Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano autistas

otu joptararai doh.gif laikykis Ice. Aligi ot brudai doh.gif ką policija sako, yra šansų surast?
Atsakyti
Laba diena

kaip del homeopatu, niekas negali pasisakyti?
Atsakyti
QUOTE(metaliste @ 2011 09 02, 12:35)
kaip del homeopatu, niekas negali pasisakyti?

Gal nedaug kas yra buvę pas homeopatus, tai nedaug ir pasisakančių. g.gif

Kažkas juk rašė (neįsidėmėjau nick'o 4u.gif ), kad davė vaikui homeopatinius žirniukus ir buvo pablogėjimas, nes pats homeopatas pasakė, kad per stipri vaiastų dozė buvo, o vėliau jau tėvai nerizikavo duoti.
Taip pat Ice minėjo jau anksčiau, kad duoda vaikui homeopatinius žirniukus. Apie rezultatus ji pati gal pasisakys, arba tada reik ieškot jos ankstesnių pasisakymų šioje temoje. Dabar, kaip suprantu, Ice ne tas galvoj, nes jiems mašiną pavogė. Ice, užjaučiu dėl vagystės, kaip nelaiku viskas ir kaip sunku, nes mašina jums kasdien reikalinga.

metaliste, aš vežiau vaiką pirmą kartą pas homeopatę į Rokiškį (nepaklausiau jos pavardės, mane vežė mano kolegė, tačiau ji tuo metu buvo užmiršus gydytojos pavardę, o dabar aš atostogauju ir tingiu/nenoriu skambinti kolegei, nes ji darbe, užsiėmusi).
Buvom pas gydytoją homeopatę liepos 16 dieną, vaikas nepasidavė tiriamas, tai ištyrė mane, o tuo metu aš turėjau žiūrėti į vaiką ir galvoti apie jį, gydytoja sakė, kad tokiu atveju aš kaip ir perduodu jai informaciją apie vaiką. Sakė, kad autizmas dažniausiai būna po skiepų, nuo sunkiųjų metalų poveikio. Sakė, kad mano vaikui pažeistos kepenys kažkiek tai procentų, na, dar kažkas, bet dabar nepamenu tų procentų ir visų organizmo sistemų, kurias ji minėjo, vienu žodžiu, reikia valyti organizmą, tai mes ir pabandysime daryti kartu.
Davė žirniukų keliems skirtingo poveikio etapams (drenažas, miegas, imuninės sistemos stiprinimas - kiek įžiūriu, kas ant maišelių užrašyta), kiekvienas jų trunka 1 savaitę, taip kad 1,2,3 savaitę sugėrę atitinkamus žirniukus, paskui turime pradėti vėl nuo nuo pirmos savaitės žirniukų ir t.t., kl pasibaigs visi vaistai. Kai pusę vaistų sugersime, prašė, kad paskambinčiau jai ir pasakyčiau, ar yra kokių pasikeitimų. Aš dar jai neskambinau.
Mane maloniai nustebinotai, kad gydytoja iškart suprato, su kokia problema atvažiavome, dar man net nieko jai nepasakius - ji iškart suprato, kad vaikui autizmas.

Jei nori sužinoti apie vaistų poveikį vaikui, tai aš net nežinau, ką sakyt - yra visko, ir pablogėjimų, ir pagerėjimų. Vėl pradėjo miegoti pietų miego (tai pliusas), pradėjo daugiau kartoti žodžių (pliusas), kartais ir pats pasako kokį žodį savo norui, poreikiui išreikšti, o ne tik kartoja tai, ką aš pasakau. Tačiau kartais ir isterijų būna. Kažkaip net nežinau ar aš galiu vienareikšmiškai teigti, kad mano vaikui homeopatiniai vaistukai padeda. Kažkoks pagerėjimas yra. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biufka: 02 rugsėjo 2011 - 13:53
QUOTE(Biufka @ 2011 09 02, 14:49)
Jei nori sužinoti apie vaistų poveikį vaikui, tai aš net nežinau, ką sakyt - yra visko, ir pablogėjimų, ir pagerėjimų. Vėl pradėjo miegoti pietų miego (tai pliusas), pradėjo daugiau kartoti žodžių (pliusas), kartais ir pats pasako kokį žodį savo norui, poreikiui išreikšti, o ne tik kartoja tai, ką aš pasakau. Tačiau kartais ir isterijų būna. Kažkaip net nežinau ar aš galiu vienareikšmiškai teigti, kad mano vaikui homeopatiniai vaistukai padeda. Kažkoks pagerėjimas yra. g.gif


