Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpejai

QUOTE(Everquens @ 2011 09 09, 18:08)
Sveiki,
ką patartumėt naudoti, kad plaukai nesibanguotų? Ilgiau išliktų tiesūs.. Nes vos iseinu i lauką iš karto susibanguoja, nervuoja..

Tiesinamasias priemones, arba keratino tiesinima.

QUOTE(hifi @ 2011 09 09, 22:13)
Sveiki, noriu paklausti klausimėlio. Ruošiuosi dažyti ataugusias šaknis ir žilus plaukus dažais - putomis, ir aišku aš jų visų nesunaudosiu. O ar galimą tą likutį esantį buteliukyje ( kaip manau sandariai uždarytame) pasilikti sekančiam kartui. Kadangi pas mane žilų plaukų yra pačiam priekį plaukų verpete, tai reiktų dažyti po 2-3 sav. vėl. Ąčiū už atsakymą.

Ziurekite ant pakuotes, kiek putos galioja nuo atydarimo.

QUOTE(greta7 @ 2011 09 13, 15:40)
sveiki, aš taip pat turiu nemažą problemėlę. man plaukai neauga lankeliu (kaip daugumai moterų), yra trumpų plaukiukų tose vietose (1-2cm). norejau sužinoti, gal yra kokių nors būdų, užsiauginti šiose vietose plaukučius? prieš kokius 4-5 metus kirpėja buvo rekomandavusi kažkokį aliejuką, bet man jis nepadėjo. įkelsiu nuotrauką, kad būtų aiškesnė situacija  4u.gif


Specialiu priemoniu nezinau.

QUOTE(GITALE @ 2011 09 17, 10:42)
Seiki,
gal galetumėt pasakyt kaip vadinas va toks kirpimas, ačiū

norėčiau taip priekyje issikarpyt o galus palikt ilgus, kazi ar tiktu ploniems plaukams (na aisku turbut reiktu karpyt plonesnem sruogelem) aciu

Neskites nuotrauka, kreatyvinis kirpimas, t.y modelinis. Konkreataus pavadinimo neturi.
Atsakyti
laba diena,noreciau paklaust apie spalvos isemeja....kodel taip nutiko kad po spalvos nueimimo uzdazius plaukus ruda spalvyte vel gavosi juoda?eksperimentavo kirpeja su manim cia:)praejo jau daugiau nei puse metu gal galeviau pati pabandyt issimt spalvyte su isemeju?ir kaip tada dazyt kad vel netapt juoda?norima spalvyte kazkas http://www.google.lt...&...366&bih=587 arba truputi tamsesne
Atsakyti
Sveiki, as vel cia smile.gif Toki gan kvaila klausimuka turiu. Kas nutiktu, jeigu i spalva 10.31 imesciau truputuka 8.3 spalvos, 6.75 spalvos arba raudonos? Man tas zalsvas atspalvis uzkniso jau lengvai tariant. Mano plaukas turi gelsva siaudo atspalvi, ne toki geltona kaip visciuko aisku, ir kai padazau su saltais atspalviais, tais vadinamais ash 10.1, tai man tik negraziai uzmurzina ir viskas. Noreciau gaut kazkokia tokia spalva:
http://www.denverdol...ique/jojo89.jpg kad tik nesimatytu tas zalumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vistalegre @ 2011 09 20, 15:14)
laba diena,noreciau paklaust apie spalvos isemeja....kodel taip nutiko kad po spalvos nueimimo uzdazius plaukus ruda spalvyte vel gavosi juoda?eksperimentavo kirpeja su manim cia:)praejo jau daugiau nei puse metu gal galeviau pati pabandyt issimt spalvyte su isemeju?ir kaip tada dazyt kad vel netapt juoda?norima spalvyte kazkas http://www.google.lt...&...366&bih=587 arba truputi tamsesne


Po isemimo spalva reikia dazyti 2 tonais sviesesne nei norima ir aukstesniu oksidantu mirksiukas.gif paciai geriau nezaisti, nes priemone stipri mirksiukas.gif
QUOTE(varinka @ 2011 09 21, 19:41)
Sveiki, as vel cia smile.gif Toki gan kvaila klausimuka turiu. Kas nutiktu, jeigu i spalva 10.31 imesciau truputuka 8.3  spalvos, 6.75 spalvos arba raudonos? Man tas zalsvas atspalvis uzkniso jau lengvai tariant. Mano plaukas turi gelsva siaudo atspalvi, ne toki geltona kaip visciuko aisku, ir kai padazau su saltais atspalviais, tais vadinamais ash 10.1, tai man tik negraziai uzmurzina ir viskas. Noreciau gaut kazkokia tokia spalva:
http://www.denverdol...ique/jojo89.jpg kad tik nesimatytu tas zalumas smile.gif

