Įkraunama...
Įkraunama...

Džiungarijos žiurkėnai

QUOTE(SSB @ 2013 09 09, 11:11)
Sveiki,

Nupirkom dukrytei dziungarijos ziurkeniuka. Bet jis labai piktas, i rankas negalime paimti - kanda, paglostyti irgi nesiduoda, o kai visai pasiunta - nuvirsta ant nugaros ir rekia kaip barskuole :-) Parduotuveje sake, kad patinelis, o jie tipo geresni.
Dukryte labai nusiminusi, nes pries tai turejome ziurkeniuka, tai buvo labai draugiskas, net nepagalvojome, kad taip gali buti.
Gal ka galite patarti? Ar jis toks ir bus piktas ar veliau pripras?


manau prisijaukinsit.
aš kai saviškę kankinau pūlinuką valydama, tai buvau užsitraukus nemalonę. Aš ranką narvan kišo, o ji dantis ištiesus cypia arba lenda savo trobon, nei geruoju,nei bloguoju nebeprisikviesi.
Ale nieko, va, jau atsileido, skanumynais papirkau.
vėl ant rankos pati lipa, vardu pakvietus iš namelio išlenda, užuodus ,kad šeima prie stalo sėda vakarienės ima narvo grotas įnirtingai graužt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SSB @ 2013 09 09, 11:11)
Sveiki,

Nupirkom dukrytei dziungarijos ziurkeniuka. Bet jis labai piktas, i rankas negalime paimti - kanda, paglostyti irgi nesiduoda, o kai visai pasiunta - nuvirsta ant nugaros ir rekia kaip barskuole :-) Parduotuveje sake, kad patinelis, o jie tipo geresni.
Dukryte labai nusiminusi, nes pries tai turejome ziurkeniuka, tai buvo labai draugiskas, net nepagalvojome, kad taip gali buti.
Gal ka galite patarti? Ar jis toks ir bus piktas ar veliau pripras?



Dėkitės storas pirštines ir imkit kuo dažniau anr rankų. Buvau iš sosų paėmus tokį čirškalą tai tik poros dienų užteko, kad pats ant rankų liptų. Tikrai prisipratinsit jei rankų nenuleisit po pirmo nepasisekimo, o jei ne tai atveškit per pora dienų rankinuku padarysiu biggrin.gif .
Atsakyti
Mūsų kruopa nėra rankinukė ax.gif
Vaikui iš vis neleidžiu imt jos į rankas be mano žinios.
Atsakyti
Nelabai mes tuos žiurkėnus į rankas imam, nebent dukra. Man labai patinka į juos žiūrėti, kaip po vonią laksto, ratelyje sukasi, tuneliukais landžioja (va, kur galima panaudoti tualetinio popieriaus laikiklį), ėda...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2013 09 09, 15:01)
Nelabai mes tuos žiurkėnus į rankas imam, nebent dukra. Man labai patinka į juos žiūrėti, kaip po vonią laksto, ratelyje sukasi, tuneliukais landžioja (va, kur galima panaudoti tualetinio popieriaus laikiklį), ėda...


mūsiškis labai mielai savanoriškai lipa į rutulį ir tada jau varinėja po namus.
įsivaizduoju kaip 4 tokie rutuliai bėgiotų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 09, 11:56)
manau prisijaukinsitt  wub.gif



QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 09, 12:08)
Dėkitės storas pirštines ir imkit kuo dažniau ant ranku  biggrin.gif .


Aciu. Bandysim prisijaukint
Atsakyti
Vaižgante, parodykit savo chebra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 09, 14:11)
mūsiškis labai mielai savanoriškai lipa į rutulį ir tada jau varinėja po namus.
įsivaizduoju kaip 4 tokie rutuliai bėgiotų  lotuliukas.gif



Rutulyje juos iš kikos parsinešiau, o ridenasi po vieną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 09, 12:08)
Dėkitės storas pirštines ir imkit kuo dažniau anr rankų. Buvau iš sosų paėmus tokį čirškalą tai tik poros dienų užteko, kad pats ant rankų liptų. Tikrai prisipratinsit jei rankų nenuleisit po pirmo nepasisekimo, o jei ne tai atveškit per pora dienų rankinuku padarysiu  biggrin.gif .

Pas mane irgi yra pikciurna(pasilikau ja sau,nes nesinorejo kazkam atiduot tokios pikciurnos smile.gif ).Na nezinau,kando,kanda ,nepavyko prisijaukint.Dabar jau koki pusmeti niekas jos i rankas neima.Kai reikia pasert-indeliu uzvoziam ir padedam maisto wink.gif.Gal norit pabandyt rankinuke is jos padaryt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirbake @ 2013 09 09, 18:09)
Vaižgante, parodykit savo chebra  ax.gif


Nufotografavau sūnaus telefonu, gal kada nors susimylės į kompą perkelti, aš nemoku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2013 09 10, 00:32)
Pas mane irgi yra pikciurna(pasilikau ja sau,nes nesinorejo kazkam atiduot tokios pikciurnos smile.gif  ).Na nezinau,kando,kanda ,nepavyko prisijaukint.Dabar jau koki pusmeti niekas jos i rankas neima.Kai reikia pasert-indeliu uzvoziam ir padedam maisto wink.gif.Gal norit pabandyt rankinuke is jos padaryt? biggrin.gif



Man patinka iššūkiai. Sosuose ir bijojo džiungariukės savanoriai, nes ta virsdavo ant nugaros, "šnypšdavo" Ir galiausiai kasdavo. Kikiniai mano žiurkėnai ir laukinukai būdavo. Kažkaip su visais susitardavau . Va su robikais per jų mažumą, vikrumą sunkiau . Tai vis dar galioja pasiūlymas? Jūs Vilniuje gyvenat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 10, 14:02)
Man patinka iššūkiai. Sosuose ir bijojo džiungariukės savanoriai,  nes ta virsdavo ant nugaros, "šnypšdavo" Ir galiausiai kasdavo.  Kikiniai mano žiurkėnai ir laukinukai būdavo. Kažkaip su visais susitardavau . Va su robikais per jų mažumą, vikrumą sunkiau . Tai vis dar galioja pasiūlymas? Jūs Vilniuje gyvenat?  smile.gif

Dekui uz pasiulyma!Mes Vilniuje smile.gif.Musiske nesnypscia,tik siaip kanda smile.gif
Siaip tai namiskiai iprate,kad ji pikciurna,tai niekas ir nebelenda prie jos.Yra kitu pora ziurkenu,triusiu,kuriais dziaugiasi,o i piktaja tik ziurim smile.gif.Nera didelio poreikio ja prijaukint smile.gif.Nesinori jūsų apkraut. smile.gif .Nebent tikrai turit daug noro smile.gif.
Atsakyti