Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mėnesinės

atsirado 2-3 men po gimdymo. doh.gif doh.gif nors zindziau vien tik pienuku vaiki iki 6 men doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikita4ever: 12 lapkričio 2012 - 19:38
Dicki maitinau iki 9men.-menesines atsirado po 6men.
Mazge iki 1m.ir 3men.-menesines atsirado po 11men.
Maziausiaja maitinau iki 12men.-menesines atsirado po 13men.
Atsakyti
Maitinau mergytę 10 mėn., mėnesinės atsirado po 6 mėn.
Atsakyti
na stai ir as susirgau,o taip tikejausi kad dar neteks sio malonumo patirti ilgai ilgai biggrin.gif mano mazyliui kita savaite bus 10 menesiu smile.gif
Atsakyti
mes šio "džiaugsmo" neturėjome 13 mėn smile.gif
Atsakyti
Atleiskis, jei visai nusigrybausiu biggrin.gif bandau analizuot savo bukle g.gif Po gimdymo 3 men., maitinu tik krutim ir gan daznai valgom, nakti max 4 val. nevalgius buna. Vakar buvo musu su MB pirmas kartas po gimdymo, lengvas diskomfortas buvo, nes buvau gan stipriai siuta, bet tikrai net skausmu nepavadinciau. O siandien akurat tepliojimai prasidejo ir visa diena tesiasi, ryte pasiusiojus tai tokie lyg nedideli kamsciai isejo g.gif nei man pilva skauda nei ka g.gif Gal sutapimas tie lytiniai santykiai g.gif ir tikrai mmm prasidejo. O ir kaip rasot - antra diena vaikas neramus ir pridejus prie krutines kazkaip zirzia ir nenoriai valgo, pakeliu, pasikalbam, kruti pakeiciu na ir lyg pavalgo. Bijau, kad tas kraujavimas nebutu kazko rimtesnio pozymis, ar gali buti, kad per tiek laiko gimda pati buvo neissivalus, o vyras kaip tik padejo ? Ir bijau, kad pienas nedingtu, taip norisi kuo ilgau ismaitint savo lialia unsure.gif Gal kam buvo panasiu situaciju ir galetumet pakomentuot manaja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2013 01 07, 23:40)
  Po gimdymo 3 men., (...), ar gali buti, kad per tiek laiko gimda pati buvo neissivalus, :

Ne. Jei kažkas būtų su gimda,- tai būtų pirmom savaitėm, + temperatūra, + nesklandumai su žindymu. Turėjai pasirodyt ginei praėjus 6sav. po gimdymo.

Pienuko gamybos mechanizmas paprastas: paklausa/pasiūla (svarbu neišbalansuot, neduot ko nereikia: kaip čiulptukų, buteliukų, vandenukų ir t.t.). Svarbu, kad vaikutis žystų kada nori, kiek nori ir taip dažnai kai jam reikia. (sekant ribinį laiką) Naktinis maitinimas- dieninio pienuko garantas.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Košė-Malošė: 07 sausio 2013 - 22:39
Siandien jau esu isitikinus, kad man menesines prasidejo, lygiai 3 men. po gimdymo. Ir nezinau sutapimas ar ne, nuo vakar vaikas irzlus, muistosi, siandien maitinau 4 val. ryto, poto 6, o 8 val. prasidejo koncertas, verkia, tik paguldau prie krutines ir isterika, visa ryta prasikankinau, taip ir nepavalgem, ka tik pavyko uzmigdyti alkana vaika doh.gif Ar gali tai buti del mmm ? Ir kaip dabar vaika pamaitint ? Jau sakiau jei atsibudusi nenores valgyti, tai pabandysiu nutraukti ir is buteliuko pamaitinti unsure.gif gaila mergytes, nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
annushka 4u.gif
Kantrybės 4u.gif
Toks vaikučio elgesys laikinas. Dažniausia įsiūlysi kai vaikas apsnūdęs, miegantis, mieguistas.
Kad jaustumeisi rami ir užtikrinta jog mp užtenka sūneliui- sek šlapinimąsi. Per parą mažylis turi pasišlapinti bent 6 kartus (šviesus, beveik bekvapis šlapimas)
Atsakyti
Sunui 7,5men, mmm prasidejo kai jam buvo 6menesiai.
Atsakyti
Mano sunyciui ateinancia savaite bus pusantru metu, mmm dar nesulaukiau ax.gif
Atsakyti
Mažutę dar maitinu. Tiesa, jau tik kartą dienoje. Pirmosios mmm pasirodė, kai jai buvo lygiai metai. Antros - po trijų mėnesių. Dabar vėl laukiu, kada jos pasirodys lotuliukas.gif
Atsakyti