Įkraunama...
Įkraunama...

Essence kosmetika

QUOTE(myglle @ 2011 11 09, 16:48)
user posted imageuser posted image siandiena papirkau siuos. Gal kas naudojate? kokie atsiliepimai?


Antakių želė nenaudojau.
O šešėlių pagrindas man labai geras. Šešėlių spalvos, tepant ant šio šešėlių pagrindo, būna ryškesnės, man šešėliai išlaiko visą darbo dieną, anksčiau po pietų jau subėgdavo į reukšleles. Žodžiu, man patinka ir atlieka savo funkciją.
Atsakyti
O aš apie šešėlių pagrindą jau rašiau, kad man niekam tikęs schmoll.gif
Atsakyti
Buvau užbėgusi šiandien į Justiniškių Norfos Eurokosą, yra ten "Add on magic" kolekcija su nagų lakais 4u.gif
Atsakyti
Yra ir šitų blizgančių
user posted image
ir tų skylinėjančių? bigsmile.gif Greičiau Kaune būtų. thumbup.gif
Atsakyti
Yra yra drinks_cheers.gif Manau ir Kaune greit bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2011 11 09, 21:45)
Buvau užbėgusi šiandien į Justiniškių Norfos Eurokosą, yra ten "Add on magic" kolekcija su nagų lakais  4u.gif

Čia tai staigmena!
O kokios lakų kainytės?
Atsakyti
7.50 man rodos, bet bijau sumeluoti, labai skubėjau, tai neapžiūrėjau kainų padoriai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2011 11 09, 15:32)
Kaip suprantu, pas mus turėtų būti Essence rankų kremai, gal žinote ar jau yra Eurokose ir ar tikrai bus? Laukiu nesulaukiu, papirksiu visus, nes prisimenu, kad buvo nerealūs.  biggrin.gif

Parašykite, jei kažkur užmatysite 4u.gif
Atsakyti
Vakar oze maciau mineta kolekcija biggrin.gif Kainos nuo 7,5 iki 9lt man regis ax.gif
Galvojau issigyti si:
user posted image
Bet manau efectas bus beveik toks pat kaip jau turimo blue addiction, nes norint isgauti toki efekta reikia 3 sluoksniu, o realiai labai graziai atrodo ant juodu nagu wub.gif
user posted image
Atsakyti
Gal kas galite palyginti oranzinius lupdazius is Urban ir 50's girl kolekciju? Ar atspalvis panasus? Kuris ryskesnis? ax.gif
Atsakyti
Daug kur raso, jog Urban lupdazis labiau primena lupu balzama, nes ne itin ryskus yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neko Pari @ 2011 11 10, 08:55)
Daug kur raso, jog Urban lupdazis labiau primena lupu balzama, nes ne itin ryskus yra  ax.gif

Na tada netiks, noriu oranzinio biggrin.gif
Atsakyti