Įkraunama...
Įkraunama...

Kokius vazelinus, balzamus naudojate?

QUOTE(Muscade @ 2011 08 18, 22:15)
O jums nuo tų lūpų balzamų nepalieka plevelė ant lūpų? Man kažkaip keista, jau ne pirmą kartą pastebiu g.gif

Būtent kurių?
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2011 08 18, 22:34)
Būtent kurių?



pvz himalaia lip balm, nivea, eucerin
Atsakyti
O as siuo metu naudoju Carmex lupu balzama, taciau man jis niekuo neypatingas schmoll.gif geriausias man lupu balzamas tai medus, kai turiu laiko uzsidedu ant lupu ir palaikau apie 10 min, o jei reikia daugiau dregmes, tai naudoju paprasta drekinamaji krema veidui, patepu lupas ir po keliu min nuvalau likucius servetele rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sellina @ 2011 08 19, 12:15)
O as siuo metu naudoju Carmex lupu balzama, taciau man jis niekuo neypatingas  schmoll.gif  geriausias man lupu balzamas tai medus, kai turiu laiko uzsidedu ant lupu ir palaikau apie 10 min, o jei reikia daugiau dregmes, tai naudoju paprasta drekinamaji krema veidui, patepu lupas ir po keliu min nuvalau likucius servetele  rolleyes.gif


Nepamenu, ar rasiau, man pagal 1) poveiki ir 2) skalsuma iki siol nepakeiciamas yra Natura House balzamas su biciu pikiu. Yra dar ir su eziulem ir dar kazkuo, bet man sitas "prilipo". Mano lupos arba buvo tepamos netinjkamomis priemonemis, arba is tiesu linke i sausejima, tai turedavau kruvom po kelis visad su savim. tepdavau ir tepdavau. Sitas sutvarke visas problemas, kaina didoka - kazkur 17 lt, bet jo daug ir jis toks neskystas, ilgam uztenka, karta patepus, nereikia po valandos pertepti. tai va, iki siol draugauju tik su situo nail.gif
Atsakyti
QUOTE(cucciolo @ 2011 08 19, 11:41)
Nepamenu, ar rasiau, man pagal 1) poveiki ir 2) skalsuma iki siol nepakeiciamas yra Natura House balzamas su biciu pikiu. Yra dar ir su eziulem ir dar kazkuo, bet man sitas "prilipo". Mano lupos arba buvo tepamos netinjkamomis priemonemis, arba is tiesu linke i sausejima, tai turedavau kruvom po kelis visad su savim. tepdavau ir tepdavau. Sitas sutvarke visas problemas, kaina didoka - kazkur 17 lt, bet jo daug ir jis toks neskystas, ilgam uztenka, karta patepus, nereikia po valandos pertepti. tai va, iki siol draugauju tik su situo nail.gif

Normali ta kaina. o kur perkat? smile.gif
Atsakyti
Man taip pat patempia lūpas kartais, tai joks balzamas tinkamai ir ilgam nesudrėkina lūpų, o tik kažkokia priklausomybė jiems atsiranda. Tai atradau rusišką kremo tūbelę, kuri man geriausia kokia tik gali būti lūpoms. Sudėtyje yra lanolino - avies taukų, natūrali sudėtis. Būna turguose kur prekiaujama rusiškais vaistais-Kalvarijų, Klaipėdos bazėj. Ir kvapas labai malonus.
Lanolinovy vadinas (rašoma rusiškai).
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 08 18, 22:02)
Tai kiek ten jo pritepei?  biggrin.gif man tokio efekto nesuteikia  smile.gif o gal kuri turit EOS balzama va toki?
user posted image


Šitą turėjau,tik raudoną.
Nežinau,skaniai kvepėjo ir pats skanus buvo,bet žiemą trūko drėkinimo.Ir labai užkniso,kai nusitepė tas kauburiukas,bo pats vazelinas kietokas,tai laabai nepatogu buvo pirštu tepti
Atsakyti
QUOTE(Tibė @ 2011 08 20, 18:53)
Šitą turėjau,tik raudoną.
Nežinau,skaniai kvepėjo ir pats skanus buvo,bet žiemą trūko drėkinimo.Ir labai užkniso,kai nusitepė tas kauburiukas,bo pats vazelinas kietokas,tai laabai nepatogu buvo pirštu tepti


kad netepliot pirštu, nusipirkit specialų teptuką smile.gif aš į vazelinus jau seniai pirštų nekišu- tam yra teptukai, jeigu nepatogu ax.gif
user posted image
Atsakyti
man pats geriausias 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pimcute @ 2011 08 20, 21:34)
man pats geriausias 4u.gif
user posted image


As ji pakeiciu, bet nusipirkusi nauja pasigailiu, jau kokius 5-6 sunaudojau juos. Dabar sakaiau jau nebekeisiu. nes lupas ir suminkstina ir apsaugo puikiai, o ir kai labiau nuskirdusios jas saldo kaip gydytu. Laikosi taip pat ilgai rekomenduoju ir as thumbup.gif
Atsakyti
Naudoju Larifan lupu balzama. Naturelus puikiai drekina, neskeldeja kampuciai ir ilgam uztenka smile.gif .
Atsakyti
Naudoju Nivea mėlynos spalvos ir Loccitane gryną taukmedžių sviestą.
Atsakyti