Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mėnesinės

QUOTE(Dorris @ 2013 01 10, 14:18)
Mano sunyciui ateinancia savaite bus pusantru metu, mmm dar nesulaukiau  ax.gif


o pieno daug turite? man mmm nera 14men ,maitinu krutimi bet pieno labai nedaug,dukryte zindo tik kad uzmigti.kazkaip neramu darosi kad tiek laiko neatsiranda.
Atsakyti
QUOTE(joka8 @ 2013 03 01, 15:59)
o pieno daug turite? man mmm nera 14men ,maitinu krutimi bet pieno labai nedaug,dukryte zindo tik kad uzmigti.kazkaip neramu darosi kad tiek laiko neatsiranda.


as jau nerimavau, kad metus nesulaukiu mm, bet paskaiciusi jusu pasisakyma supratau, kad dar turiu rezervo biggrin.gif Maitinu dar ir diena, ir nakti atsikelia vaikelis, tai matyt mm del to ir neskuba.
Atsakyti
Na ka, ateinu ir as cia.
Laba diena,

Sugrizo ir mano menesines pas mane. jau antra diena kaip kraujuoju ir laaaabai gausiai. Pries nestuke.gif budavo gausios, na bet dabar tai baisuma klaikioji. doh.gif
O mums dar tik trys men. Valgome mp, naktimis keliammes 2-3 kartus, o diena, tai daug kartu, net neskaiciuoju, nes buna kad patraukia truputi, isspjauna, o po keliu ar kelioliko smin pavalgo normaliai. Na zo, maitinam pilnai is papuku, o bet taciau, gyvates mmm, taip nelauktos, bet jos jau cia.
Ar gali buti, kad jos - mmm, cia sudurniavo, kad gausumas nebus toks visa laika???
Atsakyti
*2M*, 4u.gif
Kai galesi- pasidaryk kr.tyrima, atkreipk demesi i hgb.
Atsakyti
QUOTE(*2M* @ 2013 03 04, 23:45)
Na ka, ateinu ir as cia.
Laba diena,

Sugrizo ir mano menesines pas mane.


Man atsitiko lygiai taip pat. Suejus 3 men., atejo ir mmm. Reguliarios ir laaaaaabaaai gausios doh.gif nors maitinu tik MP ir pertraukos ne didesnes nei 1,5 val diena ir 2,5 val nakti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo annushka: 05 kovo 2013 - 16:34
Man mėnesinės maitinant tik MP sugrįžo po 2 mėn. Reguliarios. Maitinau iki 15 mėn
Atsakyti
Pirmąją maitinau iki 1,8m. Mėnesines pati stengiausi iššaukti (laikinai stipriai sumažinau maitinimų skaičių) kai vaikučiui buvo apie 1,2m , nes norėjome pradėti planuoti antrą. Tai apie 1,3m po pirmojo gimdymo atėjo mm.
Po antro gimdymo mm atėjo kai vaikučiui suėjo 1,5 ar 1,6m. Dabar vaikučiui 1,9m dar žindau daug.
Džiaugiuosi, kad prieš nėštumus buvusios gausios, skausmingos ir nereguliaros mm dabar truputį sutrumpėjo, ne tokios gausios, reguliarios ir svarbiausia nebeskausmingos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydinti_pieva: 07 kovo 2013 - 21:42
Sveikos,

man mmm atsirado, kai vaikui suėjo 1 metukai..Iki šiol dar maitinu (mums 1,4 metukų)..
Atsakyti
QUOTE(*2M* @ 2013 03 04, 22:45)
Na ka, ateinu ir as cia.
Laba diena,

Sugrizo ir mano menesines pas mane. jau antra diena kaip kraujuoju ir laaaabai gausiai. Pries  nestuke.gif budavo gausios, na bet dabar tai baisuma klaikioji. doh.gif
O mums dar tik trys men. Valgome mp, naktimis keliammes 2-3 kartus, o diena, tai daug kartu, net neskaiciuoju, nes buna kad patraukia truputi,  isspjauna, o po keliu ar kelioliko smin pavalgo normaliai. Na zo, maitinam pilnai is papuku, o bet taciau, gyvates mmm, taip nelauktos, bet jos jau cia.
Ar gali buti, kad jos - mmm, cia sudurniavo, kad gausumas nebus toks visa laika???



Man grizo po 4,5 menesio. Tokios gausios, kad pakraupau. Gydytoja pasake, kad po keliu menesiu viskas susireguliuos, kad taip yra normalu smile.gif Ir tikrai - susireguliavo po mazdaug 4 ciklo. Dabar viskas normalu smile.gif O mazis zinda per para po N kartu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos as lb pergyvenu maniskiui suejo metukai o m...dar ne zenklo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(iris_25 @ 2013 03 15, 10:15)
sveikos as lb pergyvenu maniskiui suejo metukai o m...dar ne zenklo... verysad.gif


O ko pergyveni??? Man pasirodė, kai dukrai suėjo metai. Paskui vėl dingo trim mėnesiams. Kitoms merginoms dar vėliau pasirodo.
Atsakyti
O man jos dar neatejo, 8.5 men, ir visai nelaukiu. ph34r.gif ph34r.gif
Tik ka nutraukiau zindyma, tai greiciausiai neuzilgo ir josios mmmm ateis doh.gif
Atsakyti