Įkraunama...
Įkraunama...

NT agentūros

Nelabai seniai brolis pardavinėjo Vilniuj butą. Pati irgi dalyvavau, tai galiu viską papasakoti.
Kreipėsi į "Būsto centrą", brokerę Janą (tel. 860328728). Tai liko labai patenkintas: brokerė labai maloni, neįkyri, rūpestinga jauna moteris, negailėjo patarimų, sutvarkė visus dokumentus, pasirūpino viskuo labai sklandžiai. Komisinis mokestis pas ją 2-3 proc. (priklausomai nuo nekilnojamo turto). Ir čia jau viskas, daugiau jokių papildomų mokesčių eigoje neišlindo ir nebuvo sugalvota. Pardavimas įvyko sklandžiai, greitai ir neskausmingai, o su brokere buvo malonu ne tik bendradarbiauti, bet ir paplepėti smile.gif
Taigi, labai nuoširdžiai rekomenduoju "Būsto centro" brokerę Janą. Telefonas aukščiau.
Atsakyti
Sveiki wink.gif

Kaip suprantu, jei parduodi NT per agentūrą, turi jai susimokėti kažkokį procentą. Jei ieškaisi buto per agentūrą - taip pat turi jai susimokėti už pagalbą. O jeigu aš ieškau buto viena ir randu, kad butą parduoda per agentūrą, tai ar man apsimoka pirkti ar aš jiems turėsiu irgi kažkaip susimokėti, kad iš jų perku? Gal ir kvailas klausimas, bet kai tų agentūrų tiek daug ir atsiliepimai apie jas ne kokie, tai stengiamės ieškoti buto tiesiogiai, be tarpininkų, tik kad pasirinkimas labai jau mažas ,.... unsure.gif
Atsakyti
mafijoze,

Teoriskai - tu agenturai nemoki nieko, moka savininkas. Praktiskai - moki. Paaiskinsiu: tu ieskai buto uz tam tikra kaina. Atvaziuoji deretis. Savininkas turi sumoketi agenturai sutarta suma. Taigi, jus turite rasti bendra sprendima: kad savininkui tiktu siuloma suma ir kad dar nuo tavo sutinkamos moketi sumos liktu agenturai. Kitu atveju - savininkui per maza gaunama suma ir jis neparduoda. Tiksliau - to, ka tu jam siulai - gal ir uztektu, bet nuo siulomos sumos jis dar tures sumoketi agentui.

Zinoma, yra ivairiu mokesciu. Jei mokama suma 200k ir daugiau, tie 2k mokami agenturai ispudingai dideles reiksmes nevaidina.

Su seimininku bendrauti geriau, nera itampos apziurint buta, bendraujasi geriau, niekas nemala liuzuviu (agentas), kaip cia super ir t.t Zinoma, dar agentai meluoja ir nerauduonuoja, pagauni juos meluojant, pateiki faktus, tada isizeidzia biggrin.gif

Visokiu agentu yra. Teko sutikti pora - profesionalus, normalus. Sakiau, kai pagaliau nusipirksiu, ko ieskau, parasysiu humoristini apsakyma su tikrais faktais biggrin.gif
Atsakyti
ačiū už išsamų paaiškinimą smile.gif Mes radom butą, kurį parduoda agentė, bet susisiekėm ir su savininku. Tai jei savininkas pats mum parduos be agentės pagalbos, tai taip išeina, kad jam irgi nereikės nieko agentam mokėt ir galėsim laisviau nusiderėt? mastau.gif
Atsakyti
Jei savininkas nepasirases sutarties, agentas negali reiksti pretenziju i komisinius. Teisiskai neirodoma, kad kazkas kazkam skolingas.

Jei pasirasyta sutartis, reikia ziureti i salygas, ar savininkas gali pats parduoti buta ar ne. Teko susidurti su sutartimi, kur irasyta i sutarti suma ir savininkas negali zemiau leisti kainos. Kaip man pasake vienas protingas dede - nera tokios sutarties, kurios negaletum uzgincyti. Tokiu atveju gelbeja dovanu aktas ir agentura tau gali papust i uodega smile.gif

Zinoma, jei tiesiai su savininku kalbesite, nereiskia, kad kaina bus nuleidziama daugiau. Bet minimum 2k, kuriuos atiduotu agentui, galite sumazinti.

Kaina priklauso nuo daugelio aplinkybiu.

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
nesuprantu kam duoti kazkam uzdirbti, kai gali pats ta padaryt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2012 02 16, 19:54)
nesuprantu kam duoti kazkam uzdirbti, kai gali pats ta padaryt schmoll.gif

aš irgi nesuprantu doh.gif ir tikrai labai keista kad tiek daug žmonių pasirašo su tom agentūrom ...
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2012 02 17, 08:11)
aš irgi nesuprantu  doh.gif ir tikrai labai keista kad tiek daug žmonių pasirašo su tom agentūrom ...


įdomu kodėl taip g.gif gal tos agentūros kažkokiu būdu "išprievartauja" pasirašyti?
Kadangi mes dabar patys ieškomės, tai iš kokių ~20 mus sudominusių skelbimų, tik vienas buvo ne per agentus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2012 02 17, 08:11)
aš irgi nesuprantu  doh.gif ir tikrai labai keista kad tiek daug žmonių pasirašo su tom agentūrom ...


Pvz.: neturi laiko pats vazineti ir rodyti, nemoka naudotis internetu (taip taip, ir tokiu buna), nepasitiki savo jegomis organizuojant pardavimo procesa ir popierizma, nuomone, kad agentai turi daugiau klienturos, nes juk daznai pirkejai kreipiasi i juos tiesiogiai arba jie verbuoja pirkejus siulydami tuos butus ir daugybe kitu priezasciu.
Atsakyti
Turiu ir as klausimeli.Mastome nupirkti Vilniuje buta ir ji nuomoti,o visus reikalus tvarkyti t.y. ieskoti nuomininku ,priziureti buta,kad butu sumoketi mokesciai,nuoma noretume prasyti agenturos paslaugu.Idomu kokios kainos tokiu paslaugu?Ar apsimoka?
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2012 02 17, 23:44)
Turiu ir as klausimeli.Mastome nupirkti Vilniuje buta ir ji nuomoti,o visus reikalus tvarkyti t.y. ieskoti nuomininku ,priziureti buta,kad butu sumoketi mokesciai,nuoma  noretume prasyti agenturos paslaugu.Idomu kokios kainos tokiu paslaugu?Ar apsimoka?


Mano mociutes ismintis: svetimomis rankomis tik zarijas zarstyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Vida/d,
seip agenturos dazniausiai ima vieno menesio nuomos dydzio komisini, bet pasirupina viskuo. Jei nuomininkas iseina nepasibaigus nuomos sutarciai tai nauja tada jau suranda nemokamai 4u.gif
bet del tu visu prieziuru tai konkreciai tartis reikia. Nemanau, kad kiekvienas apsiimtu smile.gif
Atsakyti