Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mėnesinės

sveikos, gal kuri galetu patarti, galbut pasirodanciu keistu klausimu - kaip susirgti menesinem bemaitinant?
jau greit bus 1 metai ir 4 men kaip maitinu ir noreciau toliau per ziema iki pavasario. taip pat noriu pagaliau susirgti menesinem, nes uzkniso, kazkoks hormoninis disbalansas...
Atsakyti
Agatka, 4u.gif
Gal tiesiog poilsio trūkumas? mirksiukas.gif
Žindymas stabdo ovuliacijos atsistatymą po gimdymo, ir mėnesinių nebuvimas yra tokios ovuliacijos slopinimo ženklas. Žindančioms moterims amenorėja (mėnesinių nebuvimas) gali tęstis mėnesius ar net metus,- individualu. 4u.gif
Atsakyti
taip, suprantu kad ovuliacijos nera. vienos greit suserga zindydamos, o as vat jau virs 2 metu, gaunas nuo nestumo smile.gif aisku labai faina, bet yra ir kita puse.
su poilsiu pasakyciau viskas gerai, vyras padeda. poto kai parasiau cia, kitur perskaiciau, kad reikia kad tarp zindymu butu didesnis nei 6 val intervalas. o man gaunas dazniau. stengsiuos maziau maitint, kad prasidetu ovuliacija bet kad ir pienas issisaugotu smile.gif
Atsakyti
sveikos gal kas galite pasakyti kokius vaistus galima vartoti maitinu pati siandien susirgau begalo skauda papilve tuoj sienom lipsiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2011 10 13, 21:20)
sveikos, gal kuri galetu patarti, galbut pasirodanciu keistu klausimu - kaip susirgti menesinem bemaitinant?
jau greit bus 1 metai ir 4 men kaip maitinu ir noreciau toliau per ziema iki pavasario. taip pat noriu pagaliau susirgti menesinem, nes uzkniso, kazkoks hormoninis disbalansas...

aš kaip tik džiaugiaus,kad gan ilgai nebuvo mėnesinių. smile.gif dukrytei suėjo pusantrų ir susirgau. Dabar mažei 1.9m,maitinu tik kartą paroj, prieš nakties miegelį.
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2012 01 27, 15:47)
sveikos gal kas galite pasakyti kokius vaistus galima vartoti maitinu pati siandien susirgau begalo skauda papilve tuoj sienom lipsiu  verysad.gif

as geriu ibuprofena
Papildyta:
QUOTE(Agatka @ 2011 10 13, 22:20)
sveikos, gal kuri galetu patarti, galbut pasirodanciu keistu klausimu - kaip susirgti menesinem bemaitinant?
jau greit bus 1 metai ir 4 men kaip maitinu ir noreciau toliau per ziema iki pavasario. taip pat noriu pagaliau susirgti menesinem, nes uzkniso, kazkoks hormoninis disbalansas...

prasides smile.gif man 2 kartus prasidedavo mzd kai vaikui buvo 1m 8 men
Atsakyti
[quote=Natuke,2012 01 27, 17:00]
as geriu ibuprofena
o kiek isgeriate per diena? blush2.gif
Atsakyti
4u.gif mm prasidejo antrąjį leliuko men bet o buvo galinga ir dabar taip pat laukiu antru mm...ir po visų gimdymų man taip pat...na vaistukų reikia iš kart po maitinimo tačiau paskui kt tablete geriau dar po vieno normalaus maitinimo...aš geriau kai buvo bedų su dantuku...
Atsakyti
Tik nustojau maitinti, ta menesi prasidejo menesines, dabar jos pagal laika, kas menesi ta pacia diena!
Atsakyti
[quote=br@ske,2012 01 27, 17:46]
[quote=Natuke,2012 01 27, 17:00]
as geriu ibuprofena
o kiek isgeriate per diena? blush2.gif
[/quote]
paprastai, pagal instrukcija
bet mergaitės teisignai parašė - geriausiai iš karto pamaitinus
Atsakyti
Man menesines atsirado is karto po gimdymo. O taip noretusi, kad ju nebutu ax.gif
Atsakyti
Man jos atsirado tada,kai vaikeliui buvo 6 men. O taip norejosi,kad jos nepasirodytu ilgiau verysad.gif
Atsakyti