Galbut gal dar imaisyti kokios nors ASH blond spalvos truputi? Sakykim 8.1 ar 7.1, galbut truputi prigesintu ta rausvuma?
Sakykim kas butu jei ant tokios oranzines spalvos uzdetume pvz tokius numerius:
6.003, 7.003, 7.01, 7.73?
Atsakyti
QUOTE(Rocco @ 2011 09 25, 15:28)
Labas  4u.gif turejau tamsiai rudus plaukus, taciau dvieju spalvos plovimu ir sviesinimu deka dabar turiu sviesius, tokius i geltonuma  doh.gif zodziu, visgi ziuriu, kad mane truputi skandina sita spalva, daug kas nuolat primena, kaip man tiko tamsus, ir kokia klaida padariau, taciau as tokiu tamsiu jau nebenoriu, noreciau tokios naturalesnes rusvos, vadinamosios tamsios blondines spalvos. tai norejau paklaust, jei dazyciau su va sita Loreal Sublime Mousse 70 spalva, ar nesigautu labai tamsus? user posted image

Sveika, as ne kirpeja,bet mano situacija buvo analogiska ir nusidaziau su dark blonde,bet swarckopf putom. Patikek,gavausi tamsiai ruda su purvinu samaniniu atspalviu.. unsure.gif Spalva atsiplaudineja,bet vistiek negraziai.
Kur buvo sviesinti labiausiai,dazai paeme netolygiai.. Zodziu nepatariu,nebent dar Carela savo nuomone issakys ir pades renkantis dazus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratyte26: 29 rugsėjo 2011 - 15:31
Ka daryti su plaukais, kurie isplauti buna sausi, o kita diena jau riebaluoti?
Atsakyti
QUOTE(Persikele @ 2011 09 22, 13:49)
Sveiki,
mano plaukai ilgi (iki strenu), dazydavau kirpykloje sviesiomis sruogelemis virsu (apacioje naturalus - tamsiai pilki). Db noriu atsiauginti, atgaivinti plaukus, kadangi, negaliu nedazyti (turiu atrodyti tvarkingai darbe), kaip patartumete islyginti/priartinti spalva prie naturaliu plauku (nors naturali spalva mane slegia, neatrodau graziai (bet noriu atgaivinti plaukus, kol dar yra ka gaivinti). Ar dar dazyti sviesiomis sruogelemis, bet maziau ju ar vis delto dazyti dazais sruogelemis artimesniai naturaliu plauku spalvai?Galbut dar kokia iseitis yra su kuo mazesnia zala plaukams (lb sugadinau plaukus balindama)

Jus pati sakote, kad naturali spalva jus slegia, patikekit manim ilgai neisvaiksciosit, uzdazysit, po to vel eisit sviesintis. O tai bus dar blogiau. Jei jau norit tamsintis, tai tada tamsinkit kokiu nors atspalviu, tik nenaturaliai. t.y su dazais po tasko 0. Pvz: 6.0 Kad zala plaukam butu kuo mazesne, reikia labai juos priziureti, dazyti teisingai.Tada bus rezultatas.

QUOTE(so.am.i @ 2011 09 23, 20:31)
Sveiki, turiu ilgus plaukucius, bet visai neseniai pradejo beprotiskai elektrintis, issausejo, galiukus gerokai patrumpinau, dedu kaukes, kokosu alieju, purskiu nenuskalaujamus serumus, niekas negelbsti. Taip dar nebuvo ir po truputi apima panika, regis saugojau tuos plaukus, zinoma dziovinu rytais dziovintuvu, bet nedeginu ir niekas nesustabdo to elektrinimosi. Darbe patalpos vedinamos, sedziu prie lango, kuris atidarytas visa diena. Kaip skubiai gelbeti plaukus? Gal kokie sampunai, balzamai yra super efektyvus ir geresni uz kitus? g.gif

Dziovintuvas prasta manyciau, arba sepetys...Geri irankiai plauko nelektrina, o jei atsitinka taip, kad visgi elektrinasi, panaudokit intensyviai drekinancias kaukes, po dziovinimo tepkite plaukus aliejuku.