Pas mus taip būna ir be jokių žirniukų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Biufka @ 2011 09 02, 14:49)
Gal nedaug kas yra buvę pas homeopatus, tai nedaug ir pasisakančių. g.gif




kad mano beda, nevisada cia uzsuku ir speju paskaityti, reikes koki vakara tada pavartyti puslapius
Aciu uz atsakymus, manau reikai pameginti, paieskosiu koki vilnieti 4u.gif
O, net praleke pro akis Ice naujiena nesmagi, eina sau, pamenu mum is masinos (kai dar su vyru gyvenau) isnese maga, pamenu koks slykstus jausmas, ent nemoku apsakyti, o cia iseini ir masinos ner...na bet tikiuosi policija pagaus, ir grazins masina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 09 02, 15:00)
Pas mus taip būna ir be jokių žirniukų  blush2.gif

Būna ir pas mus visko, ir be žirniukų. lotuliukas.gif
Kaip ir nieko konkretaus negaliu pasakyti nei apie EyeQ poveikį vaikui, taip ir apie homeopatinių vaistų poveikį taip pat nieko konkretaus, - nes negaliu žinoti iš tikro, kas paskatino vaiką elgtis geriau ar blogiau, nes yra visokių veiksnių, teigiamų ir neigiamų stresų. Pvz., toks pasikeitimas, kas išvažiavo vyresnieji broliai iš namų, paskui parvažiavo vienas, nuo tada mažius nebemiegojo pietų miego kelis mėnesius. MB sakė, kad namie per daug žmonių ir mažius nebeklauso, nebesilaiko įprasto dienos režimo. Paskui dar kas nors nutinka - liga, darželis, kelionė ir pan. nežinosi tiksliai, kas ir kaip vaiką paveikia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 09 02, 08:10)
otu joptararai  doh.gif  laikykis Ice. Aligi ot brudai  doh.gif  ką policija sako, yra šansų surast?


panašu, kad mažai...

išpirkos yra prašoma, jei kas galėtų ką patarti, prašau parašyti až


nuotaika tragiška verysad.gif
Atsakyti
aisku - jei pasitiki policija - sakyt jiems, jie sutvarkys visa ta reikala, svarbu kad yra noras grazint masina, antra vertus - gali buti, kad policija dirba isvien unsure.gif , as ko gero bandyciau kreiptis i kito rajono policijos skyriu - kur nera rysiu - jie patartu ka daryt tokiu atveju - kad neliktumet isvis be masinos g.gif


o is kur jie zino tel nr?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 03 rugsėjo 2011 - 09:28
Nenoriu čia viešai kalbėti. Mano žinučių necituokite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 03 rugsėjo 2011 - 09:22
pataisiau mirksiukas.gif

gali ir az parasyt - dedei buvo panasiai, jie mokejo ispirka, nes ju atveju ka kalbejo su mentais - tie gyvuliai zinojo blush2.gif
Atsakyti
ice, kreipkis i policija, pasakykit kad praso ispirkos. kreiptis ne i salia namu esancia nuovada, o nusileidus nuo parodos kalno yra tam skirta tarnyba del mesinu nuvarymo.. jei ten nerasi bendros kalbos parasyk man i az savo tel nr. as su tavimi susisieksiu 4u.gif
Atsakyti
Na va, susitariau su mokytoja, kad vaikinas 1 dieną eitų į pamokas į mokyklą. Na vis šioks toks socialinis bendravimas ax.gif
Atsakyti