Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(pringle @ 2013 02 10, 20:49)
Mano mama oftalmologė, kalbėjau su ja apie Jūsų išgirtą Lumigan - lašus, skirtus gydyti glaukomai. Tai ji sakė, jog jei tie lašai patenka ant akies, mažėja akių spaudimas, minkštėja akis, ko pasekoje gali net akies tinklainė atšokti. Čia tik pamąstymui  ax.gif


Tinklainė atšoka ir akis minktštėja jei akispūdis sumažėja palei apatinę normą? t.y. tik jei žemiau 10?
Kas naudoja Lumigan galima pasitikrinti akispūdį. Pvz. Vilniuje optikoje prie Seimo tokia paslauga kainuoja 15lt.
Atsakyti
Gal kas bandet Kareprost serumą blakstienų augimui skatinti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigita B. @ 2013 02 10, 23:39)
Taip tai ta pati veiklioji medziaga pas abejus:
LATISSE® (bimatoprost ophthalmic solution) 0.03%
LUMIGAN® 0.01% (bimatoprost ophthalmic solution)


ir careprost ta pati
Atsakyti
As taip pat pasidariusi misinuka is ricinos aliejaus ir vit. E i specialu buteliuka su sepeteliu ir kiekviena vakara tepu juo blakstienas, mano akys labai jautrios, taciau jokio raudonio pasitepus aliejuku nejauciu, naudoju antras menuo ir viliuos sustiprejusiu blakstienu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aggnesse @ 2013 02 18, 18:24)
As taip pat pasidariusi misinuka is ricinos aliejaus ir vit. E i specialu buteliuka su sepeteliu ir kiekviena vakara tepu juo blakstienas, mano akys labai jautrios, taciau jokio raudonio pasitepus aliejuku nejauciu, naudoju antras menuo ir viliuos sustiprejusiu blakstienu  4u.gif

tai dar tik viliates ar jau kazkiek sustiprejo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2013 02 10, 00:42)
Aš ricinos aliejų nustojau naudoti, kai supratau, kad mano akims kenkia, gal dėt to, kad nuo šaknų tepdavau ir vis tiek, kažkiek į akis patekdavo. Jums taip nebūna, kad skauda labai akis pasitepus blakstienas aliejuku? rolleyes.gif

Būna. Tepdavausi prieš miegą, ir labai atsargiai, tačiau iš ryto akys būdavo kaip išsausėję, išdžiuvę, lyg aliejaus plėvele padengtos.
Atsakyti
Pasisakysiu ir aš apie LUMIGANĄ smile.gif
Naudojau apie pusantro mėnesio, efekto- nežinau, nepastebėjau, gal kiek blakstienos sustiprėjo, bet stebuklų neatsitiko.
Užtat kaip neigiamai veikė akis.. Ryte atsikėlus būdavo paraudę, jautrios, lyg smėlio pripilta būtų. Po ilgesnio vartojimo pastebėjau, jog akių baltymo spalva pasikeitus- papilkėjus, vietom paraudus, žvilgsnis nebetoks g.gif
Mečiau šitą Lumiganą negailėdama, dabar voliojas kažkur stalčiuj nugrūstas..
Sveikata svarbiau cool.gif
Atsakyti
[quote=Dioryte,2013 02 19, 13:05]
tai dar tik viliates ar jau kazkiek sustiprejo? smile.gif
[

Mažiau krenta prausiant tušą nuo blakstienų, vos viena kita retkarčiais, anksčiau jos kiekvieną kartą prausiantis krisdavo, buvo labai išretėjusios. Dabar stipresnės, tankumo ryškesnio nepastebėjau, tik keistai galiukai patys patamsėję, na lyg sodresni būtų 4u.gif
Atsakyti
Aš už ricinos aliejų, naudojant apie savaite, jau rezultatas matosi, super:)
Atsakyti
AS TAI NUSIPIRKAU bautylashes, MAN JI REKOMENDAVO KOSMETOLOGE http://www.krinona.l...p...254&lang=lt kaina nemaza, bet tikiuosi geru rezultatu ir dar ricinos aliejuku pasitepu, tai labai greiti blakstienos patamsejo thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo esstera: 27 kovo 2013 - 10:38
Koki menesi kas diena naudojau Eveline balta ,,tusa" blakstienu stiprinimui, na, sunku kalbet apie rezultatus, arba nematau, arba ju tikrai ir nera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2013 03 27, 12:18)
Koki menesi kas diena naudojau Eveline balta ,,tusa" blakstienu stiprinimui, na, sunku kalbet apie rezultatus, arba nematau, arba ju tikrai ir nera biggrin.gif

as irgi ji naudoju, ne kasdien, bet naudoju smile.gif ir taip pat kazkokio rezultato nepastebejau, nebent jo tikrai nera biggrin.gif
Atsakyti