QUOTE(*Caras* @ 2011 09 24, 18:53)
SVEIKI, NORIU PAKLAUST KOKIAS PRIEMONES MAN GERIAUSIA BUTU NAUDOT. TUREJAU CHEMINI, BET DABAR AS JAU JO NENORIU. NUEJAU PAS KIRPEJA, JI MAN PATRUMPINO PLAUKUS IR SAKO, KAD REIKIA LAUKT KOL VISISKAI NUAUGS CHEMINIS.
pATYS MANO PLAUKAI SILPNI, PLONI IR PRISIPLOJE. KIRPEJA SAKE NAUDOT STIPRINANCIAS PRIEMONES, IR GERA PURINANTI SAMPUNA.
VAKAR PIRMA KARTA PO KIRPIMO ISSIPLOVIAU GALVA IR ISSIDZIOVINUS, MANO PLAUKAI PASISIAUSE(TOS VIETOS KUR CHEMINIS NENUAUGES).
tAI GAL GALIT PATART GERAS NEBRANGIAS PRIEMONES  STIPRINIMUI, SAMPUNA PURINANTI IR KA NAUDOT PLAUKU GALAMS, KAD NEBUTU ISSIPUTE?
ACIU

Geras sampunas ne siausia, o purina. Geri sampunai yra profesionaliam naudojimui, klauskite pas savo kirpeja.

QUOTE(kambliukas @ 2011 09 24, 20:38)
Norėčiau dažytis namuose augaliniais milkshake dažais, bet nežinau proporcijų kiek reikia emulsijos... Gal galėtumėte gramus ar dalis nurodyti. Dėkoju iš anksto:)


Turetu buti parasyta instrukcijoje.
QUOTE(Rocco @ 2011 09 25, 14:28)
Labas  4u.gif turejau tamsiai rudus plaukus, taciau dvieju spalvos plovimu ir sviesinimu deka dabar turiu sviesius, tokius i geltonuma  doh.gif zodziu, visgi ziuriu, kad mane truputi skandina sita spalva, daug kas nuolat primena, kaip man tiko tamsus, ir kokia klaida padariau, taciau as tokiu tamsiu jau nebenoriu, noreciau tokios naturalesnes rusvos, vadinamosios tamsios blondines spalvos. tai norejau paklaust, [i]jei dazyciau su va sita Loreal Sublime Mousse 70 spalva, ar nesigautu labai tamsus?


Jeigu spalva nueminejo, spalva yra linkusi tamseti.Reikalinga atskira receptura dazu. Siulyciau neeksperimentuoti, o nueiti i kirpykla mirksiukas.gif
QUOTE(varinka @ 2011 09 27, 14:47)
Sveiki. Noriu pasiteiraut del dazu numeracijos. Situacija tokia: yra ryskiai oranziniai plaukai. Dazyta su 7.444, paskutini karta su 7.35, taciau spalva skaisti, ryski oranzine. Dabar noretume patamsinti. Padaryti plaukus sviesiai rusvus. Aisku kaip diena, kad uzmetus sviesiai rusva naturalu atspalvi, labai lys tas ryzumas. Kokius skaiciukus geriausia rinktis dazant? Galbut gal dar imaisyti kokios nors ASH blond spalvos truputi? Sakykim 8.1 ar 7.1, galbut truputi prigesintu ta rausvuma?
Sakykim kas butu jei ant tokios oranzines spalvos uzdetume pvz tokius numerius:
6.003, 7.003, 7.01, 7.73?

Oranza gesina melynas ir violetinis pigmentai.Reiktu dazant ideti ju. 6.003, 7.003 turetu buti ziliem plaukam, t.y i norima spalva idedama situ dazu, kad uzdazyti zilus. 7.01 bus salta spalva, naturalus 7. 7.73 turetu buti ruda su auksu. Jei jus norite patamsinti tai jums netinka 7 lygio dazai. Reiktu imti 6 arba 5. Ir i norima spalva ideti melyno, violetinio pigmento.

QUOTE(MENSUALINA @ 2011 09 30, 13:25)
Ka daryti su plaukais, kurie isplauti buna sausi, o kita diena jau riebaluoti?

