Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Merginos, taigi reikia tik užsispirti smarkiai biggrin.gif Reikia prisėsti, paimti tą nenorimą darbą ir padaryti cool.gif
Aš va pribaigiau galiausiai savo kančią-šedevrą karsta.gif biggrin.gif Daug darbų esu siuvinėjusi, tame tarpe didelių ir sudėtingų, bet šita maža knisalynė sumušė visus šlykštumo rekordus... doh.gif Juokingiausia, kad tas knygos skirtukas buvo sumanytas tėčiui, bet jaučiu, kad jis jo nenaudos - jis pas mane toks knygų tausotojas, kad gali sugalvoti, jog skirtukas per storas ir gadins knygą doh.gif Kad dar kada užsiimčiau tokiais dalykais... umn.gif

Džeine, smagi tavo dukros pagaminta knygelė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 01, 23:39)
Mano dukra, tetai, gimtadienio proga štai ka ant knygutės patupdė  biggrin.gif


Šaunuolė dukra thumbup.gif , visai kaip mama.
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 09 01, 21:40)
kaip miela, o dar smagiau, kai ir mama, ir dukra turi bendru pomegiu ir tokius grozius kura  bigsmile.gif viliuosi ir as, kad saviske rankdarbiams prijaukinsiu  ax.gif

tikrai norės ir dukrytė siuvinėt, nes pavyzdi prieš save turi mirksiukas.gif
Mano visos trys dukros siuvinėjam vyras visom po rėmeli siuvinėjimo pagamino, pagal jų dydi, tokius mini rėmelius biggrin.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 01, 22:15)
Kad dar kada užsiimčiau tokiais dalykais... umn.gif

Džeine, smagi tavo dukros pagaminta knygelė  thumbup.gif

biggrin.gif biggrin.gif pasirodyk skirtuka bigsmile.gif
ir ačiū 4u.gif

QUOTE(elzeda @ 2011 09 02, 05:44)
Šaunuolė dukra thumbup.gif , visai kaip mama.

blush2.gif 4u.gif ačiū
Atsakyti
Aciu uz idejas smile.gif Labai graziai atrodo tas meskiukas ant knygutes. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 02, 08:31)
biggrin.gif  biggrin.gif  pasirodyk skirtuka  bigsmile.gif


Vėlai vakare baigiau, tai tik šįryt nufotografavau... Va kas gavosi pasikankinus keletą savaičių (siuvinėjau lygiai tiek laiko, kiek gan didelį Acufactum darbą...). Tiek skaičiavimo ir po siūliuką motyvo gabalų dėliojimo į vieną dėlionę dar niekad iki šiol neturėjau rolleyes.gif

Knygos skirtukas, bus dovana tėtei. Little house needleworks (LHN) "Yesteryear" dizaino motyvai. Tėtė labai mėgsta keliauti, taigi už tai pirmoje pusėje - kelionių priemonės chronologine išradimo tvarka, antroje - tėtės iki šiol aplankytos šalys. Siuvinėta ant Zweigart Cashel 28ct natural lino per vieną siūlą, DMC siūlai (pusės neturėjau pagal schemą, tai atrinkinėjau iš akies). Skirtuko viduje dėtas labai plonas standinantis sluoksnis, skirtukas susiūtas biskorno siūle. Raidės mano pačios sugalvotos, nes visos turėtos abėcėlės buvo per didelės, ir tai visas šalis susirašiusi ant milimetrinio popieriaus, išsikarpiau ir kaip dėlionę sudėliojau, kad sutilptų... biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 02 rugsėjo 2011 - 08:57
Labai dailu ir grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 02, 09:53)
Vėlai vakare baigiau, tai tik šįryt nufotografavau... Va kas gavosi pasikankinus keletą savaičių (siuvinėjau lygiai tiek laiko, kiek gan didelį Acufactum darbą...). Tiek skaičiavimo ir po siūliuką motyvo gabalų dėliojimo į vieną dėlionę dar niekad iki šiol neturėjau  rolleyes.gif

Knygos skirtukas, bus dovana tėtei. Little house needleworks (LHN) "Yesteryear" dizaino motyvai. Tėtė labai mėgsta keliauti, taigi už tai pirmoje pusėje - kelionių priemonės chronologine išradimo tvarka, antroje - tėtės iki šiol aplankytos šalys. Siuvinėta ant Zweigart Cashel 28ct natural lino per vieną siūlą, DMC siūlai (pusės neturėjau pagal schemą, tai atrinkinėjau iš akies). Skirtuko viduje dėtas labai plonas standinantis sluoksnis, skirtukas susiūtas biskorno siūle. Raidės mano pačios sugalvotos, nes visos turėtos abėcėlės buvo per didelės, ir tai visas šalis susirašiusi ant milimetrinio popieriaus, išsikarpiau ir kaip dėlionę sudėliojau, kad sutilptų...  biggrin.gif



Labai puiku, smulkumėlis doh.gif O kita pusė ti išvis pribloškė, tik galvoju, a kur Lietuva, a??? g.gif Bet jau smulkumas, labai gražu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhuvycia: 02 rugsėjo 2011 - 09:23
QUOTE(zuzanele @ 2011 09 01, 08:48)
Ateinu su paskutiniais savo darbeliais. Maišeliai.

thumbup.gif maišeliai panelei. Man gražu, kad siuvinėta ant aidos, o paskui prisiūta prie lino - žaismingesni ax.gif


QUOTE(Džeinė @ 2011 09 01, 22:39)
Mano dukra, tetai, gimtadienio proga štai ka ant knygutės patupdė  biggrin.gif

Šaunuolė dukra 4u.gif Bet kurią teta, tokia kruopšti rankų darbo dovana turėtų sužavėti wub.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 02, 09:53)
Knygos skirtukas, bus dovana tėtei.

thumbup.gif Su mintim ir kruopščiai padarytas. Manau, kad tėtis nors ir labai tausoja knygas, bet tokiu skirtuku labai apsidžiaugs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 02, 09:53)
Knygos skirtukas,

nuostabus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 01, 22:39)
Mano dukra, tetai, gimtadienio proga štai ka ant knygutės patupdė  biggrin.gif

šaunuolė kokia, labai graži 4u.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 02, 09:53)
Knygos skirtukas, bus dovana tėtei.

super. 100 balionų už kantrybė. grožis neišpasakytas
Atsakyti
Mano pagaliau baigtas ir įrėmintas:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 09 02, 12:58)
Mano pagaliau baigtas ir įrėmintas:

Labai dailus 4u.gif
Pumpureli-labai kruopstus darbelis, o ka tos salys reiskia? aplankytos, ar kaip? smile.gif
Atsakyti