Įkraunama...
Įkraunama...

Essence kosmetika

Essence kosmetika daugelio mūsų pamėgta todėl, kad ji jaunatviška, nebrangi, daug siūlanti ir gan kokybiška. Taip pat Essence neseniai išleido visą krūvą naujų produktų, kurie pavieniui jau atsiranda pas mus parduotuvėse:
Jie štai čia
Essence taip pat garsėja trend editions, kuriomis pasigėrėti galima čia
Taip pat nevenkime pasinaudoti essence sukurtais make up tips'ais, kurie slepiasi štai čia


user posted image
Sena tema

Atsakyti
Turiu klausima Orestes: kuo patinka liquid eyeliner'is? Ar lengva nubrezt , gerai laikosi? Patogi plunksna?

Nuo kada eurokos pradejo klijuot tusus? Cia visus ar tik essence? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 08 12, 14:19)
Turiu klausima Orestes: kuo patinka liquid eyeliner'is? Ar lengva nubrezt , gerai laikosi? Patogi plunksna?

Nuo kada eurokos pradejo klijuot tusus? Cia  visus ar tik essence? 4u.gif


Atsakau biggrin.gif Man jis labai patogus ir labaaai gerai laikosi. Lengva nuvalyti su valikliu, ir nesiteplioja aplink akis smile.gif Man jis visad išsilaikydavo iki valymo, atrodė jeigu reiktų, tai ir kelias paras laikytų biggrin.gif Kurį laiką jo nenaudojau, nes buvau Catrice gelinį įsimylėjusi, bet nusprendžiau dabar prie šio grįžti wink.gif
O nuo kada tušus klijuoja nežinau, aš prieš kelias dienas tik tai pastebėjau, ir labai apsidžiaugiau, nes anksčiau būdavo perki Essence tušą ir loterija, nes nežinai, ar nebuvo jis jau prasukinėtas. O dabar bus daug ramiau cool.gif
Atsakyti
Tik bėda, kad dabar jau ir tuos buvusius prasukinėtus užklijavo biggrin.gif
Atsakyti
Nu va, dingo džiaugsmas lotuliukas.gif Bet bent jau ateityje nebus prasukinėjimų drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2011 08 12, 13:56)
Ir štai dar kartą pasidaviau atsiliepimų įtakai - nusipirkau išgirtąjį oranžinį tušą smile.gif Visad rožinį pirkdavau, labai patiko man jis. Ryte truputį pasidažiau naujuoju, tai nu nežinau nežinau  unsure.gif Su rožiniu blakstienos man gerokai ilgesnės atrodė, ir tankina dar plius. O šis man kažkoks sausas labai pasirodė, nors tikrai negalėjo būt prasukinėtas, kadangi užklijuotą pirkau (va čia pliusas eurokos, kad pagaliau tušų niekas prasukinėt negali!). Gal aš per daug tikiuosi iš tušo, bet kol kas nesužavėjo, tkėjausi daugiau  ax.gif


Pasirašyčiau po kiekvienu žodžiu drinks_cheers.gif
Rožinis tušas iš mano šiaip gan vidutinių blakstienų padarydavo tiesiog lėliškas bigsmile.gif Oranžinis tik pajuodina, daugiau nieko unsure.gif Nusivyliau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2011 08 12, 14:49)
Tik bėda, kad dabar jau ir tuos buvusius prasukinėtus užklijavo  biggrin.gif


Tikrai taip, nusipirkau zydra laineri is bondi beach kolekcijos, uzklijuota, bigsmile.gif
o atidarius pasimate, kad kazkas isigudrino igrust pirsta beveik iki pat dugno doh.gif
Atsakyti
as lb patenkinta http://www.google.lt...n...366&bih=628
mano misriai odai - super, ir veidas ne oranzinis kaip po egipto zemes thumbup.gif
Atsakyti
Labas, ar kuri bandet Essence pure skin gel'i(mazoj tubelej) ? db sveciuojuosi Vokietijoje, galvoju gal prigirebti g.gif nepamenu ar Lietuvoj tokiu dalyku yra rolleyes.gif
Atsakyti
O man patiko, kaip oranžinis tušas Smokey eyes padažo blakstienas, gražiai pailgina ir atskiria. Aišku, daugiau iš Essense nebandžius, tai negaliu lygint, bet kol kas jam didelis pliusas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 08 13, 18:45)
O man patiko, kaip oranžinis tušas Smokey eyes padažo blakstienas, gražiai pailgina ir atskiria. Aišku, daugiau iš Essense nebandžius, tai negaliu lygint, bet kol kas jam didelis pliusas smile.gif

O kaip dėl byrėjimo? Vienoms byra, kitoms ne. Nesuprasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2011 08 13, 14:59)
Labas, ar kuri bandet Essence pure skin gel'i(mazoj tubelej) ? db sveciuojuosi Vokietijoje, galvoju gal prigirebti  g.gif  nepamenu ar Lietuvoj tokiu dalyku yra  rolleyes.gif


LT nė vieno pure skin daikto šiuo metu nėra.
Atsakyti