Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(astisius @ 2011 09 02, 11:58)
Mano pagaliau baigtas ir įrėmintas:



OI, kaip nuostabiai gražu wub.gif wub.gif wub.gif Man labai patinka, kaip siuvinėjamas tapytas paveikslas, taip subtiliai perteikta akvarelės technika, labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 31, 22:50)
jums gali padėti schemų paieškos temoje čia  4u.gif



Deja, nepavyko rasti... gal visgi kas turite po ranka schemute "Rozes gyvenimas"? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senjorita: 02 rugsėjo 2011 - 11:34
QUOTE(xiuke @ 2011 09 02, 12:05)
Pumpureli-labai kruopstus darbelis, o ka tos salys reiskia? aplankytos, ar kaip? smile.gif


Teisingai rolleyes.gif

Zhuvycia - Lietuvos nėra, nes čia tėvai ir gyvena, o be to, nebebūtų tilptusi biggrin.gif

Ačiū visoms už balionėlius. bigsmile.gif

Astisiau - nagi didžiulį darbą padarei, šaunuolė thumbup.gif 4u.gif

Senjorita - ne čia reikia tau prašyti schemos, o schemų paieškos temoje. Įdėk prašymą, jei kas turės, pasidalins. Tik perskaityk temos pirmos žinutės turinį, prieš ką nors rašydama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 09 02, 11:58)
Mano pagaliau baigtas ir įrėmintas:

labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 02, 07:53)

saunuole thumbup.gif

QUOTE(astisius @ 2011 09 02, 09:58)

nerealiai grazu!
o as vakar vakare dar minutele turejau laisvesne,tai issitraukiau savo madona kresle.tai nors kelis kryzelius parankiojau,bet vistiek ant dusios taip gera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 01, 23:39)
Mano dukra, tetai, gimtadienio proga štai ka ant knygutės patupdė  biggrin.gif

Labai miela wub.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 02, 10:53)
Vėlai vakare baigiau, tai tik šįryt nufotografavau...

Labai gražus darbas. Kūrybiškumui ribų nėra bigsmile.gif

QUOTE(astisius @ 2011 09 02, 12:58)
Mano pagaliau baigtas ir įrėmintas:

Įrėminimas išryškina visą siuvinio grožį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 02, 08:53)
Knygos skirtukas, bus dovana tėtei. Little house needleworks (LHN) "Yesteryear" dizaino motyvai.

wub.gif wub.gif labai gražu... tėtis turėtu but labai patenkintas tokia nuostabia dovana wub.gif


QUOTE(astisius @ 2011 09 02, 10:58)
Mano pagaliau baigtas ir įrėmintas:

tobula wub.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 09 02, 11:58)
Mano pagaliau baigtas ir įrėmintas:


tikrai tobula. Rėmai idealiai užbaigia akvarelinį darbą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 02, 10:53)
Knygos skirtukas, bus dovana tėtei. Little house needleworks (LHN) "Yesteryear" dizaino motyvai. Tėtė labai mėgsta keliauti, taigi už tai pirmoje pusėje - kelionių priemonės chronologine išradimo tvarka, antroje - tėtės iki šiol aplankytos šalys. Siuvinėta ant Zweigart Cashel 28ct natural lino per vieną siūlą, DMC siūlai (pusės neturėjau pagal schemą, tai atrinkinėjau iš akies). Skirtuko viduje dėtas labai plonas standinantis sluoksnis, skirtukas susiūtas biskorno siūle. Raidės mano pačios sugalvotos, nes visos turėtos abėcėlės buvo per didelės, ir tai visas šalis susirašiusi ant milimetrinio popieriaus, išsikarpiau ir kaip dėlionę sudėliojau, kad sutilptų...  biggrin.gif


Na va, kankinaisi, kankinaisi, bet rezultatas to vertas thumbup.gif . Gavosi labai subtilus ir nematytas darbelis.

QUOTE(astisius @ 2011 09 02, 12:58)
Mano pagaliau baigtas ir įrėmintas:


Žavu wub.gif , nuostabios fuksijos, kruopštus darbas ir rėminimas.
Atsakyti
atejau pasiguosti verysad.gif parsinesiau paveiksliukus is reminimo dirbtuviu... dovanoms skirtas metrikiukas puikiai atrodo (jau simta kartu matytas kudikelis su meskiuku, tad net nebedesiu i foruma gal rolleyes.gif ), taciau kitas paveiksliukas, kuri siuvinejau pries kelis metus ir tik dabar teprisiruosiau ireminti, man nepatinka cray.gif tuomet dar nemokejau graziai uztvirtinti siulo, tad keliose vietose matosi jo galiukai, taip pat BS'o nemokejau kaip reikiant daryti, tad ilga jo atkarpa tiesiog pervedziau siula, uzuot suskirsciusi ja i kelis smulkesnius dygsnelius.. o remintojai neapsiziurejo ir ta linija gavosi ne tiesi, o daro toki lanka.. schmoll.gif gal pirma karta pazvelgus, tuo labiau nesiuvinejanciam zmogui, ir atrodytu viskas gerai, bet as net negaliu ziuret i ta paveiksleli schmoll.gif siaip remelis, pasportas atrodo graziai, tikrai gerai ziurisi, ireminta kruopsciai... tad kaip ir gaila jau judinti.. bet turbut neapsikesiu ir kazkada lupsiu viska lauk..... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 02 rugsėjo 2011 - 19:13
Astisiau, nerealiai gražu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 09 02, 21:12)
atejau pasiguosti verysad.gif parsinesiau paveiksliukus is reminimo dirbtuviu... dovanoms skirtas metrikiukas puikiai atrodo (jau simta kartu matytas kudikelis su meskiuku, tad net nebedesiu i foruma gal  rolleyes.gif ), taciau kitas paveiksliukas, kuri siuvinejau pries kelis metus ir tik dabar teprisiruosiau ireminti, man nepatinka  cray.gif tuomet dar nemokejau graziai uztvirtinti siulo, tad keliose vietose matosi jo galiukai, taip pat BS'o nemokejau kaip reikiant daryti, tad ilga jo atkarpa tiesiog pervedziau siula, uzuot suskirsciusi ja i kelis smulkesnius dygsnelius.. o remintojai neapsiziurejo ir ta linija gavosi ne tiesi, o daro toki lanka..  schmoll.gif gal pirma karta pazvelgus, tuo labiau nesiuvinejanciam zmogui, ir atrodytu viskas gerai, bet as net negaliu ziuret i ta paveiksleli  schmoll.gif siaip remelis, pasportas atrodo graziai, tikrai gerai ziurisi, ireminta kruopsciai... tad kaip ir gaila jau judinti.. bet turbut neapsikesiu ir kazkada lupsiu viska lauk.....  verysad.gif

uzuojauta console.gif negerai kai darbelis nesigauna taip kaip norisi,ot tokia sirdgela doh.gif man irgi siuvinejant jai siulas betvirtindamas susipainioja,ir bijai kad neisirtu unsure.gif

toki darbeli ir as turiu su persimatanciais siuliukais,baisiai matosi ir negrazu verysad.gif
Atsakyti