Įkraunama...
Įkraunama...

Džiungarijos žiurkėnai

Šiandien buvo juokas: einu koridoriuje ir kampe pamatau dvi akutes smile.gif Čiupau iš kampučio ir į vonią. Pasirodo, vonios užuolaida nebuvo patraukta, ir ja užlipta, nušokta ir įlįsta kampan biggrin.gif Patikrinau, visi kiti trys namelyje tupi.
Atsakyti
Mūsų Kruopa bando slėpynių žaist.
Jau ne pirmą kartą atėjus svečiam, ji dingsta iš savo namelio ( kur įprastai mūsų svečiai jos ir ieško) laugh.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Galvoju, gal maniškiams antrą ratuką nupirkti, nes labai paklausus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2013 09 11, 12:14)
Galvoju, gal maniškiams antrą ratuką nupirkti, nes labai paklausus  biggrin.gif


jei tik yra jam vietos tai pirkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 11, 11:23)
jei tik yra jam vietos tai pirkit  mirksiukas.gif



Vietos tai yra, aš nuėmus narvelio viršų, durelės atidarytos ir jie marširuoja po visą vonią.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2013 09 11, 12:44)
Vietos tai yra, aš nuėmus narvelio viršų, durelės atidarytos ir jie marširuoja po visą vonią.


a, tada nebent tvirtint ant išorinės narvelio sienos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 11, 11:46)
a, tada nebent tvirtint ant išorinės narvelio sienos  thumbup.gif


Tas, kuris ruošiasi praustis vonioje, surenka narvelį ir padeda man ant stalo, paskui žiurkėnai vėl atgauna laisvę.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2013 09 11, 13:15)
Tas, kuris ruošiasi praustis vonioje, surenka narvelį ir padeda man ant stalo, paskui žiurkėnai vėl atgauna laisvę.


o tai ji ten tamsoj ir tūno?
nes mūsų kruopa labai depresavo,kai pakeitėm narvelį padas buvo gerokai gilesnis, tai šita gi inkštė, neėdė...
Gavau daaugint padą, tada jau bert kraiką, dėt namelį, kad žiurkėnė atgautų gyvenimo džiaugsmą
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 11, 12:20)
o tai ji ten tamsoj ir tūno?
nes mūsų kruopa labai depresavo,kai pakeitėm narvelį padas buvo gerokai gilesnis, tai šita gi inkštė, neėdė...
Gavau daaugint padą, tada jau bert kraiką, dėt namelį, kad žiurkėnė atgautų gyvenimo džiaugsmą



Jos keturios, nepastebėjau, kad liūdėtų, apetitą turi puikų, kasdien turiu įdėti maisto, parnešu iš laukų žolės.
Ką tik pamačiau, kaip jos iš namelio, esančio antrame aukšte, nukeliauja žemyn, nes niekada nemačiau, kad liptų kopėtėlėmis. Užlipo ant namelio stogo, nuo jo šoko ant ratuko ir ratuku nuslydo ant "grindų". lotuliukas.gif Vaizdelis buvo geras biggrin.gif
Ką įdedat į namelį? Aš šiandien išėmiau sušlapusį skudurėlį, įdėjau kojinę (labai geras išmetimui skirtų kojinių panaudojimas biggrin.gif ).
Atsakyti
Net minčių apie jokius skudurėlius neturiu. taigi šlapia, diskobfortas...
dedu vienkartinio rankšluosčio lapelį ar porą, popietinę stalo servetėlę. Kruopai vienas mėgstamiausių užsiėmimų popierių smulkint, o paskui guli sau jaukia kaip pūkuose tuose skuteliuose.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti