Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(booonbon @ 2013 07 05, 14:20)
labas, naudojau kokius 3men careprost - atsiauginau blakstienas tikrai superines, bet uzejo noras ant vasaros prisiauginti, kad dazyti nereiketu ir ka - prisiauginau:D planuoju nusiimti sio men pabaigoj, ar veliau ir vel auginti savasias. kol blakstienos buvo priiaugintos careprost nenaudojau ir stovejo spintelej, liko man jo dar daug, labai taupus jis, kazi koks jo galiojimo laikas?? bet kaip suprantu cia kaip ir vaistai tai jauciu galiu toliau naudoti, nes ilgas galiojimo laikas? g.gif



Galiojimas jo 2m nuo pagaminimo. turetu buti ant buteliuko abi datos, tiek pagaminimo tiek naudojimo. Ant dezutes tiksliai yra, bet ir nat buteliuk oturetu buti, deja db pries save neturiu buteliuko tai negaliu pasakyti kurioj vietoj
Atsakyti
Na įkeliu savo rezultatus su Lumigan.. Dabar iš nuotraukų matau kad 6 savaitę blakstienos buvo tankesnės, o gal tik taip apšvietimas ir rakursai sutapo, nes realybėj pasidažius 9 savaitę matosi tikrai kad pailgėjo, ant nepadažytų rezultatas atrodo vos pastebimas g.gif

Pašalinių poveikių nepastebėjau apart to kad nuotraukose (bet tik jose) matosi juoda linija ant vokų, man ji netrukdo. Akių neniežtėjo, neskaudėjo, neraudonavo, geriau reagavo nei į riciną. Tačiau aš lumigano vieną lašą ant abiejų vokų užtepu, nenaudoju jo daug kad nepatektų į akis.

Iš tikrųjų tai netaisyklingai buvau pradėjus fotografuoti, geriausiai matosi iš šono, iš apačios, su pramerktom akim smile.gif Jeigu kas fotografuosit ateity tai darykite nuotraukas su pramerktom ir užmerktom akim, su tušu ir be.

user posted image
Atsakyti
Noreciau paklausti merginu,kurios isstudijavosios daugumos blakstienu stiprinimo priemoniu sudetis ir galetu pakomentuot kuriose maziausiai kenksmingu elementu ideta arba yra gal net visiskai nekenksmingu serumuku 4u.gif
renkuosi,skaitau ir vis randu kokiu blogybiu,o priemoniu daugybe,help ax.gif
Atsakyti
Sudėtis: aqua, sodium lactate, hypericum perforatum extract, hydrolyzed sericin, urtica dioica (nettle) extract, hamamelis virginiana (witch hazel) distillate, acetyl tetrapeptide-3, acetyl hexapeptide-1, trifolium pratense (clover) flower extract, dextran, aesculus hippocastanum extract, glycerin, allantoin, sodium dextran sulfate, tocopheryl acetate, perfluorodecalin, lecithin, butylene glycol, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, triethanolamine, poloxamer 188, perfluoropolymethylisopropyl ether, disodium edta, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben.

Ar šita sudėtis yra kažkuo baisesnė, nei kitų priemonių?
Atsakyti
skaitinėju temą ir vis gundausi ax.gif , bet turiu klausimą - kur perkate pvz. careprost ax.gif Nes matau, kad viename tinklapyje careprost kaip tušas buteliukas, o kitame (skelbiu.lt) siūlo buteliukus kaip akių lašai ax.gif
Atsakyti
Sveikos visos blakstienų augintojos! 4u.gif