uzsitamsinsit labai. 10.31 neturetu duoti zalumo. pabandykit 10.32 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(greta7 @ 2011 09 13, 17:40)
sveiki, aš taip pat turiu nemažą problemėlę. man plaukai neauga lankeliu (kaip daugumai moterų), yra trumpų plaukiukų tose vietose (1-2cm). norejau sužinoti, gal yra kokių nors būdų, užsiauginti šiose vietose plaukučius? prieš kokius 4-5 metus kirpėja buvo rekomandavusi kažkokį aliejuką, bet man jis nepadėjo. įkelsiu nuotrauką, kad būtų aiškesnė situacija  4u.gif



pas mane lygiai ta pati problema.. vienoj pusej net l.l. stipriai sad.gif miegu ant to sono ir skyrimas per sona buvo... Tai dabar atrodo, kad toj pusej plike sviecia sad.gif tiesiog pradejau skirti plaukus per viduriukas, kas mane nelabai tinka :/
Atsakyti
Sviesintus plaukus padaziau vienu tonu tamsesne pelenu blondines spalva.. Ataugusios saknys nusidaze neblogai, bet sviesinti galai igavo negrazu tamsiai pilka atspalvi... Noreciau ji kazkaip pasalinti. Reikia laukti kol nusiplaus? Ar yra kokiu greitesniu naminiu budu tai spalvai pasalinti? Kokie sampunai labiau tiktu: gal valantys nuo plauku prieziuros priemoniu, slenkantiems, riebiems plaukams ar kokie kitokie?
Atsakyti
Sveiki,
mano plaukai ilgi (iki strenu), dazydavau kirpykloje sviesiomis sruogelemis virsu (apacioje naturalus - tamsiai pilki). Db noriu atsiauginti, atgaivinti plaukus, kadangi, negaliu nedazyti (turiu atrodyti tvarkingai darbe), kaip patartumete islyginti/priartinti spalva prie naturaliu plauku (nors naturali spalva mane slegia, neatrodau graziai (bet noriu atgaivinti plaukus, kol dar yra ka gaivinti). Ar dar dazyti sviesiomis sruogelemis, bet maziau ju ar vis delto dazyti dazais sruogelemis artimesniai naturaliu plauku spalvai?Galbut dar kokia iseitis yra su kuo mazesnia zala plaukams (lb sugadinau plaukus balindama)
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2011 09 22, 14:41)
Sviesintus plaukus padaziau vienu tonu tamsesne pelenu blondines spalva.. Ataugusios saknys nusidaze neblogai, bet sviesinti galai igavo negrazu tamsiai pilka atspalvi... Noreciau ji kazkaip pasalinti. Reikia laukti kol nusiplaus? Ar yra kokiu greitesniu naminiu budu tai spalvai pasalinti? Kokie sampunai labiau tiktu: gal valantys nuo plauku prieziuros priemoniu, slenkantiems, riebiems plaukams ar kokie kitokie?


Greiciausiai spalva "nuplauna" sampunai nuo pleiskanu biggrin.gif 4u.gif Man padedavo tokiais atvejais smile.gif
Atsakyti
pas mus kietas vanduo. nuo jo labai issausejo plaukai blush2.gif kokiomis naturaliomis priemonemis galima atgaivinti plaukus? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu ilgus plaukucius, bet visai neseniai pradejo beprotiskai elektrintis, issausejo, galiukus gerokai patrumpinau, dedu kaukes, kokosu alieju, purskiu nenuskalaujamus serumus, niekas negelbsti. Taip dar nebuvo ir po truputi apima panika, regis saugojau tuos plaukus, zinoma dziovinu rytais dziovintuvu, bet nedeginu ir niekas nesustabdo to elektrinimosi. Darbe patalpos vedinamos, sedziu prie lango, kuris atidarytas visa diena. Kaip skubiai gelbeti plaukus? Gal kokie sampunai, balzamai yra super efektyvus ir geresni uz kitus? g.gif
Atsakyti
SVEIKI, NORIU PAKLAUST KOKIAS PRIEMONES MAN GERIAUSIA BUTU NAUDOT. TUREJAU CHEMINI, BET DABAR AS JAU JO NENORIU. NUEJAU PAS KIRPEJA, JI MAN PATRUMPINO PLAUKUS IR SAKO, KAD REIKIA LAUKT KOL VISISKAI NUAUGS CHEMINIS.
pATYS MANO PLAUKAI SILPNI, PLONI IR PRISIPLOJE. KIRPEJA SAKE NAUDOT STIPRINANCIAS PRIEMONES, IR GERA PURINANTI SAMPUNA.
VAKAR PIRMA KARTA PO KIRPIMO ISSIPLOVIAU GALVA IR ISSIDZIOVINUS, MANO PLAUKAI PASISIAUSE(TOS VIETOS KUR CHEMINIS NENUAUGES).
tAI GAL GALIT PATART GERAS NEBRANGIAS PRIEMONES STIPRINIMUI, SAMPUNA PURINANTI IR KA NAUDOT PLAUKU GALAMS, KAD NEBUTU ISSIPUTE?
ACIU
Atsakyti
Norėčiau dažytis namuose augaliniais milkshake dažais, bet nežinau proporcijų kiek reikia emulsijos... Gal galėtumėte gramus ar dalis nurodyti. Dėkoju iš anksto:)
Atsakyti