Įkraunama...
Įkraunama...

Essence kosmetika

QUOTE(lady_m @ 2011 08 15, 20:39)
Kokia kaina jų? smile.gif


9.9 smile.gif
Atsakyti
Pasirodo išims iš rinkos essence "multi dimention XXXL" nagų lakus, tai reikėtų pasigriebt kol dar yra biggrin.gif Gal kas pasiūlytų spalvytes kokias?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justicija: 16 rugpjūčio 2011 - 16:16
QUOTE(justicija @ 2011 08 16, 17:13)
Pasirodo išims iš rinkos essence "multi dimention XXXL" nagų lakus, tai reikėtų  pasigriebt kol dar yra biggrin.gif Gal kas pasiūlytų spalvytes kokias?


mano megstamiausia spalva "most wanted" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(razinka999 @ 2011 08 16, 19:26)
mano megstamiausia spalva "most wanted"  ax.gif

Čia ta kakvinė spalvytė? bigsmile.gif Aš į ją jau senai dairiausi, kaip tepasi, netirštas lakas? g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inspiratative: 16 rugpjūčio 2011 - 19:48
Pagaliau praktapsciau zymuji multi action tusa biggrin.gif Ka galiu pasakyti? Man nepasakyciau, kad uber geras, bet naudoti galima. Nepatiko, nes labai jau ilgai teko tepti ji kol padaze blakstienas (arba tas sepetelis per retas arba mano blakstienos), uztepus n-taji sluoksni blakstienos atrode per naturaliai, nebuvo nei super storinimo nei super ilginimo doh.gif Patiko, nes praeijus 6h po uzsitepimo nubuvo nuotrupu, blakstienos nesulipo mirksiukas.gif Sakyciau toks so so tusas, kadangi man reikia storu ir ilgu blakstienu (barbisku) ieskosiuosi kito tuso, bet sio manau neuzmesiu.
Atsakyti
QUOTE(Inspiratative @ 2011 08 16, 20:44)
Čia ta kakvinė spalvytė? bigsmile.gif  Aš į ją jau senai dairiausi, kaip tepasi, netirštas lakas? g.gif
user posted image


tirstokas man g.gif bet spalva baisiai patinka, tai neseniai pirkau antra buteliuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(razinka999 @ 2011 08 16, 22:46)
tirstokas man  g.gif bet spalva baisiai patinka, tai neseniai pirkau antra buteliuka  4u.gif


hm, reiks gal visgi nusipirkt, labai tokios spalvos rudeniui užsimaniau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inspiratative @ 2011 08 16, 19:44)
Čia ta kakvinė spalvytė? bigsmile.gif  Aš į ją jau senai dairiausi, kaip tepasi, netirštas lakas? g.gif
user posted image


Primena essence colour and go spalvą walk of fame.
Atsakyti
QUOTE(HopeInTheJar @ 2011 08 17, 18:41)
Primena essence colour and go spalvą walk of fame.

Tikrai labai panašios spalvos smile.gif
Atsakyti
Essence multi dimension lakai db po 3.99lt mazesni 3.49lt šešeliai apie 4lt dar kažkam nuolaidos bet nepamenu.
Atsakyti
Mergaitės, o Essence matinis top coat'as tik matiškumą suteikia, ar kartu padeda lakui ilgiau išsilaikyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(woriuukee @ 2011 08 17, 21:00)
Essence multi dimension lakai db po 3.99lt mazesni 3.49lt  šešeliai apie 4lt dar kažkam nuolaidos bet nepamenu.


dar maciau skaistalu sepetukams ir akiu piestukams nuolaidu yra smile.gif
Atsakyti