Esu iš tų, kurios nuo vaikystės negali pasigirti gražiomis, ilgomis blakstienomis. Kažkada buvo jos tankios, bet po daug metų naudoto tušo abejotinos kokybės, išretėjo iki tokio laipsnio, kad jei nepadažytos, tai jų kaip ir nesimato visai. verysad.gif Pradėjau nuo paprasčiausio: nustojau pirkti tušą pagal pigumą, pradėjau pirkti pagal sudėtį\kokybę\kainą. Pasirodo, kad ir labai gerą, 98% natūralios sudėties tušą galima nusipirkti už visai priimtiną kainą, tik, aišku, reikia truputi įdėti pastangų. biggrin.gif Po 3 naudojimo metų (jei kam įdomu, galėsiu pasakyti gamintojo pavadinimą wink.gif ) kokybiškas tušas padarė savo darbą: blakstienos atsigavo, bent jau iki tokio lygio, kuris buvo nuo jaunų dienų. Bet... esame gi moterys! Visada norisi dar geriau... lotuliukas.gif Va, ta mintimi ir pradėjau dairytis, kuo galėčiau padėti savo blakstienytėms. Rusakalbėje Internet'o erdvėje radau receptuką iš natūralių aliejų + aliejiniai vitaminai "A" ir "E". Viskas su jais gerai, tikrai, veikia. Ne stebuklingai greitai, bet - veikia. Deja... esu žiauriai alergiškas žmogus (turiu BA ir žiedadulkių alergiją). Matyt, tarp alergenų pasitaikė ir augalų aliejai. doh.gif Prasidėjus žydėjimui, akys pradėjo perštėti, rausti, traiškanoti. Teko aliejukų mišinį atidėti šaltajam laikotarpiui, kai neliks žiedadulkių ore ir visos alergijos aprims. Tuo tarpu blakstienos ir vėl ėmė silpti, pradėjo kristi, nuvalant makiažą. Liūdna... Gegužę pakliuvo į akis akcija blakstienų serumui Pro Lash+ II. Susigundžiau, nes radau internet'e nemažai informacijos apie klinikinius tyrimus, kurie įrodė jo efektyvumą. Gaila, kad nedariau nuotraukų prieš jo naudojimą. Efektas yra. Tik nereikia jo laukti po savaitės ar 2 (nebent, esate laiminga gerų ir stiprių iš prigimties blakstienų savininkė mirksiukas.gif ). Mano atvejyje pastebimas rezultatas pasirodė po kokių 4-5 kasdienio naudojimo savaičių. Blakstienos YRA! lotuliukas.gif Netgi, kai savaitgalį tingiu dažyti jas. O kai padažytos, tai kolegės klausti pradėjo: kokį tušą stebuklingą naudoju? Netiki, kai atsakau, kad tušo nekeičiau... biggrin.gif Paieškų metu domėjausi daugeliu blakstienų stiprinimo priemonėmis, tame tarpe ir careprost'u (veiklioji medžiaga - Bimatoprostas). Į vaistines priemones žiūriu atsakingai: jos turi būti naudojamos tik pagal paskirtį. O dar informaciniame lapelyje radau, kad blakstienų pailgėjimas, naudojant šį vaistą pasireiškia ne daugiau kaip 45 % žmonių, tai iš viso, suabejojau, ar verta su juo terliotis? nes šalutinių neigiamų poveikių yra nemažai ir jie ne tokie jau nekalti.
Dėl Pro Lash+ II sudėties: gamintojo duomenimis, jis sudarytas iš natūraliu ingredientų, praturtintas 10 aminorūgščių kompleksu ir aromatizuotas natūraliais aliejais (nepamenu visų, bet vienas jų - rozmarinų). Dar gamintojo svetainėje radau informacijos, kad nereikia mesti gydymo, kai II mėn. sulėtėja blakstienų augimo tempas - vyksta plaukelio svogūnėlio pakeitimai, dėl to plaukas šiek tiek lėčiau auga. Maksimalus efektas, kaip ir nuo visų natūralių priemonių, pasiekiamas tik po 3-4 mėn. reguliaraus naudojimo. Toliau siūloma profilaktiškai kelis kartus per savaitę naudoti šį serumą. Beje, pasiekus norimą rezultatą, priemonės panaudojimo dozes reikia mažinti palaipsniui, kad nesusidarytų šoko ataugusioms blakstienoms. Tai tiek INFO, gal, kam pravers surasti savąją blakstienų priemonę.
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif Po priauginimo mano blakstieytėms reiki reanimacijos. Čia labai daug yra įvairių pavadinimų, nes nusipainiojau. Gal kas apibendrinant patarsit, vis dėlto kokį serumuką nusipirkti?
Gal kas bandė tokį?
http://www.google.lt...&...tx=36&ty=58
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eismont: 22 rugpjūčio 2013 - 11:05
QUOTE(Eismont @ 2013 08 22, 12:00)
sveikos merginos smile.gif Po priauginimo mano blakstieytėms reiki reanimacijos. Čia labai daug yra įvairių pavadinimų, nes nusipainiojau. Gal kas apibendrinant patarsit, vis dėlto kokį serumuką nusipirkti?
Gal kas bandė tokį?
http://www.google.lt...&...tx=36&ty=58

Labas,
As po priauginimo taip pat stiprinu. Mano jos nebuvo tankios ir ilgos. Bet po priauginimo isvis praretejo. Tai pirkausi FEG, naudoju beveik menesi tai rezultatas yra. Kai baigsiu dar naudosiu Prolash II (pirkausi per akcijas) tik nezinau kokie bus rezultatai.
Atsakyti
Pratęsiu smile.gif Baigiau Lumigan kursą, 16 savaičių (nepilnų, užmarši esu). Aš ir aplinkiniai matome rezultatus, ypač pasidažius. Stebuklo nėr bet patenkinta rezultatais. Dabar planuoju tepti 1-2 kartus per savaitę
QUOTE(JayJay @ 2013 07 12, 22:44)
...............

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JayJay: 22 rugpjūčio 2013 - 21:31
merginos, kokie atsiliepimai, jeigu yra naudojusių Talika priemone?
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2013 08 26, 12:16)
merginos, kokie atsiliepimai, jeigu yra naudojusių Talika priemone?

Yra ax.gif , tepu tepu, nes turiu labai dideli buteli, jau nuo pavasario varau..... nei man tos blakstienos uzsiriete kaip zadama, nei pailgejo, tik tapo tokios storos ir nelankscios, nes net riestuku parietus ir staigiai padazius vel issitiesia, is esmes kai damusiu ta buteli, daugiau niekad nepirksiu, su careprostu tai rezultatas per kelias dienas matesi, o cia atsibodo mozotis doh.gif , nu bet gal cia man tik taip g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 26 rugpjūčio 2013 - 19:08
QUOTE(Stichija @ 2013 08 26, 21:07)
Yra  ax.gif , tepu tepu, nes turiu labai dideli buteli, jau nuo pavasario varau..... nei man tos blakstienos uzsiriete kaip zadama, nei pailgejo, tik tapo tokios storos ir nelankscios, nes net riestuku parietus ir staigiai padazius vel issitiesia, is esmes kai damusiu ta buteli, daugiau niekad nepirksiu, su careprostu tai rezultatas per kelias dienas matesi, o cia atsibodo mozotis  doh.gif , nu bet gal cia man tik taip  g.gif

As irgi ilgai ir nuobodziai naudojau Talika,o poveikis minimalus buvo,uz tokia kaina tikrai nerekomenduociau,geriau jau ricina pasiteplioti.
Tiesa,mano akys jautrokos,tai benaudojant ta seruma budavo paraudusios,kartais patinusios schmoll.gif
Atsakyti