Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mėnesinės

Na man mm atėjo jau po nepilnų 3mėn, pirmas ciklas buvo 48d, kitas 42d, poto 34d, ir jau galiausiai susireguliavo po 28-29d, o vis dar maitinu smile.gif
Atsakyti
Man prasidėjo suėjus beveik pilniems 5 mėn.po gimdymo... 4u.gif
Atsakyti
Man atsirado iskart po gimdymo,reguliarios,nors ir maitinu pati kas pora val.Na,tiesa dabar jau vel dingo nes laukiuosi dar vieno mazylio biggrin.gif
Atsakyti
o man 11men.-dar neatsiranda.Idomu-ar tai normalu?
Atsakyti
Man atsirado, kai vaikui buvo 7 men, dabar metukai ir kol kas sekmingai maitinu smile.gif
Atsakyti
Man parėjo trys dienos iki vaiko pirmojo gimtadienio-tai net apsiblioviau kaip aš jų nepasiilgau doh.gif lotuliukas.gif nu bet tai ką-niekur nedingsi. O vat pienuko tai tiksliai biškį apmažėjo, jaučiasi kad (.)(.) labiau subliuškę negu bet kada ir mažė naktim dažniau paieško, nu bet va baigėsi-ir vėl tvarka kaip ir anksčiau. Bus matyt kiek reguliarumo gausis kol maitinu g.gif
Atsakyti
po cezario praejo jau 4.5men.,maitinu MP ir misinuku,nes pieno neperdaugiausiai yra,menesiniu dar nera,kaip ir neramu darosi,bet pasiskaiciau,kad kitoms dar veliau atsiranda,tai tikriausiai dar pasirodys veliau.
Atsakyti
man atsirado mazdaug tarp 6-7menesio, bet sekmingai maitinu dar ir dabar, jau mums 11menesiuku 4u.gif
Atsakyti
po pirmo gimdymo prejus 40 dienu,po antro- 1m 1men.
Atsakyti
po gimdymo praejo vis 10 menesiuku kolkas menesiniu nera... ir nlb zinau kada jos pasirodys smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytei jau metukai, vis dar žindau ir nesusirgau........ iki nėštumo ciklas buvo labai nereguliarus ir ilgas, net iki 56 dienų... gal dėl to ir dabar taip ilgai nesulaukiu.. bet visai patogu:)
Atsakyti
Mano mažiukei jau 10mėn,o mmm vis dar nėra,jau kelis testus sugadinau biggrin.gif Keista,nes po pirmų dviejų gimdymų susirgau po 5-6mėn,o auginu/maitinu daugmaž vienodai
Atsakyti