Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie teisių pirkimą?

Sveikutes. smile.gif Turiu labai svarbu klausimeli. Gal vis delto, kas nors zinosite, kokios nors informacijos. Ar imanoma nusipirkti vairavimo egzaminus? Ypac teorijos, praktika aisku ir butu neblogai, bet teorijos butent..? Realiai man reikia tik tureti pazymas, kad egzaminai islaikyti.
Jei kas nors turite informacijos prasau rasykite. Galite ir tiesiai i el. pasta katasalvaque@yahoo.com
Aciukas rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Vis pasiskaitau kaip daugumai sunkiai sekasi iveikti Regitra. Vieniems teorija, kitiems praktika sunkiau sekasi. Vis daugeja zmoniu Regitroje apsilankanciu net po kelis kartus, perlaikineti egzaminu.
Ir susimasciau - ar esate kuri nors pirkusi teises? ax.gif Kaip sekasi vazineti po nusipirktu teisiu? Kodel pirkote ir t.t.? Tiesiog idomu.

Aplamai ka manote apie toki dalyka ax.gif

O gal tokio dalyko neimanoma nusipirkti ir nusisnekejau kurdama tema....? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 12 rugpjūčio 2011 - 11:49
labai neigiamai. Jei nesugebejo ilaikyti savo jegom, reiskia, dar nemoka vazineti. O jei neusipirks teises ir vazines, kels pavoju ne tik sau, bet ir aplinkiniams (ir man, tame tarpe). As tokius super grieztai bausciau.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2011 08 12, 13:23)
labai neigiamai. Jei nesugebejo ilaikyti savo jegom, reiskia, dar nemoka vazineti. O jei neusipirks teises ir vazines, kels pavoju ne tik sau, bet ir aplinkiniams (ir man, tame tarpe). As tokius super grieztai bausciau.

drinks_cheers.gif Pritariu visu 100 Proc drinks_cheers.gif
Atsakyti
As Jums siulyciau nueit i www.ketbilietai.lt, pasimokyti pora dienu, ir islaikyti teorija. Jei esate baigusi vidurine mokykla, galite teorija mokytis eksternu, t.y. be vairavimo mokyklos.

Nueisite i regitra.lt, uzsiregistruosit egzamino laikymui Jums reikiamame mieste, pazymesit kad moketes eksternu. Nueisit ir islaikysit - nieko ten sunkaus. Tai kainuos 35 Lt uz egzamina regitroj ir dar kazkiek litu uz registracija ketbilietai.lt (galite rinktis ir kitus portalus, man tiesiog sitas patinka).

Turesit issilaike teorija - bent as taip daryciau smile.gif. Sekmes

Del visa ko pasiskambinkit i Regitra ar tikrai Jus su viduriniu priims eksternu ir kokius dokumentus Jums reikes pristatyti.

Del vairavimo - vis tik tam tikra valandu skaiciu teks atvazines su instruktorium. Tas kainuos apie 1000 Lt. Jei rasit kur nusipirkt, informuokite ir mane i AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Įsimylėjus @ 2011 08 12, 14:42)
drinks_cheers.gif Pritariu visu 100 Proc drinks_cheers.gif


As pazistu viena mergina kuriai teveliai nupirko teises ir 3,5 litro dzipuka. smile.gif
Tai per pirma pusmeti ji 4 avarijas padare. Sugebejo net namuose tvora isverst i prieki vaziuodama.
Gal ne visiem taip atsiliepia pirktines teises, bet cia greiciau taisykle negu isimtis.
Atsakyti
As asmeniskai irgi manau, jog teisiu pirkimas ne iseitis. Po to zmogus kelyje bus pavojingas ne tik sau, bet dar ir aplinkiniams.

Toks klausimas iskilo, paskaicius SM forume, jog dauguma vis neislaiko tu egzaminu, o kai paziuri gatvese pilna vairuotoju. Ir labai daug - tikrai vaziuoja siaubingai (kiekviena diena sutinku tokiu kelyje) doh.gif tai vat ir pamastau, kas jiems teises isduoda, kad jie taip blogai vaziuojantys turi teises, gal nusiperka arba pasiseka tiesiog egzamino metu. g.gif

Is kitos puses, pazistu mergina: protinga, imli, vairuoja gerai (pati vazinejau su ja, maciau), gal ne taip kaip jau daug daug patirties kelyje turintys asmenys, bet vairuoja gerai, o praktikos egzamino vis neislaiko. Pasirodo, ji panikiskai bijo tos Regitros, pacio vairavimo egzamino. Ji nebijo masinos, nebijo isvaziuoti i kelia (kaip kai kurioms buna) ji tiesiog suprasdama, jog dabar lemtinga minute dreba kaip epuses lapas, ir kvailas klaidas padaro...ir vis negauna to vairuotojo pazymejimo. ax.gif ne egzamino metu vaziuoja gerai. doh.gif kazkoks kiaulystes desnis

As pamenu, kai ejau laikyti teisiu, irgi bjojau, nervinausi, bet kazkaip iveikiau ta nerima, o ji sako, nu nieko negali su savimi padaryti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 12 rugpjūčio 2011 - 15:46
Vilniuje kainuoja tiek kiek kursai sumoj apie 1500 litu. Pazinciu tikrai reikia. smile.gif
Bet kaip visada turint pazinciu ir valsytbiniai numeriai kaip (Pvz AAA 111) gaunami uz standartiniu kaina.
Atsakyti
Aš teisių pirkimą dar pateisinu tokiu atveju , kai būna žmogus tikrai gerai vairuoja , bet susikerta daug kartų dėl baimės ar jaudulio. Aišku tokio teisių pirkimo kai nusiperka vairuot nemokėdami nepateisinu. pati esu girdėjus apie nupirktas teise , bet kiek pražystu tokių vairuotoju tikrai nė vienas nė sykio avarijos nepadarė ir vairuoja labai atsakingai .
Atsakyti
QUOTE(Robertastk @ 2011 08 12, 18:31)
Vilniuje kainuoja tiek kiek kursai sumoj apie 1500 litu. Pazinciu tikrai reikia. smile.gif
Bet kaip visada turint pazinciu ir valsytbiniai numeriai kaip (Pvz AAA 111) gaunami uz standartiniu kaina.

Per tarpininkus 2-5 tukst.lt B kat.,be tarpininku neimanoma ax.gif O uz tiek juk tikrai galima ismokti vairuoti,ar ne? Manau,netgi pigiau bus savo jegom issilaikyt,tapti pilnaverte vairuotoja ir nekelti gresmes kitiems is uz kiekvieno kampo.Ciagi kaip buna,teveliai nuperka teises,nuperka masina,o ket knygele nupirkti ir pamirsta-toks ispudis susidaro i kai kuriuos vazinetojus pasiziurejus... doh.gif Esu kategoriskai pries tokius dalykus... schmoll.gif
Atsakyti
Aš kiek girdėjau mieste susimovus, su instruktoriumi galima susitart už kelis šimtus. Ir nereikia jokių pražystamų. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendzaite @ 2011 08 12, 20:51)
Aš kiek girdėjau mieste susimovus, su instruktoriumi galima susitart už kelis šimtus. Ir nereikia jokių pražystamų. sad.gif

Vilniuje tikrai ne ax.gif
Atsakyti