Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano autistas

QUOTE(aidulka @ 2011 10 05, 08:35)
Labas mamytės,net nežinau kaip įsiterpti,bet kaune yra tokia gydytoja-aiškiaregė Audronė.gal girdėję kas esat.šiaip  tai ji daug ligų ir nustato ir pagydo,kur kiti daktarai net neranda.ir vieną berniuką sesgantį autizmu taip pat gydė.žinau kad pagerėjimas ryškus buvo,tik nežinau ar pavyko iki galo pagydyt.gal kas susidomėsit?pati irgi su ta gyd.turėjau reikalų ir kol kas esu ja labai patenkinta bigsmile.gif

Audronė Šimaitienė g.gif
Atsakyti
Pavardės nei nežinau.kaunas,aukštieji šančiai ratnyčios 5 g.toks adresas jos.
Atsakyti
Biufkos mažyliui sveikinimai gimtadienio proga

user posted image
Atsakyti
Mamukai, skaiciau, kad cia kelios mamytes (Scintilla, toratora) su savo vaikais guli VRC stacionare...cia Vilniuj? Nu nes niekaip nesuprantu unsure.gif Musu neima i stacionara neva logopedo nera unsure.gif O tai kaip cia jus gulit g.gif Ar jum nereikia logopedo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 05 spalio 2011 - 14:01
QUOTE(Žvėriukė @ 2011 10 05, 13:59)
Mamukai, skaiciau, kad cia kelios mamytes (Scintilla, toratora) su savo vaikais guli VRC stacionare...cia Vilniuj? Nu nes niekaip nesuprantu  unsure.gif Musu neima i stacionara neva logopedo nera  unsure.gif O tai kaip cia jus gulit  g.gif Ar jum nereikia logopedo  unsure.gif

Mes negulim ,mes dienos stacionare .O kiek suprantu ten skirtingi gyditojai skirtingose skyriose .zinau kad paaugliam visi gyditojai atskiri ( 3 aukste).
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2011 10 05, 13:59)
Mamukai, skaiciau, kad cia kelios mamytes (Scintilla, toratora) su savo vaikais guli VRC stacionare...cia Vilniuj? Nu nes niekaip nesuprantu  unsure.gif Musu neima i stacionara neva logopedo nera  unsure.gif O tai kaip cia jus gulit  g.gif Ar jum nereikia logopedo  unsure.gif

Mes Kaune mirksiukas.gif 4u.gif

Nesuprantu, kaip gali nebūti logopedo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 10 05, 13:14)
Biufkos mažyliui sveikinimai gimtadienio proga

user posted image




SU GIMTADIENIU, prisidedame prie sveikinimų 4u.gif

J pamatė šitą paveiksliuka ir sako: "Noju tokį mašiną" g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 05 spalio 2011 - 16:58
QUOTE(Ice @ 2011 10 05, 17:56)
J pamatė šitą paveiksliuka ir sako: "Noju tokį mašiną"  g.gif


Maniškis nori kažkokių kur per TV reklamuoja doh.gif

Šita, gražus tavo vaikas wub.gif Jokūbas tokių padarų visokių prisibijo. Kad ir iš moliūgų doh.gif
Atsakyti
Ice,

Gradauskienė Santorose dirba.

VAIKŲ LIGONINĖ
Viešosios įstaigos
Vilniaus universiteto ligoninės
Santariškių klinikų filialas
Vaikų ausų, nosies, gerklės ir akių ligų skyriaus vedėja – dr. Eglė Gradauskienė, tel. (8 5) 272 05 97, egle.gradauskiene@vuvl.lt

Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 10 05, 17:00)
Maniškis nori kažkokių kur per TV reklamuoja  doh.gif

Šita, gražus tavo vaikas  wub.gif  Jokūbas tokių padarų visokių prisibijo. Kad ir iš moliūgų  doh.gif



Maniškis kažkaip jokių baimių neturi g.gif Tik va nebežinau ką bedaryti. Gyvename kažkokiame "šunininkų" name doh.gif kaip mane tas biesina doh.gif doh.gif doh.gif Jau nekalbu apie tai, kad šunis liftu vežioja - tai niekada į tokį liftą nelipame. Bet būna ir tokių, kad ir mazgių, bet taip garsiai loja doh.gif Pvz. laukiame lifto ir staiga atsidaro durys ir netikėtai koks mazgis skudurinis šunėkas kad pradės loti. Aš net pati išsigąstu, o ką bekalbėti apie vaiką. Po tokių keletos išgąsčių esu pastebėjusi, kad vaikas pasitraukuliuoja unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 05 spalio 2011 - 21:46
QUOTE(Ice @ 2011 10 05, 22:45)
Maniškis kažkaip jokių baimių neturi  g.gif Tik va nebežinau ką bedaryti. Gyvename kažkokiame "šunininkų" name  doh.gif kaip mane tas biesina  doh.gif  doh.gif  doh.gif Jau nekalbu apie tai, kad šunis liftu vežioja - tai niekada į tokį liftą nelipame. Bet būna ir tokių, kad ir mazgių, bet taip garsiai loja  doh.gif Pvz. laukiame lifto ir staiga atsidaro durys ir netikėtai koks mazgis skudurinis šunėkas kad pradės loti. Aš net pati išsigąstu, o ką bekalbėti apie vaiką. Po tokių keletos išgąsčių esu pastebėjusi, kad vaikas pasitraukuliuoja  unsure.gif


nemalonu dėl šunų, ale ot žmonės doh.gif
kol pas pas mus mergytė augo, tai kaimynai savo didelį šunį būdavo, kad pavedžioję į laiptinę paleidžia be pavadžio. ar iš trobos į lauką. tas šuo tokiu greičiu pralėkdavo, kad ir mane pargriautų, o tai ką apie vaiką ir kalbėt. Bet pasakiau, kad jei ir toliau šitaip darys kreipsimės į tinkamas institucijas.

O Jokūbas turi baimių.... bijo garsų, aukščio, kai kada nežinomų vietų. nenori ragauti nekasdieninio maisto...
Atsakyti
Pavyko užsiregistruoti pas LOR Vilniuje thumbup.gif Beje, registravausi internetu, gavau patvirtinimą į e-paštą su diena ir laiku. Super. Net skambinti nereikėjo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 06 spalio 2011 - 08:24