Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

Merginos, sakykit, o jei mmm labai nelaiku (turiu omenyje, savaite be pleistro labai netinkama), kaip manot, ar galima nedaryti pertraukos visai, ta prasme klijuotis 6 pleistrus is eiles g.gif Gal kuri turite patirties sitokioje situacijoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukas0902 @ 2011 11 24, 19:38)
o kodėl tu kontraceptinį pleistrą nusprendei iškeisti į žiedą, jei pleistras tau puikiai tiko ir patiko? Sprendžiu, kad patiko iš to, kad vėl grįžai prie to kontraceptiko.



Tikėjau kad KŽ bus patogus naudoti, nes jis cinkui vienas, nereikia niekur klijuoti, o ne 3 kaip KP. Norėjau išbandyti kitą priemonę, norėdama geriausio rezultato. Deja, man nieko nėra geriau už KP.
Galima klijuoti visus 6, bet jei labai labai reikia, nes organizmo geriau ,,neišbalansuoti''.
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2011 11 29, 15:39)
Aš naudoju kokius 6 metus be pertraukos  g.gif


Maniau, kad jau nebeliko vartojančių pleistrą šiame forume, nes tuščia čia kažkaip pastaruoju metu. bent jau man taip pasirodė.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
pleistrą naudoju gal jau kokius 8 mėn,ir paskutinius du mėnesius, paskutinę savaitę būnant su pleistru pradeda teplioti. Ar reiškia, kad jis man pradėjo netikt?Ar buvę dar kam nors taip???

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukas0902 @ 2011 11 30, 11:28)
Maniau, kad jau nebeliko vartojančių pleistrą šiame forume, nes tuščia čia kažkaip pastaruoju metu. bent jau man taip pasirodė.

aha tikrai keista nes mazai kas pasisako,nejau pleistrai prastesne apsaugos priemone nei kt? pati naudoju kp dar tik menesi,taciau jokiu salutinio poveikio nejauciu,na gal tik per menesines sunkiau...
Atsakyti
KP naudoju 4 menesius, pries tai naudojau KZ. KZ nepatiko del keliu priezasciu, pirmiausia MB ji jaute, todel buvo labai nepatogu issiimineti kiekviena karta pries mylintis, taip pat man jautesi skausmai pilvo apacioje, todel labai greitai meciau KZ ir nutariau pabandyti pleistra. Kol kas esu patenkinta, pirmus pora menesiu nemenkai skaudejo krutine, bet vartojant treciaja pakuote skausmai dingo.. Daugiau viskas puiku, nei karto neatsiklijavo nors gera menesi mirkau kasdien suriame vandenyje.. smile.gif
Atsakyti
gal kuri zinote kurioje vaistineje pigiausiai siuo metu yra parduodamas kp? mastau kad reik pora pakuociu i prieki nusipirkt ax.gif kad ramu per tuos sventinius balaganus butu ir nereiktu galvos sukt:) beje ar daznai jusu praso recepto?
Atsakyti
QUOTE(Greta90 @ 2011 12 01, 16:25)
gal kuri zinote kurioje vaistineje pigiausiai siuo metu yra parduodamas  kp? mastau kad reik pora pakuociu i prieki nusipirkt ax.gif  kad ramu per tuos sventinius balaganus butu ir nereiktu galvos sukt:) beje ar daznai jusu praso recepto?

Recepto prašo visada, o kur db pigiausia ir man įdomu? Kažkas rašė, kad tylu čia, manau todėl, kad naudojant KP kyla mažiausiai problemų ir nėra ka rašyti lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
gal tu ir teisi pleistras baisiai geras dalykas biggrin.gif o seip del receptu tai tikrai nevisur praso kaip pasiskaiciau cia merginu komentarus,manes taip pat neprase ax.gif net keista buvo,bet jau cia nuo vaistines personalo priklauso...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greta90: 01 gruodžio 2011 - 23:15
Sveikos merginos smile.gif
Gal kuri žinot, ar galima klijuoti pleistrą antrą mėnesinių dieną? smile.gif
Atsakyti
gali,tik nepamirsk septynias dienas papildomai saugotis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(creative @ 2011 12 01, 00:28)
KP naudoju 4 menesius, pries tai naudojau KZ. KZ nepatiko del keliu priezasciu, pirmiausia MB ji jaute, todel buvo labai nepatogu issiimineti kiekviena karta pries mylintis, taip pat man jautesi skausmai pilvo apacioje, todel labai greitai meciau KZ ir nutariau pabandyti pleistra. Kol kas esu patenkinta, pirmus pora menesiu nemenkai skaudejo krutine, bet vartojant treciaja pakuote skausmai dingo.. Daugiau viskas puiku, nei karto neatsiklijavo nors gera menesi mirkau kasdien suriame vandenyje.. smile.gif



Ne iš pirmos girdžiu, jog KZ jaučia vyrai, tad prieš mylintis reikia išsiiminėti. Nepatogu.... kažkoks absurdas.....
Dėl skausmo krūtinėj, mano ginekologė sakė, akd nuo visų kontraceptinių priemonių pirmais mėnesiais gali skaudėt. Tipo organizmas pratinasi:)
O kad KP atsiklijuotų - irgi nepagrįsta baimė. Nė man, kai naudojau, nė vienai mano draugei taip nebuvo... Ir maudytis gali, ir sportuoti. Žinoma, jei intensyviai grandysi pleistrą, tai jis ir priklijuotas moment klijais turbūt atsilups....
lotuliukas.gif
Atsakyti