Įkraunama...
Įkraunama...

Kontaktiniai lęšiai, 6-ta tema

Sveikos, atsiprašau, gal galit paaiškinti, kas per parametras bazinė kreivė perkant lęšius?
Mačiau ją reikia pasirinkti.

mano gydytojos recepte akiniams yra nurodyta stiprumas ir PD.
Atsakyti
QUOTE(Loba2013 @ 2015 11 10, 17:54)
Sveikos, atsiprašau, gal galit paaiškinti, kas per parametras bazinė kreivė perkant lęšius?
Mačiau ją reikia pasirinkti.

mano gydytojos  recepte akiniams yra nurodyta stiprumas ir PD.

Bazinė kreivė (BC) - tai kontaktinio lęšio išgaubtumo matmuo. Akinių recepte jis nenurodomas. Jums reikalingas kontaktinių lęšių receptas. Jame ir bus pažymėtas BC dydis.
Atsakyti
na ir as su klausimuku.
kaip jus priziurite lesius?
As kas vakara kas be ko merkiu i nauja skysti, svariom rankom ir t.t. (cia kas be ko).

O Jus trinat tarp pirstu kaip raso 20 sekundziu? Kas vakara? biggrin.gif Ir konteineriukus plaunam tik su skysciu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milukas @ 2015 11 11, 17:24)
O Jus trinat tarp pirstu kaip raso 20 sekundziu? Kas vakara? 

Ir konteineriukus plaunam tik su skysciu?  4u.gif

Jei ne kas vakarą, tai bent 2-3 kartus per savaitę, būtų gerai.

Tik su skysčiu. Ir konteineriukus keičiam reguliariai su kiekvienu nauju skysčio buteliuku.
Atsakyti
QUOTE(milukas @ 2015 11 11, 17:24)
na ir as su klausimuku.
kaip jus priziurite lesius?
As kas vakara kas be ko merkiu i nauja skysti, svariom rankom ir t.t. (cia kas be ko).

O Jus trinat tarp pirstu kaip raso 20 sekundziu? Kas vakara?  biggrin.gif  Ir konteineriukus plaunam tik su skysciu?  4u.gif


Shiandien kaip tik ziurejau filmuka, kur rode, kad reikia tiek laiko valyti lesius is abieju pusiu. Lesius nesioju jau beveik 20 metu ir niekad taip nedariau, nes nezinojau doh.gif
Atsakyti
"Nešioju" "Biofinity" lęšius. Gal ilgą laiką naudojančios lęšius, galėtų parašyti, kurie visgi labiausiai tiko/patiko? Dienos ar mėnesiniai? Kuris kontaktinių lęšių skystis labiausiai "pasiteisino"? Kur galima įsigyti geriausia kaina? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 25 kovo 2016 - 20:21
QUOTE(Victorious @ 2016 03 25, 20:14)
"Nešioju" "Biofinity" lęšius. Gal ilgą laiką naudojančios lęšius, galėtų parašyti, kurie visgi labiausiai tiko/patiko? Dienos ar mėnesiniai? Kuris kontaktinių lęšių skystis labiausiai "pasiteisino"? Kur galima  įsigyti geriausia kaina? 4u.gif


As taip pat dazniausiai nesioju Biofinity. Vis svarstau isbandyt Acuvue Oasys, bet paskaiciuoju, kad kainuoja beveik tiek pat, o nesioti galima dvigubai trumpiau, ir vel perku Biofinity smile.gif perku gerilesiai, manolesiai, o pastaruoju metu cia: http://www.lensor.lt, nes cia pigiausiai gaunasi (nors saldainiu nededa, kaip kiti). Vakar dar ir skysti http://www.lensor.lt...synergi-380-ml/ nusipirkau su 40proc. nuolaida - isbandysiu nauja: Iki siol naudojau Optifree, man patinka, tai pigiausiai Camelia el.vaistinej man jis gaudavosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Varene @ 2016 03 25, 23:20)
Vakar dar ir skysti http://www.lensor.lt...synergi-380-ml/ nusipirkau su 40proc. nuolaida - isbandysiu nauja: Iki siol naudojau Optifree, man patinka, tai pigiausiai Camelia el.vaistinej man jis gaudavosi  4u.gif

Ačiū aciuks.gif. O akių lašiukus irgi šiose e-parduotuvėse perkate?
Atsakyti
Man n metu naudoju Night&Day. Trinti lesiu netrinu, tiesiog reugliariai keiciu. Taciau paskutiniu metu visgi galvoju perreiti prie vienadieniu. Del akiu sausumo, jautrumo, Bent jau vasara kai nekaitalioju su akiniais. Ir akiu gydytoja patare nes sake akys sausos, sudirgusios g.gif
Dbr isbandau Biotrue (tiesa ir skystis ju man pats geriausias, pagamintas pagal naturaliu asaru PH). Kolkas labai patinka, ziuresim kaip akys jausis i vakara.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 03 balandžio 2016 - 07:04
QUOTE(Victorious @ 2016 03 26, 11:19)
Ačiū aciuks.gif. O akių lašiukus irgi šiose e-parduotuvėse perkate?


Taip, nusipirkau tokius: http://www.lensor.lt...rt-drops-20-ml/

Papildyta:
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 03, 07:03)
Man n metu naudoju Night&Day. Trinti lesiu netrinu, tiesiog reugliariai keiciu. Taciau paskutiniu metu visgi galvoju perreiti prie vienadieniu. Del akiu sausumo, jautrumo, Bent jau vasara kai nekaitalioju su akiniais. Ir akiu gydytoja patare nes sake akys sausos, sudirgusios  g.gif
Dbr isbandau Biotrue (tiesa ir skystis ju man pats geriausias, pagamintas pagal naturaliu asaru PH). Kolkas labai patinka, ziuresim kaip akys jausis i vakara.


Mano akys irgi sausos, tai Biofinity kol kas geriausi man. Vienadienius kazkada seniai esu bandziusi, tai netiko, bet dabar jau daug tu vienadieniu yra, tai matyt reikia atrasti savo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Varene @ 2016 04 03, 13:04)
Taip, nusipirkau tokius: http://www.lensor.lt...rt-drops-20-ml/

Papildyta:
Mano akys irgi sausos, tai Biofinity kol kas geriausi man. Vienadienius kazkada seniai esu bandziusi, tai netiko, bet dabar jau daug tu vienadieniu yra, tai matyt reikia atrasti savo  smile.gif

man uz Biofonity optika pinigus grazino smile.gif jausmas tarsi sukes aky.
Atsakyti
labas paneles. nebenesioju lesiu jau kokie 5 metai... esu su astigmatizmu. bet vel noriu nesioti, is kur geriausia pirkti kad butu kainos ir kokybes santykis? akytes sausos
Atsakyti