Įkraunama...
Įkraunama...

Džiungarijos žiurkėnai

P.s nėštumas trunka iki 22d tad pradėk skaičiuot jas, o jei terminas praeis tai reikš , kad jokio nėštumo nebuvo
Atsakyti
QUOTE(vilma))) @ 2011 10 13, 19:27)
Kaip suprast, kad džiungarytė laukiasi vaikučių g.gif ? Nusipirkau prieš 2 savaites. Pradžioj leidosi paimama, o dabar vis taikosi įkasti, jei prikiši pirštą unsure.gif . Apie paėmimą į rankas nėra ir kalbos  verysad.gif . Gal, sakau, nusipirkau su turtu? Pirkau "Kikoj", narvelyje buvo trys žiurkėniukai. Pardavėja sakė, kad visos mergaitės. Bet gal galėjo suklysti? Tokia graži mūsų Lily, bet pikta verysad.gif

Pas mane situacija tokia pat. Vaikas dovanų gavo džiungarytę, pirktą iš Kikos. Taip pat buvo vien mergaitės. Iš pradžių tai tokia šelmė buvo, po narvelį duodavosi, ir pradžioj dar į rankas galėjom paimti. O dabar tai toks vaizdas, kad tik ėda, storėja ( na, viliuosi, kad šiaip auga blush2.gif ) ir miega. Ir pikta pasidarė, įkišau ranką ją paimti, tai atsisukus jau ir ruošiasi kąsti. Blin, kad tik nebūtumėm ir mes gavę su priedais g.gif Pirmas žiurkėnas pas mus, tai žalia visai tuose reikaluose doh.gif Skaičiuoju dabar. Jei 22 dienos, tai kitos savaitės pradžioj turėtumėm arba būti daugiau, arba, duok dieve, su charakteriu tik blush2.gif
Vilma))), kaip pas jus reikaliukai?
Atsakyti
Kaip keista skaityti, kad patelė supiktėja tapusi nėščia... unsure.gif O maniškė pati pirmoji nebuvo pikta man nė karto nei kai laukėsi, nei kai mažylius augino. Kadangi tai buvo mano pirmoji žiurkėniukė(maždaug prieš 8 metus, tai kartu ir patinėlis pirmuosius vaikiukus augino. Maždaug po pusės mėnesio patelė ėmė vyti savo vaikus iš namelio (po kiek laiko daėjo, kad ji jau ruošėsi kitos vados paleidimui į šį pasaulį). Tai abu mažiukai bėgdavo glaustis į narvelio kamputį prie tėvelio... Džungariukų tėvelis išmokė mane atskirti vaikų lytį. Po to jau teko visiems atskirai gyventi, nes daugiau 16 žiurkėnų vienu metu turėti nenorėjau. ax.gif
Atsakyti
Kaip pas jus reikaliukai ?
Atsakyti
QUOTE(adrute @ 2011 10 21, 17:53)
Kaip pas jus reikaliukai ?

Pas mane kelis kart per parą baisūs klyksmai sklinda iš narvelio (visai nesvarbu ar diena ar naktis), kai vienas kitą "pjauna" doh.gif Tai vis apžiūriu kartas nuo karto paėmus, kad įsitikinčiau ar tikrai jiems viskas gerai. 4u.gif
Atsakyti
Nereiketu ju atskyrti ?
Atsakyti
QUOTE(adrute @ 2011 10 22, 19:42)
Nereiketu ju atskyrti ?

Žodį "pjauna" rašau kabutėse. Cypauja tas, kuris guli ant nugaros, o kitas arba du kiti "kutinėja" jį iš viršaus ir nepaleidžia, jei cypiantysis bando pabėgt... Bet galiausiai vis tiek apverstasis pabėga ir cypimas liaujasi. Kaip jau rašiau po tokių "žaidimų" visi sveiki lieka ir eina kartu miegot, ėst ar dar ką daryt. Tai nematau reikalo jų vieno nuo kito skirt. ax.gif
Atsakyti
sveiki,
turim du ziurkiukus dziungarijos. vakar patele atsivede 7 jauniklius... vakar pries isvaziuojant viskas buvo gerai, patele gulejo ant jaunikliu, patinelis salia, susiglaude, graziai...
ryte tik grizom is baliaus, ir radom tik patineli ir leliukus, pateles nera cry.gif kaip ji galejo dingti? yra mazas plyselis narve, bet ji buvo storuliuke, ar galejo ji pabegti ir palikti mazucius vienus?! kita versija, kad patinelis suede patele... bet ar jis galejo ja praryti visa? ji uz ji dvigubai storesne, ir kiek didesne buvo. bet cia jau gal is fantastikos sferos??? ! tiesiog is nevilties jau nezinau ka ir begalvoti... nei kraujo, nei kunelio nera... prasau kas galit atsakykit man kas galejo nutikti, as labai pergyvenu ir jaudinuosi verysad.gif
ir dar vienas klausimas: leliukai juk be mamytes neisgyvens, taip? verysad.gif
Atsakyti
Nemanau kad galejo sueisti butu like liekanu .Gal vis del to islindo apziurkit naie kampus spastelius ziurkenams pastatykit gal rasite nes maziuliukai be motinos tikrai neisgyvens .
Atsakyti
pabėgo matyt jei kraujo nėra narve + žiurkėnas visos suėsti tikrai negalėjo būtų palikęs įkalčius. apieškokit gerai namus tikrai rasit .
Atsakyti
aciu merginos uz atsakymus. radom mes ja tamsiam kambary. bet kas galejo tokio nutikti, kad ji sumaste pabegti? ir tokius maziukus savo leliukus palikti. beje, db ji kazkokia agresyvesne ir puola patineli g.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif

agresyvumas dažnai pasitaiko kai mažylius augina. Kai išdalinsit tada vėl viskas gerai bus smile.gif .


o kas liečia pabėgimą tai visi jie ištroškę laisvės ir tik ieško būdų pasprukti. Cukrė kokius 4k pabėgus jau buvo ir kaskart atrandu toje pačioje vietoje biggrin.gif
Atsakyti