Plauti kas antra diena. smile.gif Issitirti ar nera kokiu sveikatos sutrikimu, jei taip anksciau nebudavo.
Atsakyti
Sveika. Dažau plaukus šviesiai visad pas tą pačia kirpėją, bet išpuolė taip, kad teko dažyti kitame mieste, o ten matai kirpėjai mano plaukų spalva pasirodė per šviesi, todėl ji nusprendė šaknis dažyti tamsiau !!! rezultate esu su visiškai skirtingos spalvos šaknimis. klausimas - noriu uždažyti tas tamsiai nudažytas šaknis įprastais dažais kurios visad naudoja mano kirpėja. ar nebus labai blogai, ar iššviesins plauką? ar nebūsiu mėlyna? nes po pastarosios keletą dienų buvau mėlyna .
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2011 10 05, 23:46)
Sveika. Dažau plaukus šviesiai visad pas tą pačia kirpėją, bet išpuolė taip, kad teko dažyti kitame mieste, o ten matai kirpėjai mano plaukų spalva pasirodė per šviesi, todėl ji nusprendė šaknis dažyti tamsiau !!! rezultate esu su visiškai skirtingos spalvos šaknimis. klausimas - noriu uždažyti tas tamsiai nudažytas šaknis įprastais dažais kurios visad naudoja mano kirpėja. ar nebus labai blogai, ar iššviesins plauką? ar nebūsiu mėlyna? nes po pastarosios keletą dienų buvau mėlyna .

Manau jusu kirpeja susitvarkys su sia problema:) Paciai nemanau kad pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif

Norėjau paklausti. Mastau plaukus tamsinti keliais tonais, turiu rudus ax.gif Pradėjus slinkti plaukams pradėjau naudoti ampoles Placent Active ir šampūna tokios firmos:
user posted image
Kadangi šampūno nuotraukos neradau, įmečiau kaukės 4u.gif

Tai va mano klausimas. Ar nusidažius plaukus galėsiu toliau naudoti šias priemones? ax.gif Nes su slinkimu man jos padeda.
Atsakyti
QUOTE(Fray @ 2011 10 10, 22:04)
Laba vakara  4u.gif

Norėjau paklausti. Mastau plaukus tamsinti keliais tonais, turiu rudus ax.gif  Pradėjus slinkti  plaukams pradėjau  naudoti ampoles Placent Active ir šampūna tokios firmos:
user posted image
Kadangi šampūno nuotraukos neradau, įmečiau kaukės  4u.gif

Tai va mano klausimas. Ar nusidažius plaukus galėsiu toliau naudoti šias priemones?  ax.gif  Nes su slinkimu man jos padeda.


zinoma kad galesi smile.gif
Atsakyti
sveiki,noreciau paklausti su kokiu keune numeriuku gauciau balta spalva i pilkuma?pirma spalva nuimant su 6% milteliais.preita karta daziau be milteliu su keune 1517,bet man gavos i geltonuma.plaukai vidutinio rudumo.dazysiu tik saknis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inguliukas56 @ 2011 10 13, 07:45)
sveiki,noreciau paklausti su kokiu keune numeriuku gauciau balta spalva i pilkuma?pirma spalva nuimant su 6% milteliais.preita karta daziau be milteliu su keune 1517,bet man gavos i geltonuma.plaukai vidutinio rudumo.dazysiu tik saknis. 4u.gif

Po milteliu, reikia tonuoti augaliniais dazais, numeriukais kurie gesina geltonuma. 10.21 turetu padeti ir 2.1 ryskalu.Svarbu tik ne perlaikyti.Jei dazysit su ne augaliniais dazais, tada 9.21, nes 10.21 gali nudegint, nes jame yra didelis kiekis amoniako. maisyti su 3 proc ir islaikyti abiem variantam ne daugiau 15 min. Gali uztekti ir 5 min. Cia reikia labai stebeti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carela: 14 spalio 2011 - 10:30
QUOTE(carela @ 2011 10 14, 11:28)
Po milteliu, reikia tonuoti augaliniais dazais, numeriukais kurie gesina geltonuma. 10.21 turetu padeti ir 2.1 ryskalu.Svarbu tik ne perlaikyti.Jei dazysit su ne augaliniais dazais, tada 9.21, nes 10.21 gali nudegint, nes jame yra didelis kiekis amoniako. maisyti su 3 proc ir islaikyti abiem variantam ne daugiau 15 min. Gali uztekti ir 5 min. Cia reikia labai stebeti.

tai kaip suprantu,keune dazai siuo atveju netinka? rolleyes.gif o gal zinot kokius dazus,kad gauciau sviesia spalva i pilkuma,neisiminejant milteliais saknu spalvos? blush2.gif
Atsakyti