Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(gabijos @ 2013 10 29, 14:15)
sveikos turiu klausimą. ar tas blakstienų stiprinimo priemones nakčiai reikia tepti kaip tušą ar iš viršaus? nes aš nesusimastydama tepdavau kaip tušą (iš vidaus,) tačiau rytais akys būna paraudę, niežti. dabar pažiūrėjau ant dėžutės  ir ten paveikslėlyje nupiešta užmerkta akis ir šepetėlis braukiamas per viršų. Ko gero, aš neteisingai šias priemones naudoju, todėl ir ricinos aliejų po poros dienų nustojau tepti o Mavala Double Lash tepu gal penktą dieną, bet dabar tik dienos metu. Ar jūs jas tepate užsimerkusios? Labai ačiū!!! Galbūt mano klausimas kai kam atrodo kvailas, bet aš nelabai užsiimu įvairiais grožios triukais, tad nenutuokiu tokių dalykų smile.gif

Internete randu tik, kad naudoti kaip tušo šepetėlį g.gif Gaunasi, kad teisingai darėte...
Atsakyti
QUOTE(gabijos @ 2013 10 29, 14:15)
sveikos turiu klausimą. ar tas blakstienų stiprinimo priemones nakčiai reikia tepti kaip tušą ar iš viršaus? nes aš nesusimastydama tepdavau kaip tušą (iš vidaus,) tačiau rytais akys būna paraudę, niežti. dabar pažiūrėjau ant dėžutės  ir ten paveikslėlyje nupiešta užmerkta akis ir šepetėlis braukiamas per viršų. Ko gero, aš neteisingai šias priemones naudoju, todėl ir ricinos aliejų po poros dienų nustojau tepti o Mavala Double Lash tepu gal penktą dieną, bet dabar tik dienos metu. Ar jūs jas tepate užsimerkusios? Labai ačiū!!! Galbūt mano klausimas kai kam atrodo kvailas, bet aš nelabai užsiimu įvairiais grožios triukais, tad nenutuokiu tokių dalykų smile.gif


Nu dar nebuvau girdejus, kad reiktu tepti kaip tusa lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kokios formos sepetelis pas jus? Kaip pravedimo? Juk jei priemone pateks i akis, gali persteti doh.gif

As turiu RapidLash, tai tepu tik blakstuciu augimo linija, na kaip pravedima kad darytum, niekad nekilo minciu tept kazkaip kitaip. Jus instrukcija skaitet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2013 10 31, 10:46)
Nu dar nebuvau girdejus, kad reiktu tepti kaip tusa  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kokios formos sepetelis pas jus? Kaip pravedimo? Juk jei priemone pateks i akis, gali persteti  doh.gif

As turiu RapidLash, tai tepu tik blakstuciu augimo linija, na kaip pravedima kad darytum, niekad nekilo minciu tept kazkaip kitaip. Jus instrukcija skaitet?  g.gif

user posted image
O kaip tepti su tokiu šepetuku?
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2013 10 31, 11:36)
user posted image
O kaip tepti su tokiu šepetuku?


Tai cia gal antakiams? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2013 10 31, 12:26)
Tai cia gal antakiams?  smile.gif

Blakstienoms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2013 10 31, 10:36)
user posted image
O kaip tepti su tokiu šepetuku?

Naudojau šį Malava, tepiau panašiai kaip tušą, akių nedirgino. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 10 31, 13:21)
Naudojau šį Malava, tepiau panašiai kaip tušą, akių nedirgino. 4u.gif


Na mano akys jautrios, tai jei RapidLash truputi patenka ant akiu, grauzia. Todel niekad nesiryzciau tepti priemones kaip tuso. Be to, juk priemone veikia blakstienu saknis, tai koks tikslas tepti vietoj tuso? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2013 10 31, 16:01)
Na mano akys jautrios, tai jei RapidLash truputi patenka ant akiu, grauzia. Todel niekad nesiryzciau tepti priemones kaip tuso. Be to, juk priemone veikia blakstienu saknis, tai koks tikslas tepti vietoj tuso?  g.gif


Nesuprantat jūs, Sunreja. Padengti blakstienas toks ir tikslas.
Atsakyti
Naudoju mavala blakstienu stiptrikli, bet juo tepu ne tik blakstienas bet ir antakius, panaudojus pora men saziningai kiekviena vakara blakstienas ir antakius, rezultatas tikrai geras, blakstienos siek tiek pailgejo, tapo stipresnes, ir ko niekad man nebudavo pradejo pacios riestis, nebereikia dazantis net blakstienu rietiklio thumbup.gif
Atsakyti
taip, šepetėlis toks kaip nuotraukose. instrukcijas skaičiau ir mielai būčiau ir daugiau paskaičiusi, bet jų ten beveik nėra smile.gif tiesiog parašyta, kad tepti nuo šaknų link galiukų, kažkas tokio.. efektą aš jau ir po savaitės matau, tik, kaip minėjau, iš ryto tie patinę vokiai ir perštinčios akys nedžiugina.. na, mano ir šiaip akys jautrios. dabar mėginu tepti iš viršaus, nebe kaip šepetėlį, bet tas pats.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 10 31, 17:22)
Nesuprantat jūs, Sunreja. Padengti blakstienas toks ir tikslas.


Nesupratot mano pasisakymo biggrin.gif As manau, kad poveikis buna tik tepant saknis, o ne pacias blakstes mirksiukas.gif Juk jei plaukus tepi visokiais aliejukais, tai jie stipresni neauga, plauka reikia veikti nuo saknies 4u.gif

QUOTE(gabijos @ 2013 11 03, 03:38)
dabar mėginu tepti iš viršaus, nebe kaip šepetėlį, bet tas pats.


Greiciausiai jums netinka priemone... g.gif
Atsakyti
Turėjau žiauriai nudegusias blakstienas po bandymo prisiauginti, dvi savaites tepta ricina ir..- kaip naujos! Ilgos, tankios, juodos 4u.gif
Atsakyti