Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(Emixsit @ 2013 02 10, 00:42)
Aš ricinos aliejų nustojau naudoti, kai supratau, kad mano akims kenkia, gal dėt to, kad nuo šaknų tepdavau ir vis tiek, kažkiek į akis patekdavo. Jums taip nebūna, kad skauda labai akis pasitepus blakstienas aliejuku? rolleyes.gif



As ir nepastebejau jokio neigiamo poveikio, stengiuosi atsargiai tepti, kad nepatenktu i akis. smile.gif

O merginos, jus tik vakare juo tepates? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2013 02 10, 13:33)
As ir nepastebejau jokio neigiamo poveikio, stengiuosi atsargiai tepti, kad nepatenktu i akis. smile.gif

O merginos, jus tik vakare juo tepates? smile.gif


Aš tepu ryte ir vakare ax.gif
Atsakyti
Naudoju LUMIGAN pusantro menesio,skirtuma turbut pacios matot smile.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Matom thumbup.gif
Atsakyti
Oho thumbup.gif
Atsakyti
ricinos ir tik ricinos smile.gif tik atsargiai, kad i akis nepatektu biggrin.gif
Atsakyti
jega thumbup.gif
Atsakyti
Mano mama oftalmologė, kalbėjau su ja apie Jūsų išgirtą Lumigan - lašus, skirtus gydyti glaukomai. Tai ji sakė, jog jei tie lašai patenka ant akies, mažėja akių spaudimas, minkštėja akis, ko pasekoje gali net akies tinklainė atšokti. Čia tik pamąstymui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pringle @ 2013 02 10, 20:49)
Mano mama oftalmologė, kalbėjau su ja apie Jūsų išgirtą Lumigan - lašus, skirtus gydyti glaukomai. Tai ji sakė, jog jei tie lašai patenka ant akies, mažėja akių spaudimas, minkštėja akis, ko pasekoje gali net akies tinklainė atšokti. Čia tik pamąstymui  ax.gif

O kaip jie patenka ant akies? Jei tepama tik voko isorine puse g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigita B. @ 2013 02 10, 22:27)
O kaip jie patenka ant akies? Jei tepama tik voko isorine puse g.gif


Aš ir rašiau, jog JEI patenka smile.gif Beje, nuotraukoje matyti patamsėję Jūsų vokai g.gif

Aš manau, kad geriau naudoti blakstienų skatinimui skirtas priemones. Bet žinoma, kiekvienas renkasi pagal save, neturiu tikslo moralizuoti ar panašiai ax.gif
Atsakyti
O lumigan ir latisse veiklioji medžiaga ne ta pati? Atsiprašau,jei tundrauju ,bet tai visai nesenai nugirstas pletkas biggrin.gif
Sigita B., rezultatai akivaizdūs, noriu ir aš taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2013 02 10, 22:17)
O lumigan ir latisse veiklioji medžiaga ne ta pati? Atsiprašau,jei tundrauju ,bet tai visai nesenai nugirstas pletkas biggrin.gif
Sigita B., rezultatai akivaizdūs, noriu ir aš taip  blush2.gif

Taip tai ta pati veiklioji medziaga pas abejus:
LATISSE® (bimatoprost ophthalmic solution) 0.03%
LUMIGAN® 0.01% (bimatoprost ophthalmic solution)
Atsakyti